Залізна пані• 29 сентября 2025
Бісить, що всі тікають, а ми живемо в страху
Доброго дня. Мені 30 років. Заміжня. Живем в Полтавській області. Маю чоловіка 33 роки та дитину 8 місяців. Чоловік працює, не має броні. В країні війна і ми не можемо виїзджати, навіть в іншу область. ТЦК виловлюють всіх. І зараз в інстаграмі бачу як знайомі тікають за кордон якимось чином і там щасливо живуть і подорожують. Як мене це бісить. Живем у страху війни і того чи повернеться чоловік додому чи ні сьогодні. Ще і дитина маленька в нас, дуже страшно. Хочеться жити як раніше. Розриває з середини від заздрощів за тих хто втік і ще й понтується цим. Розумію, що є люди в кого чоловіки на війні чи втратили житло і т.д.. Але коли бачу фотки ті в інсті злість бере. Що робити? Як заспокоїти себе?
БезПаспортаНеПродаю• 29 сентября 2025
Ответ длявкрации
а ви звідки?
З Києва. Приїхала назад з прекрасного закордоння.
Міряю від одиниці• 29 сентября 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Удалено администрацией...
Такою заздрісною може бути он сусідка. Повністю не згодна з вами.
Чай не пью, только кофе• 29 сентября 2025
автору страааашно.а че не выедете в соседнюю область или город?а че муж не на броне работе?а че без мужа не поедете драять унитазы зп 1300евро и аренда штука?но ребенка придется с собой брать на работу там няни дорогие
Лиса Патрикевна• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Я не хочу покидати чоловіка, люблю його і у нас маленька дитина, яка любить його
Не верьте фото , Сантандер офигительно фотогеничный город,,настолько, что реал вернулись. Там туалеты вайбовые , реал -ты в роли таджика
Примарочка• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Меня не бесит что тикают. Меня бесит, что когда просишь контакты, кто помог - все морозятся и делают вид, что они от рождения многодетные забронированные инвалиды
А вы не думаете, что не делятся потому что те, кто помог им не желают, чтоб их контактом делились и не желают помогать другим?
Лиса Патрикевна• 29 сентября 2025
Ответ дляЯ шалунья
та чому)))) наочна ілюстрація, хто найбільше кричить і обзиває зрадниками/ухилянтами тих, що виїхали
кулеба...и куля в лоб
Nathalie27• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Є кілька варіантів:
- робота з бронню для чоловіка;
- чоловік в декреті, а Ви працюєте;
- влаштування чоловіка у військо на тилову посаду при наявності корисних навичок.
- робота з бронню для чоловіка;
- чоловік в декреті, а Ви працюєте;
Цвірінь• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
’никто никому ничего не должен’ - повторяю вместо молитвы по утрам и вечерам. Наверное еще надо днем, а то терапевтический эффект недостаточен
Так ’не должен’, але ще є адекватні.
Ті, в кому був впевнений, кинули у важкий час, але знайдуться ті, хто допоможе.
Ми не виїхали, я не про це, не шукаємо, бо на це треба кошти. Але ситуацій в житті достатньо було, щоб зробити такі висновки.
Самохвалова• 29 сентября 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Правильно, хай всі втечуть, писатимете те саме російською і з руснявим стягом в сраці 👌
А ви хочете всіх покласти на цій війні?
Червона рута• 29 сентября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
никак. у вас вполне уместные чувства.
Зависть никогла не может быть уместной
НеКонец-Света• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
А им эти контакты с молоком матери передались, да?
Ну вот смотрите, у меня есть контакт такого человека, меня с ним познакомила мамина родная сестра. Но когда я спросила у него, могу ли я дать его номер своей подруге, он ответил категорически нет!
Скоро_вчера• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Ви серйозно сподіваєтеся, що боягузи, котрі повтікали, кинувши сім´ю, рідних, друзів, матимуть достатньо хоробрості дати вам контакти?
Якщо це сцикло виїзало незаконно, воно за свою дупу труситься до усрачки. Це як прохати крадія поділитися контактами магазину, з котрого він вкрав 🤣
Лиса Патрикевна• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
а вдруг тот контакт кинет вас жестко , вы к кому пойдете? ко мне с вилами
Так что очень правильно делают , осечек и кидков вагон
Ответ дляЛиса Патрикевна
кулеба...и куля в лоб
Удалено администрацией...
Хомо_сапиенс• 29 сентября 2025
Я бы тоже сбежала отсюда , если бы кейс с деньгами упал на голову
Цвірінь• 29 сентября 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Госпадя, який жирний тріль на четвертий рік війни
Чого це?
Досить реально
Лиса Патрикевна• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Это бизнес вообще-то. Когда бизнес отказывался от клиентов?
легко, если прибить может
Nathalie27• 29 сентября 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Автор з дитиною і її чоловік цивільні і ніяк не зможуть протидіяти русні.
БезПаспортаНеПродаю• 29 сентября 2025
І ще автор. Війна майже чотири роки. Так працює з перших днів. Вашій дитині 8 місяців. Питання, на що ви надіялись народжуючи в таких умовах?
Морковку дай• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Ну так отпишитесь от друзяк и живите в любви и мире
Лиса Патрикевна• 29 сентября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Удалено администрацией...
армавир еще и руснянский город а краснодарском крае ..
Ответ дляПуГоФФка
Чоловіку піти на роботу з бронню. Таких робот зарах багато.
Удалено администрацией...
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Удалено администрацией...
маня, вже не ведуться на твої нарізки-висери, не тужся)))