Люблю пиво• 30 сентября 2025
І що б робив ваш чоловік?
Прочитала щойно на громадському, де вони розповідають історії як жінці потрібно підійти до того, щоб сексуально задовільнити чоловіка з високою ампутацією.
У мене виникло питання. Як ви думаєте, якби висока ампутація була у вас, ваш чоловік залишився б з вами? Чи втік через місяць.
Результат:
вже голосів:
91 (46.91%)
Скоріш за все кинув
72 (37.11%)
Був би зі мною і підтримував
31 (15.98%)
Своє напишу
Творю чудеса• 30 сентября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
От напр., будинки для літніх людей. Якщо донька відвезе туди батьків, то що почнуть говорити про неї? Все що є найгірше.
Але ж це не погано, якщо потрібен цілодобовий догляд. Кожен має право на життя. І якщо я маю можливість сплатити догляд, то чому ні??
Це у нас лише так сприймається. За кордоном, це абсолютно нормально і у цьому немає нічого страшного
Ви не взмозі порівняти будинки для літніх людей у нас і в інших країнах?
Це ж просто.
Корсет_на_шурупах• 30 сентября 2025
Цікаве питання
Я саме тому пішла від чоловіка. Ми щасливо прожили 20 років бо не було ось таких іспитів долі
Коли настала війна. Я потроху стала усвідомлювати що ’ ця редиска здасть мене при першому шухері’.
Цей факт я усвідомлювала 3 роки ( а може не здасть, в може він зможе, в може багато живуть з судаками, не б´є, не п´є.)
Ні не змогла знайти компроміс з совістю
Та легко!• 30 сентября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Звичайно на 100% ніхто не знає. Але я напр знаю, якщо б таке трапилось з моєю мамою, то батько б точно не піклувався про неї. Про себе можу сказати - що чоловік би гори звернув, щоб мені було добре.
Ви про свого чоловіка не можете так сказати?
У мене теж мама вже дві татові онкології витягла на собі й пройшла з ним все до стану ремісії, постійно була поряд, лікувала і підтримувала. Зараз прошу тата, щоб він поїхав з мамою в санаторій, бо вона на те заслужила, хоч на тиждень, він не хоче, бо не хоче і все. Тут я впадаю в ступор і не розумію такого.
Ні за холодну воду• 30 сентября 2025
Ответ дляОченьценная
Психологи в таких випадках безсилі. Допомога реальна це кохання, повага,підтримка рідних і друзів
Ви напевно ще не знаєте, як на цю підтримку, кохання і повагу у відповідь получаєшь агресію. І напевно не знаєте, що як би ви не підтримували чоловіка, якщо він кусок лайна, то він вас ніколи ні у чому у відповідь не буде підтримувати. Взаємопідтримка і взаємоповага із чоловіками з розрахунком що і він мені допомоде, то гра в одні ворота, не варто витрачати на це свої сили і час.
Та легко!• 30 сентября 2025
Ответ дляПартизанка
Насчёт ампутации не знаю
Но я некоторое время была с калоприемником на животе. Отношение мужа ни на секунду не изменилось
Ваш чоловік пройшов випробовування труднощам, не всі на це здатні, довгих років разом!
Люблю пиво
• 30 сентября 2025
Ответ дляТворю чудеса
Це ж просто.
Я порівнюю не з державним. Знайома маму відвозила у приватний за Київ, платила близько 25тис в місяць. Гарні умови і догляд. У ж написала , якщо я можу оплатити догляд. До чого тут порівняння українських та інших країн. Я порівнюю саме відношення до цього
Доктор Варвар• 30 сентября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Конечно к женщинам требований больше, а мужчинкам всегда тяжело.
Лет 5 может быть назад, когда моя мама еще работала, у дочки ее коллеги во время беременности обнаружился рак, аборт она делать не стала, но видимо с развитием плода и рак прогрессировал. После рождения ребенка она и двух недель не прожила, а муженек от ребенка хотел отказаться, при поддержке окружающих, мол как ему одному бедному жизнь строить с малышом на руках🤮🤮🤮 с абсолютно здоровым его ребенком. В итоге ребенка воспитывает сестра той девушки, что умерла от рака
Моська-слон• 30 сентября 2025
Есть моя любимая наука статистика. Недавно смотрела, но сейчас точные проценты не помню. Так вот, подавляющее количество женщин спасало бы мужчину, подавляющее количество мужчин бросили бы женщину. Вот и весь ответ.
Моська-слон• 30 сентября 2025
Ответ дляТа легко!
Вы не хотите понимать, тк это больно. Но все ведь понятно.
Моська-слон• 30 сентября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Погоджуюсь з вами, що жінки більш жертовні. От зараз дуже багато є історій, коли жінка все кидає задля реабілітації чоловіка, коли з овоча він знову стає людиною. Чомусь навпаки не зустрічала...🫤
Потому что этого почти нет. А если бывает, то это на уровне чуда и на мужчину смотрят как на пришельца.
Поучительная история для всех женщин с Розовым.
Моська-слон• 30 сентября 2025
Ответ дляМамина квіточка
Як показали відповіді вище, є такі чоловіки, але їх одиниці, нажаль. Тому потрібно нам жінкам піклуватися про себе в першу чергу!!! Завжди мати план ’Б’. Берегти себе всіма силами та не зважати на чиюсь думку, бо всі живуть своє життя і воно нажаль коротке...
Правы 100%
Пора женщинам себя ставить на 1 место.
Верочка 100%• 30 сентября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Цікаве питання
Ні не змогла знайти компроміс з совістю
В смислі здасть? Він ждун?
БеллаДонна• 30 сентября 2025
Советчицы готовы кинуть за то что не стоит, маленький и т д Вспомните темы не про войну. Но к себе хотят другого отношения
язззззь!!!• 30 сентября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Горы свернуть проще, чем каждый день жить с человеком, требующим ухода.
Оченьценная• 30 сентября 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Г..но відразу ’пахне’
Електрохарчування• 30 сентября 2025
Ответ дляБез образів
Нормальній жінці таке питання до голови не прийде в наш час. Це ж не до війни, коли можна обирати. Ну нехай жінки масово розлучаються. Це честно. Бо з війни можуть і без ніг прийти. Треба казати чоловіку одразу, поранений мені не потрібен. Ви мені огидна
перечитайте ще раз тему і про кого вона, перш ніж розводити срач
Електрохарчування• 30 сентября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
а, згадуючи Розових , чоловік ще й потім обісре дружину на весь світ
Та легко!• 30 сентября 2025
Ответ дляМоська-слон
Мені, як жінці, це незрозуміло і неприйнятно, люди 50-т років разом, але якось віддача і вклад з боку мами однозначно вагоміший, чим навпаки, от і думай потім.
Видна міленіалка• 30 сентября 2025
У мене стільки тараканів, що відсутність кінцівки чоловік не одразу за ними помітить. Влітку ледь не зламала хребет, відбулася смт. То чоловік два місяці носився зі мною як із сокровищем.
Аристократка-тунеядка• 30 сентября 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Тут не проблема, что они что-то будут говорить, проблема в том, что вам важно их мнение. Кто они такие? Почему их нужно слушать? У нас люди слишком зависимы от мнения общества и соседей, почему-то все время живут с оглядкой на общество и боятся распоряжаться своей жизнью.
Помилуйте мадам• 30 сентября 2025
Не знаю, хто кого б покинув... чи ні.
І інколи складний вибір трапляється і в цивільному житті...
Не думаю, що я б витримала щось подібне. Та і від інших не чекаю терпіння. Я знаю, хто міг би мене підтримати в такій ситуації, але все рівно була б здивована жертовністю людини.
Раз одела не бу• 30 сентября 2025
Все залежить від причини інвалідності, якщо по дурості, то я б від свого теж пішла. Я доглядала його після аварії, взагалі думали що овочем буде. Він був зі мною в лікарні після операції і теж обхажував лежачу. Але, якби він добровільно попав на фронт , тоя б розлучилась ще поки він в учєбкі б був. Він це знає. Я б вважала, щовін проміняв сім´ю на чужі амбіції.
Раз одела не бу• 30 сентября 2025
В мене в колеги розійшовся таз під час родів, чоловік декілька років догладав ща лежачою дружиноб, лікарі казали, що зодить вона не буде (це були 90ті), вона дитину не брала на руки, бо вважала її винною. Аот чоловік виявився людиною з великої букви.
Моська-слон• 30 сентября 2025
Ответ дляТа легко!
Мама всегда вкладывалась ментально больше, отец потреблял. На самом деле, все было видно, но мы не видим до определенного времени. Такие события не случаются вдруг. Это следствие.
Кондуктор трамвая• 30 сентября 2025
Скільки чоловіків без всякої війни кидають жінок вагітними, з немовлятами з малими дітьми і спокійнесенько живуть своє життя не турбуючись не про жінку, ні про дитину. І це не якась трагедія де треба йти складний шлях реабілітації, це лише треба не трахати інших баб і піклуватися про власну ж дитину. Але тут вони не можуть, тут в них полігамія, вони в пошуках себе і ще хз якась хрень в голові..
Зато колись щось із чоловіком сталося то ’святий обв´язок’ дружини своє життя покласти на те щоб тягнути такого чоловіка.
Ненавиджу такі подвійні стандарти!
Люблю пиво
• 30 сентября 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Мені плювати. Це покоління моїх батьків дивляться і думають, що про них скажуть
Люблю пиво
• 30 сентября 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Ненавиджу такі подвійні стандарти!
От і я про це завжди думаю. Жінка всім винна
Чудо в декрете• 30 сентября 2025
Так что там в итоге, люди требовали чтоб того мужчину без ног женщины удовлетворяли? Так он же сам может, руки ж есть
Интимная• 30 сентября 2025
Ответ дляБез образів
Опой читают люди