Вільний митець• 30 сентября в 11:59
Ви би працювали на роботі, на якій треба 90% робочого часу треба тупо
відсиджувати години?
Грушки-яблочки• 30 сентября в 13:12
Ні, мені така робота не цікава. Дякувати богу в мене кожен день щось різне, і мені це подобається.
Є люди,які день сидять за столами,дивлячись в монітори.Як їм це вдається,я не знаю.Заборонені телефони,книжки,та все інше,що може відволікти.Просто сидять,і дивляться на багато моніторів.Навіть можна не дивитись,бо спрацьовує дублюючий сигнал за потреби,якщо на обладнанні щось не так.
Борисфенка• 30 сентября в 13:14
Ответ дляВільний митець
Їм треба практичний досвід, а не теорію, я в пошуку
А казку ніхто не обіцяв. Я про те, що у вас зараз є змога в робочий час повчитися чомусь корисному.
Вільний митець
• 30 сентября в 13:16
Ответ дляПозитивна
Это я в банке сидела, такая коморка..и ждала когда придут покупать машину, то мне принесут деньги я их пересчитаю, упаккю и отправлю, так неделю просидела, а ж два раза деньги приносили , да суммы были большие долго считала паковала, ну час из 6 рабочих норм, вот было скучно, не было на том отделении интернета или я не помню, а в своем отделении у меня был отличный интернет, а это 2003-2004, Ох как весело работалось, клиентов было мало особо по выходным, так я знакомилась и каждый день на новое свидание ходила, а один раз меня отправили в ночной клуб в обменник на подмену, так я взяла с собой нитки и вязала шарф... А сейчас в свободное время на работе, то учу язык, то документы заполняю, то педикюр делаю, то зарядку
Ну хоть урвали мужика классного з тих побачень?
Вільний митець
• 30 сентября в 13:16
Ответ дляДжавеліна
Большинство зависающих на Советчице, так и отсиживают тупо рабочее время )
Тут ще матусі в декреті
Вільний митець
• 30 сентября в 13:17
Ответ дляСиреневая цапля
знайдіть роботу онлайн і на цій роботі працюйте.
Вчіть англ чи ін.
Не має можливості
Вільний митець
• 30 сентября в 13:20
Ответ дляДайте вподобайок
Продавец, наверное, где ещё такая халява может быть еще
ні, продавцем не вийде так
Вільний митець
• 30 сентября в 13:20
Ответ дляБорисфенка
Я вчуся, а толку
Дайте вподобайок• 30 сентября в 13:28
Ответ дляВільний митець
Звичайна офісна робота менеджера, в чому прям загадковість?
Не верится, что за протирание штанов платят такие деньги
Вільний митець
• 30 сентября в 13:32
Ответ дляДайте вподобайок
які гроші?
Царевна_несушка• 30 сентября в 13:32
Ответ дляЗамороженная селедка
В мене особисто чудова робота.
Дистанційна
Вже зраночку все зробила
Сиджу з вами лялякаю.
Прийде робота на пошту, переключаюсь на роботу.
На вулиці дощ і сирість.
А я в теплій піжамі і капцях
Дистанційна
Вже зраночку все зробила
Сиджу з вами лялякаю.
На вулиці дощ і сирість.
А я в теплій піжамі і капцях
А що ви робите? ☺️
маска Ілона• 30 сентября в 13:33
Ответ дляХикориДикори
А если бухать там нельзя?
Тогда нафиг такую работу
Дайте вподобайок• 30 сентября в 13:33
Ответ дляВільний митець
які гроші?
Тут проскочила цифра 30-40
маска Ілона• 30 сентября в 13:34
Ответ дляВільний митець
а чому заздрити, скучно, деградація повна, час тянется довго
То ли дело в АТБ пока товар разложишь пока сдачу отсчитаешь. С покупателями погавкаться. Весело и время быстро проходит
Злива інформації• 30 сентября в 13:42
Я працювала на такій. При тому що був необмежений доступ до інтернету, фільмів і т.д, це було дуже важко. Вже за місяць все набридло, нічого не хотілося, з радістю хваталась за будь яку можливість попрацювати. За кілька місяців повна апатія до всього, на роботу як на каторгу. Слава богу, тільки пару місяців такий режим був, інакше з розуму зійшла би. Це тільки в мріях все класно, роби що хочеш, а в реалі дуже швидко взагалі вже нічого не хочеться.
Последний вагон• 30 сентября в 13:45
Ответ дляПусин Кукин
С удовольствием. Я бы паралельно работала онлайн
Де?
Лукава Кішка• 30 сентября в 13:56
Ответ дляВільний митець
Вам сколько лет? Мне 35, здоровье на 70, я мечтала бы о такой работе
В жопу те амбиции, хочется спокойствия и стабильности
Лукава Кішка• 30 сентября в 13:56
Ответ дляЗамороженная селедка
Я погоджуюсь. Якщо уявити що ваше робоче місце пуста кімната і стілець. Без телефонів чи комп´ютерів - то це психологічно дуже жорстко
Чего жестко? Я бы спала в это время)
Вільний митець
• 30 сентября в 13:57
Ответ дляДайте вподобайок
Тут проскочила цифра 30-40
проскочила і?
Вільний митець
• 30 сентября в 13:59
Ответ дляЗлива інформації
Нарешті мене хтось зрозумів, саме так...
Лялькодзьоб• 30 сентября в 14:01
Легко. У меня была работа такая, так я шила, кроила, вязала и институт закончила, все курсовые контрольные были написаны практически на работе. Я работала лаборантом в котельной, 2/2, работа, просто сказка. И зарплата была в три раза выше минималки.
Вільний митець
• 30 сентября в 14:02
Ответ дляЛукава Кішка
ой, а шо у вас зі здоров´ям шось так погано все, ще ж молода
Вільний митець
• 30 сентября в 14:03
Ответ дляЛялькодзьоб
не можна тут таке робити
Лялькодзьоб• 30 сентября в 14:03
Ответ дляВільний митець
не можна тут таке робити
Можно иностранный язык учить, да много чего можно)
Просто у большинства людей фантазии ноль, они не могут сами себя занять.
Лялькодзьоб• 30 сентября в 14:04
Ответ дляВільний митець
не можна тут таке робити
Вот я сейчас выходная, вечером работаю онлайн, учу язык.
Вільний митець
• 30 сентября в 14:04
Ответ дляЛялькодзьоб
я вчу, а толку
Лялькодзьоб• 30 сентября в 14:05
Ответ дляВільний митець
я вчу, а толку
Я учу для того чтобы потом перейти на ту же работу, что делаю сейчас, но уже со знанием английского языка, мой не дотягивает до нужного уровня.
Пліткарка• 30 сентября в 14:07
Ответ дляБорисфенка
Інтернетом користуватися можна? Вчіть якусь мову, вчіться працювати в Екселв чи кліпи монтувати чи картинки малювпти
Я дивлюсь ви тільки поради роздавати майстер))) Самі ніяк не осилете мову країни в якій вже 4 роки знаходитесь)))