Дона Ко Ко• 29 сентября 2025

Епігалін

Дівчата, виписав лікар пропити Епігалін, хтось можливо може сказати, набір ваги він не провокує? Взагалі, при початковому клімаксі допомагає якось? Начиталась відгуків і стало лячно, і прищі, і скажений апетит, щось не зрозуміла, користь від препарату чи шкода? Буду вдячна за відповідь. Вік-49.
Тримаю свічку• 29 сентября 2025
Пила, і не раз. Що там може лякати?
Бад, індол
Organic• 29 сентября 2025
Мені призначили, пила, почали груди боліти, кісти, одна запалилася, довелося видаляти її і пити антибіотик з нестироїдами. Лікаря попереджала, що в мене на фітоестрогени така реакція, вона мене запевнила, що там немає їх, інша форма. Коротше, не підходить мені той препарат
автор Дона Ко Ко • 29 сентября 2025
Ответ дляOrganic
Ви пили звичайний чи Епігалін-Брест?
Organic• 29 сентября 2025
Ответ дляДона Ко Ко
Ви пили звичайний чи Епігалін-Брест?
Перепрошую, подивилася в виписці. Епігалін-Брест. Або ще є такий Іксіндол. Той склад мені не підходить.
Колись, до цього випадку, довгий час приймала квінол, було все ок. В нього склад як у епігалін звичайного.
автор Дона Ко Ко • 29 сентября 2025
Ответ дляOrganic
Дякую.
Люблю порядок• 30 сентября 2025
Пила, при кисте в груди назначали. Ни пользы, ни вреда.
Я такая - жду трамвая• 30 сентября 2025
Я пью курсами Епігалін Брест. Не зовсім те, що Ви питаєте, але склад схожий. Набору ваги немає, шаленого апетиту теж.
автор Дона Ко Ко • 30 сентября 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Дякую