Шумелка Мышь• 28 сентября 2025
Будет ли еще тепло?
Как холодно по утрам( Не могу вылезти из под одеяла теплого
Фрекен бок• 28 сентября 2025
Ответ дляШумелка Мышь
не переношу холод
Та ще ніхто не вмер, одягайтесь
Хвильоватиша• 28 сентября 2025
Встала 20 хв тому, навстіж відкрила вікно - сонечко, тепло, пташки цвірінькають. На градуснику +21,висить в напівтіні.
Цибулька зла• 28 сентября 2025
Ответ дляХвильоватиша
В Киеве?
Опля Картопля• 28 сентября 2025
Ответ дляЗаикальница
Да, скоро включат отопление!
А ви оптиміст 👍 увімкнуть не раніше 1 листопада, принаймні у нас в Дніпрі
Опля Картопля• 28 сентября 2025
Ответ дляХвильоватиша
В Миколаєві.
Дніпро, о 7 ранку було +5. Зараз на сонечку +11
Вчора тепло було вдень, але як тільки зайшло сонце, то одразу відчувається що осінь.
Хвильоватиша• 28 сентября 2025
Ответ дляОпля Картопля
Осінь відчувається, звісно. Світає пізніше, темніє раніше, ночі прохолодні, десь +8+10. Але вдень дуже приємно.
Хоча в вівторок дощ обіцяють і +12 вдень, ото вже справжня осінь буде)
ВільнаНазавжди• 28 сентября 2025
Діденко сказала, що у жовтня є в запасі теплі дні, але не на найближчий тиждень.
ФрекенБок• 28 сентября 2025
Ответ дляХвильоватиша
В Миколаєві.
Правда? Я аж в середу там буду. Жаль літо посушливе, а так клімат мені краще за Київщину
Заикальница• 28 сентября 2025
Ответ дляХвильоватиша
21 і вісить та ще й в напівтіні 🥲 а уявіть який би ранок був якби 21 стояв і на сонці 🤣🤣🤣
ФрекенБок• 28 сентября 2025
Ответ дляХвильоватиша
В Миколаєві.
Я перед похолоданням ще в річці купатися, гарні заходи сонця над Бугом
Барабан для дорослих• 28 сентября 2025
Ответ дляФрекенБок
Клас, намив.... Сьогодні погодка супер в нас
Мастер Класс• 28 сентября 2025
Мабуть вже ні. Треба вже на ніч опалення вмикати, бо холодно в будинку
Хвильоватиша• 28 сентября 2025
Ответ дляФрекенБок
Літо в нас страшне, особливо після підриву Каховської ГЕС. Я не еколог, але очевидно, що після знищення Каховського водосховища в нас з опадами почалася біда. 3 (!) дощі за 4 місяця, і середня температура влітку +35+36 в тіні (часто буває і +40 в тіні) то занадто.
Осінь-зима так, трохи комфортніші.
Хвильоватиша• 28 сентября 2025
Ответ дляФрекенБок
О, сусідка))
Хтомолодець? Я!• 28 сентября 2025
Ответ дляФрекенБок
Як красиво