Мишка-шалунишка• 01 октября в 00:54

Когда вы поняли что нужно разводиться?

и как долго отходили от развода ?
Не жалеете ?
Королева Сарказма• 01 октября в 01:03
Не шкодую. Я довела ситуацію до абсурда, тому виганяла коли вже далі терпіти було не можна.
Перловая Кашка• 01 октября в 01:05
Когда он не говорит на работе что у него есть семья.
Я такая - жду трамвая• 01 октября в 01:07
Когда люди разговаривают на разных языках и видят будущее в разных смыслах.
Глубоководная селедка• 01 октября в 01:23
Когда забеременела третьим ребенком, а он сказал ну все, теперь ты никуда не денешься, и начал гулять открыто. Отходила пару лет, т.к. физически было тяжело с тремя. Не жалею)
Вікторія Л• 01 октября в 01:48
Ответ дляГлубоководная селедка
ну і п*дорасіна... пишаюсь вами!
пАлАвинкА• 01 октября в 02:18
Просто стало всё равно. Вот ни любовь ни ненависть - всё равно. Тогда и уехала
пАлАвинкА• 01 октября в 02:19
Ответ дляГлубоководная селедка
Зачем? Ну разведись и гуляй себе и не порти жизнь ни себе ни людям. Но им же надо прям унизить
Та не реву я• 01 октября в 03:11
Ответ дляпАлАвинкА
Ви під словами ’им надо’ маєте на увазі під гребінець всіх чоловіків? Якщо так, то Ви не праві. Уявіть собі, не всі однакові, не всі блядуни, не всі козли. Особисто я згодЕН з коментарем #5.
Глубоководная селедка• 01 октября в 03:27
Ответ дляпАлАвинкА
Он не хотел разводиться) Поэтому и третий был нужен. Ну и отсрочка, опять же.
Дайте згадаю• 01 октября в 04:58
Ответ дляГлубоководная селедка
Ох какой продуманный хер а вы шо в розовых очках были?
Дайте згадаю• 01 октября в 05:00
Та тоже живём как соседи,думаю уже как год что надо это заканчивать и все оттягиваю,с его стороны есть любовь .а у меня увы все как друг родной человек не более
Скорая помощь• 01 октября в 06:21
Ответ дляТа не реву я
Почитайте сколько говна пишут про военных. Форму одел и всё, во все тяжкие сразу. Многие советуют не ждать, мол уже всё, это теперь блядун, им там проституток прям в учебке выдают.
пАлАвинкА• 01 октября в 06:41
Ответ дляГлубоководная селедка
Вот м..к
Из Кукуева я• 01 октября в 07:47
якщо Ви запитуєте тут - то ще не пора. Якщо прийде час розводитись - то Ви це зрозумієте
Та не реву я• 01 октября в 12:04
Ответ дляСкорая помощь
Стосовно військових деякі вважають, що це якісь люди не з цієї планети. Хтось їх боготворить, хтось навпаки намагається змішати з гівном. Правда в тому, що це зріз суспільства, в основному чоловіки. Коли вони приходять в армію їм не видають нові мізки, характер. Так, характер змінюється з часом, але як правило більшість змін це просто поглиблення рис, які були у людини до цього.
Чи є серед військових неадекватні, аватари (алкашня, нарики), блядуни - так є.
Чи є серед військових нормальні адекватні чоловіки - так, теж є.
І співвідношення +- таке ж як серед цивільних

Чорно-біла звичка всіх під один знаменник підводити є у дуже багатьох. Але то їх проблеми, їм з тим жити.

Стосовно військових та блядства. У мене є знайомий, який розійшовся з дівчиною до війни. Точніше вона пішла від нього, коли він пішов воювати, але то інша історія... Людина взагалі вільна, не має жодних зобов´язань ні перед ким. По ційлогіці він взагалі мав би ... все що рухається. Але в реальності, хоч як би сильно він засумував за жіночою ласкою, проте йому не цікаво розмінюватися на абишо. Так, він мріє що війна закінчиться, що може привести себе в порядок і познайомитися з дівчиною щоб бути разом. А поки що, на війні він воює і зайнятий важливими справами навіть під час виходу з позицій. А в якісь рідкісні моменти відпусток йому не вистачає часу на відпочити,відіспатися
Скорая помощь• 01 октября в 12:33
Ответ дляТа не реву я

Может он просто Вам не всё рассказывает?
Та не реву я• 01 октября в 13:42
Ответ дляСкорая помощь
Вибачте, я не коректно написав. Ми не просто знайомі, ми дуже хороші друзі. Буває я його підтримую, буває він мене. Спілкуємося досить відкрито. Я добре знаю його позицію і що він за людина. Саме тому він мій найкращий друг (багато поглядів співпадають, в чомусь він навіть краще за мене).
Куратор дебошей• 11 октября в 22:57
Ответ дляТа не реву я
Он просто брезгливый
Та не реву я• 13 октября в 12:50
Ответ дляКуратор дебошей
Он просто брезгливый
Скоріш вибірковість чи не знаю як назвати. Немає бажання розмінюватися на абищо.