Залізна пані• 29 сентября 2025

Бісить, що всі тікають, а ми живемо в страху

Доброго дня. Мені 30 років. Заміжня. Живем в Полтавській області. Маю чоловіка 33 роки та дитину 8 місяців. Чоловік працює, не має броні. В країні війна і ми не можемо виїзджати, навіть в іншу область. ТЦК виловлюють всіх. І зараз в інстаграмі бачу як знайомі тікають за кордон якимось чином і там щасливо живуть і подорожують. Як мене це бісить. Живем у страху війни і того чи повернеться чоловік додому чи ні сьогодні. Ще і дитина маленька в нас, дуже страшно. Хочеться жити як раніше. Розриває з середини від заздрощів за тих хто втік і ще й понтується цим. Розумію, що є люди в кого чоловіки на війні чи втратили житло і т.д.. Але коли бачу фотки ті в інсті злість бере. Що робити? Як заспокоїти себе?
Элька-Карамелька• 29 сентября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
люди теряли недвигу много раз.с 2007 кризис мировой .потом банк забирал жилье потом черные риелторы .аферисты застройщики.янека бандиты.так что 14 год был не один в плане потери недвиги и бизнеса
Мань, у тебя ж все в шоколаде ))
Творю чудеса• 29 сентября 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Правильно, хай всі втечуть, писатимете те саме російською і з руснявим стягом в сраці 👌
Вам що з того, що хтось їде? Як ваше життя від вибору інших залежить? Вони вам нічим не зобов´язані.
Працівниця року• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Я не хочу покидати чоловіка, люблю його і у нас маленька дитина, яка любить його
А мене бісить, що мій чоловік в ЗСУ, а Ваш вдома. І у мене теж маленька дитина яка любить свого тата, а тато її. І моєму чоловіку не світить ротація, бо молоді бички вдома никаються і його нікому замінить , навіть, на відпуску. І ще Вам хватає наглості розказувати , що Вас бісить.
Prervana• 29 сентября 2025
Ответ дляТут надолго
Почему критической ? Выше писала, знакомый фоп, производство мебели, имеет бронь и ездит заграницу
И параллельно имеет статус опекуна мамы-инвалида или еще какую хрень
Примарочка• 29 сентября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
ржу не магу.на россии с 18ти лет или армия или тюрьма а у нас молодежь до 23г по заграницам катается
У них границы открытые
Чай не пью, только кофе• 29 сентября 2025
Ответ дляМастер Пис
Ще не бачили , а вже не цікаві.
Тобто, командир Азова вам не авторитет.
Нах, ви тоді взагалі цю тему про сзч підняли? Поєхіднічати?
у нас сзч а на россии соч.русские уклонисты дезертиры бегут с фронта на армению казахстан кыргызстан много по россии прячется.немного в донецке луганске но их отлавливает воен полиция
Вільний митець• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
В 8 місяців дитина любить батька? Щось новеньке.
Ловлю капці• 29 сентября 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Це краще ніж друга дата на портреті
Элька-Карамелька• 29 сентября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Не отлавливает ))
Мастер Пис• 29 сентября 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
петросянов забыли упомянуть
Ахах, точно. Ще ж і ця секта одеського розливу в прямому сенсі.
Ответ дляВільний митець
ну чуть не доработала она темку.что вы наезжаете
Тут надолго• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Почти у всех мужиков волею судеб в юности зарождался военник. Даже если они той армии и не нюхали. Мой не исключение
Ну, почему же, у мужа подруги его нет, поэтому вариант только полями-лесами-горами. А ваш бронь может сделать
Бодіпозітівна• 29 сентября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
маня, ставь хоть точки и запятые в своей копипасте. За такую халтуру я бы не платила.
Тут надолго• 29 сентября 2025
Ответ дляПрацівниця року
Он добровольно пошел воевать ?
Will_Be...• 29 сентября 2025
А кто-то, глядя на вашу семью, где муж дома, а не на фронте, жилье целое, ребенок живой, чувствует то же самое. Представляете? Это жизнь, это чувства, и ничего особого Вы с этим не сделаете.
Тут надолго• 29 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Нет, ничего больше нет у него
Пи Пи Пилюля• 29 сентября 2025
Не смотрите фотки. Люди не понтуются, а просто живут. Или из-за таких нервных не выставлять фото, не отдыхать. Ну вы странная, конечно
Ответ дляЛовлю капці
Це краще ніж друга дата на портреті
ну не скажите.донецк луганск пуйло оккупировал и первыми на убой отправил а жилье бомбами разнес
Я шалунья• 29 сентября 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Мань, у тебя ж все в шоколаде ))
та не дуже)))) то ви не читали, як вона завивала на початку повномасштабної, що при Порошенку вона вклала гроші в котлован, щоб не платити податки і не світити ’чорний нал’, підписала договір купівлі з лівим чуваком, а той її кинув але у мані винен Порошенко))) правда, чому дотепер зелені воші, на котрих манька працює, не повернули їй гроші - загадка)))
Меряю линейкой• 29 сентября 2025
Ответ длявкрации
А мене бісить, що вони постять фото у вишиванках та пишуть тільки українською. Я про тих, хто виїхав з чоловіками. Ні, я вважаю, що правильно зробили, але нахрена той дутий патріотизм?
Це вам пишуть українською. А так бачу пости і англійською найбільше, і німецькою і данською та італійською
Чого вам так тригерить мова та одяг? Прямо як русню плющить від всього українського
Маска-0b9f• 29 сентября 2025
Ответ дляМрію про космос
От вам смешно, а я задумалась,почему россияне снимают прилёты по их НПЗ и выкладывают видео в интернет без риска быть арестованными,а украинцам снимать прилёты и тем более выкладывать их в соцсетях строго настрого запрещено и в случае неповиновения к такому нарушителю тут же примчится служба божа Украины.А так да,у них диктатура,а у нас демократия.
Will_Be...• 29 сентября 2025
Ответ дляПрацівниця року
У Вас хоть один ребенок. У меня пятеро в такой ситуации
Ля-ля-ля• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Ну и сидите тогда, война же не вчера началась, вы уже четвертый год беситесь от фото? И с чего вы взяли, что все убежали и счастливо живут? Пойдите попашите, где наши пашут, тогда сможете судить о таком счастье.
Ответ дляЭлька-Карамелька
Не отлавливает ))
отлавливает аж бегом.по россии русским дезертирам тяжко прятаться.вот и бегут по снг.и то департируют если словят
Prervana• 29 сентября 2025
Ответ дляТут надолго
Никаких броней без постановки на учет в ТЦК не делается. А когда твой собственный ’детский’ военкомат по прописке уже давным давно разбомблен, и территории уже давно оккупированы - шансы на простую человеческую бронь стремятся к нулю
Кукарикуууууу• 29 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
прилеты или ппо?
Ловлю капці• 29 сентября 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Серйозно? А як же вони виїжджають закордон?
Микса6• 29 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Главное не перепутать где рабы, а где нерабы)
Тут надолго• 29 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Зато камеры транслируют для рашки онлайн 24/7
Ля-ля-ля• 29 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Дитина через месяц его и не вспомнит, как придумаете.