Чтооооооооооо?• 30 сентября 2025

Цікавить ваша думка на рахунок наступного…

Святкування ДН у закладі. Серед присутніх гостей сімʼя: мама, хлопчик 6 років і його вітчим.
В ході розмови з кимось із присутніх дорослих, дитина каже: «Я дуже люблю, умовно, Васю (вітчима). Він все для мене робить: годує, одягає, взуває…». І тд в такому дусі, декілька разів за вечір. Люди у захваті. «Оце виховання!», «Яка ж дитина!»…. Я, в шоці.
Які почуття це викликає у вас? Зі мною щось не так)?
PS: сімʼя нормальна, фінансово досить забезпечена.
Я супер-пупер• 30 сентября 2025
И что?
Невгамовна сила• 30 сентября 2025
Ніяких не викликає почуттів, взагалі. Сказав і сказав, це дитина.
Як ухурделю• 30 сентября 2025
Викликає підозри, дитина сама такими словами не придумає, це їй кожного дня строчать що вітчим годує вдіває взуває і так далі.
ЛЮБА• 30 сентября 2025
А что не так ? Молодец отчим .
Дюймовочка• 30 сентября 2025
Ну, мама такое часто говорит сыну. Думаю, мама родного папу чмонит перед сыном, а Вася ’кормит, одевает, обувает’
Невгамовна сила• 30 сентября 2025
Ответ дляЯк ухурделю
А може він справді нормальний, на фоні рідного татуся?
Редисочка• 30 сентября 2025
Ответ дляЯк ухурделю
И что? Это неправда?
Як ухурделю• 30 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
А хто говорить, що ненормальний?
Як ухурделю• 30 сентября 2025
Ответ дляРедисочка
И что? Это неправда?
Зазвичай після цього навішують почуття провини, я для тебе... а ти тепер...
Мудрецыха мира• 30 сентября 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Согласна, мне мои дети не рассказывают как они ценят что я их кормлю и одеваю, получается там это ребенку озвучивают и требуют признания, но с другой стороны, и что? Почему, автор, вас это так взволновало?
Невгамовна сила• 30 сентября 2025
Ответ дляЯк ухурделю
А хто говорить, що ненормальний?
Чого раптом кожного дня строчать? Дитина сама не бачить як до нього ставляться?
Copy-Paste• 30 сентября 2025
Це слова мами, це не дитина так думає. Діти, яких батьки всім забезпечують, взагалі не оцінюють це словесно, із життя :)
Як ухурделю• 30 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Ви не в курсі дитячої психології.
Невгамовна сила• 30 сентября 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Ви не в курсі дитячої психології.
Я в курсі дитячої психології. Я сама була дитиною в деструктивні родині і ніколи не нахваляла свого батька, не було за що.
So_so• 30 сентября 2025
Это как моя младшая дочь)) и возраст такой же.
Были на ДР и аниматоры делали детям мороженое в стаканчики, она взяла 2 пустых стаканчика и кричит (там шумно, музыка), мне два, мне и маме!
Торт им дали (взрослые в отдельном зале), она забегает с половиной своего куска ко мне - мамочка, это тебе, я не знала, дают ли и Вам торт.
Сели смотреть шоу, она притащила мне мягкое кресло мешок, садись с нами (шоу было только для детей, взрослые сидели в другом зале).
И другие родители ей стали что-то говорить типа ты молодец, так любишь маму и она как Вы пишете - моя мама самая любимая, самая красивая)
Чарівна патика• 30 сентября 2025
Мабуть, це треба бачити і чути як хлопчик говорить.
Редисочка• 30 сентября 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Быть блогадарным за то, что для тебя по факту чужой человек делает - это чувство вины?
автор Чтооооооооооо? • 30 сентября 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Аналогічне враження.
Для мене дитина, 6-ти років, яка відчуває таку вдячність за їжу - це якийсь сюр…(((
Як ухурделю• 30 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Якби було за що, Ви б теж не хвалилися, що Вас батько годує.
Як ухурделю• 30 сентября 2025
Ответ дляSo_so
У Вас це зовсім інше.
автор Чтооооооооооо? • 30 сентября 2025
Ответ дляДюймовочка
Про тата, навіть згадувати заборонено, в присутності дитини.
Невгамовна сила• 30 сентября 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Вам це хто сказав, чи може ви за мене знаєте краще?
ПотеряласЯ Я...• 30 сентября 2025
Смотря что именно имелось ввиду под словом ’ одевает’. Если это покупка одежды, то ок, отлично. Если это именно физический процесс, то я сильно присмотрелась бы к этому мужчине
Невгамовна сила• 30 сентября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
А є привід?
Як ухурделю• 30 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Ви не жартуєте? Як Ви собі уявляєте, дитина шести років хвалиться який у мене батько - годує мене? Зовсім порадниця зкотилася.
Губка Боб• 30 сентября 2025
Забула б через 5 хв.
So_so• 30 сентября 2025
Ответ дляЯк ухурделю
У Вас це зовсім інше.
Тоже самое, на самом деле. Она там рассказывала, что мама её тоже кормит)
Чарівна патика• 30 сентября 2025
І що ви зміните? Навіть якщо дитину мати травмує ? Ви думаєте там є сімейне насилля?
автор Чтооооооооооо? • 30 сентября 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Я мама двох. Не можу навіть уявити собі чогось подібного. І, зовсім не впевнена, що мені б хотілося такої «вдячності» і такого виховання. Не розумію, як це може викликати схвалення у дорослих людей і не викликати підозр.
автор Чтооооооооооо? • 30 сентября 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Не знаю. Декілька днів пройшло. Не йде мені ця дитина з голови.