Вільний митець• 30 сентября 2025
Ви би працювали на роботі, на якій треба 90% робочого часу треба тупо
відсиджувати години?
Вільний митець
• 30 сентября 2025
Ответ дляФФФФристайла
Мені подобається така робота і я знайшла чимало плюсів.
З/п маленька, зате я розвиваю мозок після наркозу.
Вчу англійську, згадую математику. Мені цікаво.
Співчуваю, бажаю здоров´я
Можна спитати, що за операція і як сильно воно вплинуло?
Вільний митець
• 30 сентября 2025
Ответ дляПампушОК
А ви вже придумали, що це за работа така - з професійними програмами та відсутністю інтернету, на який треба просто сидіти за 40 тисяч?
ви про шо
Аноним с кешбеком• 30 сентября 2025
Ответ дляВільний митець
Ну а серйозно)
Можно бухать серьёзно)
ФФФФристайла• 30 сентября 2025
Ответ дляВільний митець
Співчуваю, бажаю здоров´я
Просто складна операція під загальним наркозом і з великою крововтратою, а потім довго не було можливості виспатися. Дещо пам´ять постраждала.
Дякую, я просто відчуваю різницю з тим, що було раніше.
Шукала роботу відносно спокійну і мені зараз вона подобається.
Вільний митець
• 30 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Підручники читайте - з англійської мови, з маркетингу чи чогось корисного, ви ж маєте якісь плани у житті?
Якщо не маєте - треба подумати на цю тему. Тоді й позбавитеся цієї роботи бнзсенсової, знайдете цікаву.
Думаю про зміну роботи, але не виходить шось краще знайти і боюся
Вільний митець
• 30 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Тобто там треба не просто сидіти
Ну треба робити робочий вигляд
Борисфенка• 30 сентября 2025
Ответ дляВільний митець
Тобто освіти ніякої нема і амбіцій ніяких? Ви готові так скніти ще років 30?
Nathalie27• 30 сентября 2025
Ответ дляВільний митець
Ну треба робити робочий вигляд
Хіба-що за дуже багато грошей. В іншому випадку так нудно і бездарно просирати свій час не варто
Вільний митець
• 30 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Є освіта, не було би амбіцій цих тем не було, я не знаю шо буде завтра, а ви про 30 років
Вільний митець
• 30 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
Так я про шо і пишу....
Борисфенка• 30 сентября 2025
Ответ дляВільний митець
Що б не було завтра, а свіжі фахові знання нікому не завадять.
Підручники в якому саме напрямку ви можете почитати місяць-другий, щоб підвищити свій фах? Коли гризеш науку, скучати ніколи, і потім це дає свої плоди.
Все і одразу• 30 сентября 2025
Ответ дляВільний митець
Ну треба робити робочий вигляд
Та напишіть вже, що це за робота. До чого ця загадковість?
Вільний митець
• 30 сентября 2025
Ответ дляВсе і одразу
Звичайна офісна робота менеджера, в чому прям загадковість?
Вільний митець
• 30 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Їх треба використовувати, а не тупо читати теорію, від цього толку 0
Тантрический кекс• 30 сентября 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Не можна. І в телефоні не можна. Правила компанії
Я на такій працювала , ніколи б в житті не згодилась більше. Сидиш деградуєш, себе 150 раз понакручуєш, подумаєш що поки інші роблять щось корисне, ти тут сидиш і дивишся в одну точку.
Я на тій роботі навіть спати з відкритими очима навчилась.
Борисфенка• 30 сентября 2025
Ответ дляВільний митець
Знайдете іншу роботу і використаєте. Нє?
Позитивна• 30 сентября 2025
Это я в банке сидела, такая коморка..и ждала когда придут покупать машину, то мне принесут деньги я их пересчитаю, упаккю и отправлю, так неделю просидела, а ж два раза деньги приносили , да суммы были большие долго считала паковала, ну час из 6 рабочих норм, вот было скучно, не было на том отделении интернета или я не помню, а в своем отделении у меня был отличный интернет, а это 2003-2004, Ох как весело работалось, клиентов было мало особо по выходным, так я знакомилась и каждый день на новое свидание ходила, а один раз меня отправили в ночной клуб в обменник на подмену, так я взяла с собой нитки и вязала шарф... А сейчас в свободное время на работе, то учу язык, то документы заполняю, то педикюр делаю, то зарядку
Джавеліна• 30 сентября 2025
Большинство зависающих на Советчице, так и отсиживают тупо рабочее время )
Виннипуховна• 30 сентября 2025
Ответ дляХикориДикори
А если бухать там нельзя?
ну можно думаю и потерпеть до вечера
Чучало яблуні• 30 сентября 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Ну за данний об´єм роботи від 30-40тисяч?
Завидую вам если честно) если в вашем кругу за ничего неделание платят такие деньги. Мне столько платят за приличное такое вкалывание. Эх.
Сиреневая цапля• 30 сентября 2025
Ответ дляВільний митець
а чому заздрити, скучно, деградація повна, час тянется довго
знайдіть роботу онлайн і на цій роботі працюйте.
Вчіть англ чи ін.
Весела пiсенька• 30 сентября 2025
у мене зараз така, зп середня, ось шукаю підробіток, щоб можна було працювати онлайн, але без дзвінків, поки що безуспішно. Але для того, щоб просто просиджувати, я 2 роки самостійно вивчала купу складної інформації, щоб зараз її використовувати.
Весела пiсенька• 30 сентября 2025
Ответ дляВільний митець
згодна, я встигаю всі сайти для шопінгу прошарити, акції подивитися, англійську по пару годин в день вчу, ще можу й серіальчик якийсь глянути. Але чесно кажучи, я би хотіла більше загрузки, бо реально деградую вже
Сиреневая цапля• 30 сентября 2025
Ответ дляВільний митець
а шо менеджерите?
Я також менеджер з продажу в офісі- роботи стільки, що голови ніколи підняти.
В рот не ложи• 30 сентября 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
В мене особисто чудова робота.
Дистанційна
Вже зраночку все зробила
Сиджу з вами лялякаю.
Прийде робота на пошту, переключаюсь на роботу.
На вулиці дощ і сирість.
А я в теплій піжамі і капцях
Дистанційна
Вже зраночку все зробила
Сиджу з вами лялякаю.
На вулиці дощ і сирість.
А я в теплій піжамі і капцях
Ким працюєте?
Патриоточка• 30 сентября 2025
Ответ дляВільний митець
тільки людина з наявністю інтелекту може це зрозуміти
Вільний митець
• 30 сентября 2025
Ответ дляСиреневая цапля
а шо менеджерите?
вузьку дільницю роботи, я не продажник, не моє
Вільний митець
• 30 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Їм треба практичний досвід, а не теорію, я в пошуку