Відповів всім• 30 сентября в 15:32
Розбила авто щойно
Сиджу в розбитій автівці і потроху накриває.
Чекаю евакуатор.
Зі мною все добре. Але, блін.... Добре, що всі цілі, нікого не ушкодила. Люди допомогли витягнути на узбіччя, бо злетіла з дороги. Шок якийсь....
Чекаю евакуатор.
Мушля з Криму• 30 сентября в 15:33
і у вас виникло бажання написати тут?
ну скидайте фото, що у вас там
Душа компанії• 30 сентября в 15:34
Ответ дляМушля з Криму
і у вас виникло бажання написати тут?
ну скидайте фото, що у вас там
Одразу на порадницю - тут люблять такий шок-контент
ніколи такого не було• 30 сентября в 15:34
Машину шкода, звісно. Подякуйте Богу, що взяв грошима. Все налагодиться.
ГоловнаЯ• 30 сентября в 15:34
Вы не справились с управлением? Скорость превысили или что случилось?
ніколи такого не було• 30 сентября в 15:35
Ответ дляКицюююня
Співчуваю. Добре, що всі здорові. В страхову подзвонили?
Якщо немає КАСКО, то страхова нічим не допоможе.
очки_ннадо• 30 сентября в 15:36
Аааааа, співчуваю від щирого серця, маю надію, що у вас зі страховкою все ок
Кицюююня• 30 сентября в 15:36
Ответ дляніколи такого не було
Ви прям репортаж з місця подій ведете))
Смажена полуничка• 30 сентября в 15:36
Ответ дляМушля з Криму
і у вас виникло бажання написати тут?
ну скидайте фото, що у вас там
Боти підтягуються
СкиниУскачи!• 30 сентября в 15:37
От бачте, а на метро такого б не було!
Це юмор.
Автор, тримайтесь!
Це юмор.
Автор, тримайтесь!
ніколи такого не було• 30 сентября в 15:37
Ответ дляКицюююня
Ви прям репортаж з місця подій ведете))
Я?
ви нічого не плутаєте?
Кицюююня• 30 сентября в 15:37
Ответ дляvinika
Сочуствую. Делайте фото и видео всевозможные, звоните в страховую сразу
Бляха, кем надо быть, чтоб лепить те ржущие смайлы с тралика?
Жіночкою в траліку)
Мушля з Криму• 30 сентября в 15:38
мабуть, автор, настрочила тему і нарешті впала в ступор післяаварійний
Кицюююня• 30 сентября в 15:38
Ответ дляніколи такого не було
Я?
ви нічого не плутаєте?
Нічого
Душа компанії• 30 сентября в 15:39
Ответ длякнопкодав
как человек бывавший в авариях - не до советчицы в те минуты
Абсолютно верно 👏👏👏
Кицюююня• 30 сентября в 15:39
Ответ длякнопкодав
Ви не еталон
Кицюююня• 30 сентября в 15:40
Ответ длякнопкодав
и не претендую
От і добре. Кожен по різному сприймає стрес. Тому ваш досвід тут не до чого
Леопардові панчохи• 30 сентября в 15:40
співчуваю, напевно сьогодні такий день(((( Я зранку вирулюю з паркінгу, чую, що зачепила сусідню машину і все одно їду... сама з себе досі в шоці
Приїхала на роботу, а наша лікар дзвонить, що стоїть на дорозі, 5 машин збились, вона посередині.... І асистентка іншого лікаря приїхала з помнутим заднім бампером: заїхала по дорозі купити щось в супермаркеті, мужик здавав назад і фаркопом втелепився в неї
Мушля з Криму• 30 сентября в 15:41
Ответ дляКицюююня
ви вважаєте, що людина, яка злетіла з дороги і яку витягували на узбіччя буде писати на порадниці одразу?
ну...ну...
кнопкодав• 30 сентября в 15:41
Ответ дляКицюююня
расскажите о своем
как вы вылетели в кювет и лежа на голова строчили тему на советчице
Кицюююня• 30 сентября в 15:41
Ответ дляМушля з Криму
ну...ну...
Вважаю.