Бензопирен• 28 сентября в 19:59

В садку пропонують кисневі коктейлі. Мені здається це якась дурістіка?

Я б краще фрукти б оплачувала. Чи кефіри. А ці коктейлі - хто знаж що це?
Я тут Живу• 28 сентября в 20:01
Викачка грошей. Кисень через шлунок не засвоюється.
Не гавкаю- но охраняю• 28 сентября в 20:01
Фігня, більш того, навіть немодно вже років з 5
Грамотний хвіст• 28 сентября в 20:01
Мій теж пив. Це вже декілька років тому назад було. Там того коктейлю десь чверть стакана якщо не менше. Дітям подобається. Була якась символічна сума за нього. Зараз скільки?
Меломанка Маланка• 28 сентября в 20:03
Тю. Они были сто лет назад. Вкусно,прикольно. Пользы правда 0
Я_канеша_извиняюсь• 28 сентября в 20:04
Наши в группе пили. Но это было лет 5 назад. Не знаю, но вроде прикольно, детям нравилось. Не отказывались.
А по поводу выкачки денег - согласна.
Балаболка• 28 сентября в 20:04
Це дійсно радянська фігня. Але апарати гастролюють по садочках
автор Бензопирен • 28 сентября в 20:05
Ответ дляГрамотний хвіст
30грн/шт
Ну воно хоч не шкідливе? Просто типу як бамбук курить?
Мотористка• 28 сентября в 20:06
Я ще зі свого дитинства їх памʼятаю, мені подобались. Залюбки за ними бігала (тьотка 40 рочків😁)
Цвіпканя• 28 сентября в 20:06
Санаториях были, потом в поликлинике, прикольно, но там кислород обогощает кишечник
заварний look• 28 сентября в 20:06
у меня дочка любила, это не для пользы, а just for fun
Воленс-неволенс• 28 сентября в 20:06
Мне все равно, но и я и мои дети любили эту фигню

А так, если вы не хотите, то никто вас не заставит
Цвіпканя• 28 сентября в 20:07
Назывался кислородная пенка, давали после физкультуры
автор Бензопирен • 28 сентября в 20:07
Ответ дляБалаболка
Вот. Апарати. Чи воно «санітарне»? Чи все там ок з епідеміологічної та санітарної точки зору, правил зберігання…норм якихось. Не знвю даже яких
Бачу_майбутнє• 28 сентября в 20:07
Це ж яблучний сік? 30 грн дорогувато, там пару ложок його.
Проня_Прокоповна• 28 сентября в 20:08
У нас были эти коктейли в школе , очень нравились , сейчас бы тоже попробовала ))
Ромашкинная• 28 сентября в 20:09
Ответ дляБачу_майбутнє
Шиповник. И его не пьют, а едят ложкой.
Бачу_майбутнє• 28 сентября в 20:09
Ответ дляРомашкинная
Шиповник. И его не пьют, а едят ложкой.
Я в курсі. В санаторії колись з яблучного соку робили.
ПуГоФФка• 28 сентября в 20:10
Ответ дляЦвіпканя
а для чего?
Щебетушка• 28 сентября в 20:12
В санаториях Трускавца до сих пор есть они... все пьют. :-)
автор Бензопирен • 28 сентября в 20:17
Ответ дляБачу_майбутнє
Вроді «чай». Там трав‘яний склад
автор Бензопирен • 28 сентября в 20:18
Ответ дляПуГоФФка
а для чего?
От і у мене питання
В рамках насичення організму киснем😵‍💫
Баба_Воля• 28 сентября в 20:19
когда болела боткина, то нам в больнице давали...
Дюйм оф о4ка• 28 сентября в 20:24
Ответ дляБензопирен
30грн/шт
Стесняюсь спросить. Из какой вы семьи что ни разу в жизни не были в санатории?
Я этими коктейлями обпилась сначала в детстве, потом в студенческом профилактории, потом на взрослой базе отдыха.
Замурмишка• 28 сентября в 20:24
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
головне - немодно ох вже ці новоспечені проні прокопівни)))
Безпринципова• 28 сентября в 20:27
Узнайте какой состпв отваара из трпв в коктейле. А кислород полезен от глистов еще
Медсестричка• 28 сентября в 20:30
Ответ дляДюйм оф о4ка
Мне 47. Из нормальной семьи. Каждый год на море, последние лет 15 - несколько раз на год. Объездили полмира. Но в санаториях никто из моей семьи никогда не был
Агент Пинкертона• 28 сентября в 20:36
Ответ дляДюйм оф о4ка
Мені 48. Ніколи в життя не була в санаторіях. В таборах була майже щороку.
Плюс в моїх батьків були власна лодка і катер, ми майже все літо там проводили на березі Дніпра і не тільки.
А санаторій якась тоска помом.
Прилипало• 28 сентября в 20:42
Ответ дляПуГоФФка
а для чего?
Просто так, толку от этого кислородного коктейля ноль и он абсолютно безвреден, детям просто интересно такое.
Латексне альтер ЕГО• 28 сентября в 21:17
Я як хворіла запаленням легенів і лежала в лікарні, пила такі коктейлі. Мабуть якийсь сенс був в тому
автор Бензопирен • 28 сентября в 21:22
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ні, я не бувала
Я не кужу що я про них не в курсі. Я уточнюю чи хтось вивчав питання, і дійшов висновку що це фігня. Це якщо яка ціль питання