Вільний митець• 30 сентября 2025
Ви би працювали на роботі, на якій треба 90% робочого часу треба тупо
відсиджувати години?
Грушки-яблочки• 30 сентября 2025
Ні, мені така робота не цікава. Дякувати богу в мене кожен день щось різне, і мені це подобається.
Є люди,які день сидять за столами,дивлячись в монітори.Як їм це вдається,я не знаю.Заборонені телефони,книжки,та все інше,що може відволікти.Просто сидять,і дивляться на багато моніторів.Навіть можна не дивитись,бо спрацьовує дублюючий сигнал за потреби,якщо на обладнанні щось не так.
Борисфенка• 30 сентября 2025
Ответ дляВільний митець
Їм треба практичний досвід, а не теорію, я в пошуку
А казку ніхто не обіцяв. Я про те, що у вас зараз є змога в робочий час повчитися чомусь корисному.
Вільний митець
• 30 сентября 2025
Ответ дляПозитивна
Это я в банке сидела, такая коморка..и ждала когда придут покупать машину, то мне принесут деньги я их пересчитаю, упаккю и отправлю, так неделю просидела, а ж два раза деньги приносили , да суммы были большие долго считала паковала, ну час из 6 рабочих норм, вот было скучно, не было на том отделении интернета или я не помню, а в своем отделении у меня был отличный интернет, а это 2003-2004, Ох как весело работалось, клиентов было мало особо по выходным, так я знакомилась и каждый день на новое свидание ходила, а один раз меня отправили в ночной клуб в обменник на подмену, так я взяла с собой нитки и вязала шарф... А сейчас в свободное время на работе, то учу язык, то документы заполняю, то педикюр делаю, то зарядку
Ну хоть урвали мужика классного з тих побачень?
Вільний митець
• 30 сентября 2025
Ответ дляДжавеліна
Большинство зависающих на Советчице, так и отсиживают тупо рабочее время )
Тут ще матусі в декреті
Вільний митець
• 30 сентября 2025
Ответ дляСиреневая цапля
знайдіть роботу онлайн і на цій роботі працюйте.
Вчіть англ чи ін.
Не має можливості
Вільний митець
• 30 сентября 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Продавец, наверное, где ещё такая халява может быть еще
ні, продавцем не вийде так
Вільний митець
• 30 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Я вчуся, а толку
Дайте вподобайок• 30 сентября 2025
Ответ дляВільний митець
Звичайна офісна робота менеджера, в чому прям загадковість?
Не верится, что за протирание штанов платят такие деньги
Вільний митець
• 30 сентября 2025
Ответ дляДайте вподобайок
які гроші?
Царевна_несушка• 30 сентября 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
В мене особисто чудова робота.
Дистанційна
Вже зраночку все зробила
Сиджу з вами лялякаю.
Прийде робота на пошту, переключаюсь на роботу.
На вулиці дощ і сирість.
А я в теплій піжамі і капцях
Дистанційна
Вже зраночку все зробила
Сиджу з вами лялякаю.
На вулиці дощ і сирість.
А я в теплій піжамі і капцях
А що ви робите? ☺️
маска Ілона• 30 сентября 2025
Ответ дляХикориДикори
А если бухать там нельзя?
Тогда нафиг такую работу
Дайте вподобайок• 30 сентября 2025
Ответ дляВільний митець
які гроші?
Тут проскочила цифра 30-40
маска Ілона• 30 сентября 2025
Ответ дляВільний митець
а чому заздрити, скучно, деградація повна, час тянется довго
То ли дело в АТБ пока товар разложишь пока сдачу отсчитаешь. С покупателями погавкаться. Весело и время быстро проходит
Злива інформації• 30 сентября 2025
Я працювала на такій. При тому що був необмежений доступ до інтернету, фільмів і т.д, це було дуже важко. Вже за місяць все набридло, нічого не хотілося, з радістю хваталась за будь яку можливість попрацювати. За кілька місяців повна апатія до всього, на роботу як на каторгу. Слава богу, тільки пару місяців такий режим був, інакше з розуму зійшла би. Це тільки в мріях все класно, роби що хочеш, а в реалі дуже швидко взагалі вже нічого не хочеться.
Последний вагон• 30 сентября 2025
Ответ дляПусин Кукин
С удовольствием. Я бы паралельно работала онлайн
Де?
Лукава Кішка• 30 сентября 2025
Ответ дляВільний митець
Вам сколько лет? Мне 35, здоровье на 70, я мечтала бы о такой работе
В жопу те амбиции, хочется спокойствия и стабильности
Лукава Кішка• 30 сентября 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Я погоджуюсь. Якщо уявити що ваше робоче місце пуста кімната і стілець. Без телефонів чи комп´ютерів - то це психологічно дуже жорстко
Чего жестко? Я бы спала в это время)
Вільний митець
• 30 сентября 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Тут проскочила цифра 30-40
проскочила і?
Вільний митець
• 30 сентября 2025
Ответ дляЗлива інформації
Нарешті мене хтось зрозумів, саме так...
Лялькодзьоб• 30 сентября 2025
Легко. У меня была работа такая, так я шила, кроила, вязала и институт закончила, все курсовые контрольные были написаны практически на работе. Я работала лаборантом в котельной, 2/2, работа, просто сказка. И зарплата была в три раза выше минималки.
Вільний митець
• 30 сентября 2025
Ответ дляЛукава Кішка
ой, а шо у вас зі здоров´ям шось так погано все, ще ж молода
Вільний митець
• 30 сентября 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
не можна тут таке робити
Лялькодзьоб• 30 сентября 2025
Ответ дляВільний митець
не можна тут таке робити
Можно иностранный язык учить, да много чего можно)
Просто у большинства людей фантазии ноль, они не могут сами себя занять.
Лялькодзьоб• 30 сентября 2025
Ответ дляВільний митець
не можна тут таке робити
Вот я сейчас выходная, вечером работаю онлайн, учу язык.
Вільний митець
• 30 сентября 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
я вчу, а толку
Лялькодзьоб• 30 сентября 2025
Ответ дляВільний митець
я вчу, а толку
Я учу для того чтобы потом перейти на ту же работу, что делаю сейчас, но уже со знанием английского языка, мой не дотягивает до нужного уровня.
Пліткарка• 30 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Інтернетом користуватися можна? Вчіть якусь мову, вчіться працювати в Екселв чи кліпи монтувати чи картинки малювпти
Я дивлюсь ви тільки поради роздавати майстер))) Самі ніяк не осилете мову країни в якій вже 4 роки знаходитесь)))