Люблю пиво• 30 сентября в 07:56
І що б робив ваш чоловік?
Прочитала щойно на громадському, де вони розповідають історії як жінці потрібно підійти до того, щоб сексуально задовільнити чоловіка з високою ампутацією.
У мене виникло питання. Як ви думаєте, якби висока ампутація була у вас, ваш чоловік залишився б з вами? Чи втік через місяць.
Результат:
вже голосів:
91 (46.91%)
Скоріш за все кинув
72 (37.11%)
Був би зі мною і підтримував
31 (15.98%)
Своє напишу
Люблю пиво
• 30 сентября в 08:00
Ответ дляУкраїна наше все
Высокая это по куда?
Вище колін
Летала_НаМетле• 30 сентября в 08:01
Мы бы остались вместе. Люблю его и знаю, как он любит меня.
парИла я парИла• 30 сентября в 08:03
В нас серйозні проблеми, не тікає. Люблю немаАгу, нічого не гарантує, тільки перевірка часом і вибором. Після 25 + спільного життя, кохання це вибір.
Happiness13-Ukraine• 30 сентября в 08:03
Ответ дляЛюблю пиво
Вище колін
Авториця, давайте ви перша відподайте - ваш би втік? Ви вже без ніг, що о 8 ранку замість кави дурні опроси проводите?
Без образів• 30 сентября в 08:03
Ответ дляЛюблю пиво
Вище колін
Вы нормальная такие вопросы задавать в войну? За что воюют мужчины? ’ наші котики, наші зайчики´, а как ранкн, контужен, ампутация, то 90% гнид сбегают. То идите вы, женщины, и воюйте. А не за чужими спинами и потом им еще и нож в спину. Вот такие твари настоящие скотины
Без образів• 30 сентября в 08:04
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Судячи з подачі реми, автор би втекла
Люблю пиво
• 30 сентября в 08:04
Ответ дляПротру пилюку
Ніхто не знає хто б кого кинув,не попавши в ситуацію
Звичайно на 100% ніхто не знає. Але я напр знаю, якщо б таке трапилось з моєю мамою, то батько б точно не піклувався про неї. Про себе можу сказати - що чоловік би гори звернув, щоб мені було добре.
Ви про свого чоловіка не можете так сказати?
Люблю пиво
• 30 сентября в 08:04
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Авториця вже написала
Happiness13-Ukraine• 30 сентября в 08:04
Ответ дляЛюблю пиво
Ой, мля 💊🤮
парИла я парИла• 30 сентября в 08:05
Ответ дляЛюблю пиво
Він вже їх звертав у вашому житті? У вас були критичні ситуації?
Люблю пиво
• 30 сентября в 08:07
Ответ дляпарИла я парИла
Так, були
Ужгород• 30 сентября в 08:08
Він накрив мене собою коли ми потрапили під обстріл. Тож не маю підстави думати, що кинув би з ампутацією.
Люблю пиво
• 30 сентября в 08:08
Ответ дляБез образів
Судячи з подачі реми, автор би втекла
Перечитала тему, там взагалі то питання про чоловіків.
парИла я парИла• 30 сентября в 08:09
Ответ дляЛюблю пиво
Так, були
На скільки серйозні? Він доглядав вас, вашу не приведи Бог хвору дитину? Це дуже серйозне питання, автор. Тому що догляд, підтримка, коли весь світ змінюється для вас, це тягар. Не всі витримують і я їх розумію.
Одна_на_всей_планете• 30 сентября в 08:09
Я вже тут писала історію, знайому, через приліт, посікло скло. і обличчя і тіло. Чоловік пішов десь через півроку
Ще навіть лікування не завершилось. Є дитина. До того, ідеальна сімʼя
А ще з роботи турнули і на нову не беруть. Бо вже зовнішність не та. Суспільство в нас до цього всього неготове. Коли ви читаєте, що 10-20-30 постраждалих то, як мінімум такі люди, але буває і гірше - ампутації, опіки, втрата зору
Її зараз забезпечує мама
Люблю пиво
• 30 сентября в 08:09
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Ой, мля 💊🤮
Та я теж ригать так вмію 🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢🤢
парИла я парИла• 30 сентября в 08:12
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Її зараз забезпечує мама
Жах.
навіть складно уявити, в якому стані ця жінка перебуває. Не дай Боже нікому.
Happiness13-Ukraine• 30 сентября в 08:14
Ответ дляЛюблю пиво
Та я теж ригать так вмію 🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢🤢
Та ригай, хто тобі лікар. Головне, що ти без ніг, але чомусь досі з головою. Бєда
Люблю пиво
• 30 сентября в 08:14
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Її зараз забезпечує мама
Наше суспільство взагалі мало до чого готове. От навіть тут, хтось виставить своє фото і відразу - фу, сховайся, ти себе бачила, чучело, жирна свиня. А що вже говорити, коли пошкодження значні.
І саме головне що всі ці коментарі пишуть жінки
Хтомолодець? Я!• 30 сентября в 08:15
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Її зараз забезпечує мама
Какой ужас. До слез буквально. Не знаю даже, кто больше тварюка - муж или работодатели
Люблю пиво
• 30 сентября в 08:16
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Удалено администрацией...
Доктор Варвар• 30 сентября в 08:18
Нет, не думаю. Мужчины в целом не склонны жертвовать своим комфортом ради женщины
Но я тоже сомневаюсь, что у меня было бы сексуальное желание к мужчине без конечностей
Happiness13-Ukraine• 30 сентября в 08:19
Ответ дляЛюблю пиво
Удалено администрацией...
Життє Бентежне• 30 сентября в 08:19
Отсутствие конечности это не самая большая беда. К этому всему добавляется психологическая травма. И если выдержать физическое увечье партнер чаще всего может, то психологический пресс, как правило, убивает отношения.
Доктор Варвар• 30 сентября в 08:21
Ответ дляЛюблю пиво
У моей мамы не было проблем с ногами, но она перенесла 4 инсульта, папа все время был с ней, каждый день ездил в больницу в другой город. 1,5 года ухаживал за ней до самой смерти. Даже с работы ушел, чтобы быть рядом.
Люблю пиво
• 30 сентября в 08:21
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Удалено администрацией...
Одна_на_всей_планете• 30 сентября в 08:23
Ответ дляЛюблю пиво
Я згідна. Недавно було фото шва після кесарів розтину
Ну і трохи живіт, мало часу пройшло
Що там тільки не писали. Від фу ! До - тому я не хочу мати дітей.
Ну є порада - напиши по ділу
Нема - пройди мимо. Кому треба твоє фу. Якби не навалювали на ту Європу, там толерантне суспільство в рази. Чи так виховане. По іншому.
А в нас ще війна. І тих людей калік з кожним днем більше і більше. Тут навіть, якщо близька людина кине, то хоч вішайся, нема ні нормальної психологічної підтримки, ні занять, ні якогось працевлаштування. А ще будь-яке чмо, скаже на тебе фу десь у магазині
Ну і трохи живіт, мало часу пройшло
Ну є порада - напиши по ділу