Вільний митець• 30 сентября в 11:59
Ви би працювали на роботі, на якій треба 90% робочого часу треба тупо
відсиджувати години?
Повітруля• 30 сентября в 14:10
Якщо ніхто не контролює і можна почитати, щось повчити, то сиділа б. Але ж є так, що нічого робити не можна і потрібно робити вигляд, що ти працюєш і в тебе багато роботи..оце дійсно важко.
Вільний митець
• 30 сентября в 14:32
Ответ дляМона Лиза
Работа мечты) если еще зп хорошая, то вообще классно)
А в чому мрія і яка зарплата хороша по вашому?
Якби 5 тис дол сиділа б теж тихо, цього нема
Мона Лиза• 30 сентября в 14:34
Ответ дляВільний митець
Может я не дочитала, но если можно играть, смотреть фильмы, изучать английский, работать онлайн еще и зарплата капает, почему бы и нет? За такую работу от 30000тыс (можно и меньше по обстоятельствам).
Вільний митець
• 30 сентября в 14:39
Ответ дляМона Лиза
не можна
меньше 30
Люблю порядок• 30 сентября в 14:42
Ну Вы же сейчас сидите в интернете, на Советчице, значит деятельность онлайн
доступна. А вообще все разные, кому это будет за счастье, кому ужас ужасный ( как для меня работа бухгалтером, например). Смотрите по себе. Не нравится - ищите варианты находясь на этой работе
Дайте вподобайок• 30 сентября в 14:44
Ответ дляВільний митець
проскочила і?
Так напишіть скільки платять за таку роботу, цікаво
я Кукарача• 30 сентября в 15:11
І що, взагалі завдань ніяких нема вам? Вам які озвучували обов´язки, не сидіти ж? І шо, платять за сидіння? А чого керівництво допускає таке? Значить, непотрібна така посада, якщо на ній нічого робить. Мені звучить дивно, але я б залюбки, якщо чесно)) І не страждала б)
Вільний митець
• 30 сентября в 15:33
Ответ дляЛюблю порядок
я можу на ничку іноді сидіти в телефоні, я ж не заперечую
Вільний митець
• 30 сентября в 15:34
Ответ дляя Кукарача
є завдання, бо керівництво так само сидить
я Кукарача• 30 сентября в 15:36
Ответ дляВільний митець
Тоді взагалі шик - виходить, ви легітимно сидите)) Я б залюбки
я Кукарача• 30 сентября в 15:37
А чому ви думаєте, що якби ви йшли додому з роботи забембана після дня стресів, розборок, двіжа, запари, то вам би було легше морально?
Правильно_Валерчик• 30 сентября в 15:41
Ответ дляВільний митець
а чому заздрити, скучно, деградація повна, час тянется довго
То звільняйте місце для інших
Правильно_Валерчик• 30 сентября в 15:45
Ответ дляВільний митець
Ви так пишите, ніби вас хтось вмовляє там сидіти.
Вільний митець
• 30 сентября в 15:57
Ответ дляПравильно_Валерчик
реально вмовляє керівництво
Вільний митець
• 30 сентября в 15:58
Ответ дляПравильно_Валерчик
То звільняйте місце для інших
Ви готові переїхати в моє місто?
Вільний митець
• 30 сентября в 15:58
Ответ дляя Кукарача
Я в такому була, воно не тре мені, я за баланс, я ж пишу
Вільний митець
• 30 сентября в 15:59
Ответ дляя Кукарача
Вони думають, шо тут робится купа роботи, а всі тупо сидять і ніхто не перевіряє
Море Щастя• 30 сентября в 16:13
Ответ дляВільний митець
Враховуйте також непрямі + чи -
Скільки часу добиратися до роботи і чи зручно. Чи притримуються КЗП. Як дають відпустки, лікарняні, премії. Чи треба витрачатися на дні народження і неформальне спілкування, чи потрібно воно вам.
Те, що ви зараз обираєте безпечний знайомий простір, цілком зрозуміло.
Чи є у вашому місті інші кращі варіанти і чи зможете ви піти на співбесіду так, щоб на поточній роботі не здогадались?
Вільний митець
• 30 сентября в 16:21
Ответ дляМоре Щастя
Враховуйте також непрямі + чи -
мені якраз не вистачає спілкування, з іншим усе норм
варіантів майже немає, бо це мале місто, дистанційні роботи дивилась майже нема, ну шось би придумала
Море Щастя• 30 сентября в 16:34
Ответ дляВільний митець
Якщо є кому вас утримувати, поки ви в пошуках та/або навчанні, є подушка, то можно спробувати. Якщо нема- ну то самі розумієте. Ще й коли вибір невеликий
Губка Боб• 30 сентября в 16:47
Ответ дляВільний митець
Книжки читайте и время быстро пройдет и деградации не будет.
Правильно_Валерчик• 30 сентября в 16:55
Ответ дляВільний митець
Ви готові переїхати в моє місто?
А крім мене та вас у вашому місті немає бажаючих? Якщо вам так не подобається, то точно знайдеться той, кого така робота на 100% влаштує. Навіщо страждати.
Дайте вподобайок• 30 сентября в 17:17
Ответ дляФісташкова кава
Нет. Я бы свихнулась на такой работе. Мне движуха нужна
Кем работаете?
Вільний митець
• 30 сентября в 19:41
Ответ дляПравильно_Валерчик
А до чого це?
Позитивна• 01 октября в 14:23
Ответ дляВільний митець
Ну хоть урвали мужика классного з тих побачень?
Да ковала, 20 лет вместе, он был сначало любовником..
Вільний митець
• 01 октября в 15:05
Ответ дляПозитивна