Колишня муза• сегодня в 11:55
Туалети на вулиці - а чому не в будинку?
Цікаво почути думку людей, особливо тих, хто будував будинки або жив у селі.
Чому раніше, коли будували приватні будинки, часто не робили туалет у самому будинку? Адже якщо вже будували з нуля, то, здається, можна було відразу провести каналізацію і встановити унітаз.
Це було пов´язано з тим, що в 90-х роках в Україні не всі могли собі дозволити такі витрати? Чи проблема була у відсутності центральної каналізації? А може, це просто була звичка, особливо в селах, що туалет обов´язково має бути на вулиці?
Кажу по собі: і в бабусі з дідусем по татовій лінії, і в бабусі з дідусем по маминій лінії туалет був лише на вулиці. Більше того, у батьків у будинку теж довгий час не було туалету — його зробили лише значно пізніше, хоча сам будинок був побудований давно.
Цікаво, чому так було. Це більше питання грошей, технічних можливостей чи менталітету того часу?
Чому раніше, коли будували приватні будинки, часто не робили туалет у самому будинку? Адже якщо вже будували з нуля, то, здається, можна було відразу провести каналізацію і встановити унітаз.
Це було пов´язано з тим, що в 90-х роках в Україні не всі могли собі дозволити такі витрати? Чи проблема була у відсутності центральної каналізації? А може, це просто була звичка, особливо в селах, що туалет обов´язково має бути на вулиці?
Кажу по собі: і в бабусі з дідусем по татовій лінії, і в бабусі з дідусем по маминій лінії туалет був лише на вулиці. Більше того, у батьків у будинку теж довгий час не було туалету — його зробили лише значно пізніше, хоча сам будинок був побудований давно.
Цікаво, чому так було. Це більше питання грошей, технічних можливостей чи менталітету того часу?
показать весь текст
50
1
1
Королева Сарказма• сегодня в 12:17
Ответ дляКолишня муза
Ще мене обурює трохи,що українці із орків женуть мов дикі унітазів не бачили та в них немає їх ,ходять на вулицю
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Навіть у великих містах в приватних будинках зустрічаються туалети на вулиці. А років 25-30 так було в більшості. А центральної каналізації навіть у містах мільйонниках в приватній забудові досі нема. Яма, яку треба викачувати. Водопостачання централізоване теж в багатьох районах тільки у 80-90-х з´явилось. І асфальту також нема на околицях міста у приватному секторі.
3
Цибулька зла• сегодня в 12:18
Грошей і технічних можливостей. Колись і картоплю під лопату садили, автор. Часи змінюються.
автор
Колишня муза
• сегодня в 12:18
Ответ дляSvitlo_
по типу, ну як можна срати в хаті.
Так воно змивається
автор
Колишня муза
• сегодня в 12:19
Ответ дляНеВРотик
Чаша Генуя, це дірка в полу над якою присідають. З якого дива ви її унітазом охрестили?
В мене в гуртожитку така була
Воленс-неволенс• сегодня в 12:19
Я так понимаю, автору про ’Умный дом’ и тепловые насосы рано рассказывать?
4
1
побольшомусекретику• сегодня в 12:19
Ответ дляКолишня муза
Але в 90 в Україні продавались унітази?
Нет,что вы! Под куст ходили. Ну самые богатые имели горшки! Ночные с крышкой.
Автор ну вы чего? Ну неужели совсем не понимаете что туалет в доме это канализация,это вода.Вход и выход. Соответственно это насос. Плюс это откачка как минимум раз в год. Тк когда вы смываете унитаз то жидкости в десятки раз больше.
Даже сейчас у людей в частных домах с санузлами в доме,есть уличные туалеты и в тёплое время года используют именно их и летние душевые. Для экономии в том числе
Автор ну вы чего? Ну неужели совсем не понимаете что туалет в доме это канализация,это вода.Вход и выход. Соответственно это насос. Плюс это откачка как минимум раз в год. Тк когда вы смываете унитаз то жидкости в десятки раз больше.
Даже сейчас у людей в частных домах с санузлами в доме,есть уличные туалеты и в тёплое время года используют именно их и летние душевые. Для экономии в том числе
2
Цибулька зла• сегодня в 12:20
Не тільки потрібно було зробити каналізацію а ще автор підвести воду. Яким чином вони мали це робити? Не матеріалів, не грошей. В більшості були криниці по селам.
Цибулька зла• сегодня в 12:21
Ответ дляВоленс-неволенс
Я так понимаю, автору про ’Умный дом’ и тепловые насосы рано рассказывать?
Асталависта бэйби• сегодня в 12:22
Ответ дляШвидка Настя
Может только вы? А я не видела в Украине покосившихся деревянных халуп, как у вас в деревнях на болотах.
У нас мазаные хаты покосившиеся
3
1
Бойцовская• сегодня в 12:22
Ответ дляКолишня муза
Ще мене обурює трохи,що українці із орків женуть мов дикі унітазів не бачили та в них немає їх ,ходять на вулицю
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Начните с самих домов. Я недавно посмотрела фильм про какое-то село то ли в Чехии то ли в Словакии ,документальная хроника 26 года. Так эти дома до сих пор там стоят и костел. И я для интереса загуглила что мы строили в этот период, хаты мазанки из говна и палок.
1
1
Асталависта бэйби• сегодня в 12:23
Ответ дляХвильоватиша
Ну что вы, такого не может быть) У нас даже в самом забитом селе есть унитазы, ванны и все остальные блага цивилизации)
Далеко не у всех
Королева Сарказма• сегодня в 12:24
Ответ дляХвильоватиша
Вы уверены, что это именно они воровали, а не наши?
Уверены.
У меня дача была по белгородской трассе, в 22 там оккупация была. Но были дачники, которые на дачах жили круглый год, они видели все своими глазами, как русня выгребала все и везла к границе. Там 15 км до нее Даже краны скручивали и посуду грузили. И машины все , которые нашли, даже старенькие жульки и запорожцы. Вещи, технику. На отобранных машинах и везли все что можно к границе. Инфа от очевидцев.
У меня дача была по белгородской трассе, в 22 там оккупация была. Но были дачники, которые на дачах жили круглый год, они видели все своими глазами, как русня выгребала все и везла к границе. Там 15 км до нее Даже краны скручивали и посуду грузили. И машины все , которые нашли, даже старенькие жульки и запорожцы. Вещи, технику. На отобранных машинах и везли все что можно к границе. Инфа от очевидцев.
3
Капризуля• сегодня в 12:24
Ответ дляКолишня муза
Ще мене обурює трохи,що українці із орків женуть мов дикі унітазів не бачили та в них немає їх ,ходять на вулицю
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Із орків женуть?
Гугл перекладач підвів нашу матрьошку😂😂😂
Гугл перекладач підвів нашу матрьошку😂😂😂
6
2
Асталависта бэйби• сегодня в 12:25
Ответ дляКолишня муза
Поставили ,бо я з хлопцем приїхала ,а він городський виріс в квартирі,поставили буквально за пару днів до нашого приїзду ледь встигли
Так это ваша тема про бестолковых родителей?
Асталависта бэйби• сегодня в 12:26
Ответ дляКолишня муза
Поставили ,бо я з хлопцем приїхала ,а він городський виріс в квартирі,поставили буквально за пару днів до нашого приїзду ледь встигли
Акуна_Матата• сегодня в 12:28
Выгребная яма, насос, скважина, технология правильно сделать эти баки. Откуда это все в селе 30 лет назад?
Моих деда с бабулей эвакуировали из села под Чернобылем. Под Киевом построили село для переселенцев. То есть гос домики. Было хоз помещение под котел. Но без канализации. Т.е. колодец и туалет на улице. Домик на 3 комнаты плюс кухня, еще постоили сарай из кирпича для животных.
Моих деда с бабулей эвакуировали из села под Чернобылем. Под Киевом построили село для переселенцев. То есть гос домики. Было хоз помещение под котел. Но без канализации. Т.е. колодец и туалет на улице. Домик на 3 комнаты плюс кухня, еще постоили сарай из кирпича для животных.
Цибулька зла• сегодня в 12:32
Ответ дляАкуна_Матата
Выгребная яма, насос, скважина, технология правильно сделать эти баки. Откуда это все в селе 30 лет назад?
Моих деда с бабулей эвакуировали из села под Чернобылем. Под Киевом построили село для переселенцев. То есть гос домики. Было хоз помещение под котел. Но без канализации. Т.е. колодец и туалет на улице. Домик на 3 комнаты плюс кухня, еще постоили сарай из кирпича для животных.
Моих деда с бабулей эвакуировали из села под Чернобылем. Под Киевом построили село для переселенцев. То есть гос домики. Было хоз помещение под котел. Но без канализации. Т.е. колодец и туалет на улице. Домик на 3 комнаты плюс кухня, еще постоили сарай из кирпича для животных.
В Озадівці багато таких будинків для чорнобильців. Самі будинку непогані але вигрібних ям, чи септиків не було. Септики взагалі не так давно з´явились.
Акуна_Матата• сегодня в 12:32
Ответ дляЦибулька зла
В Озадівці багато таких будинків для чорнобильців. Самі будинку непогані але вигрібних ям, чи септиків не було. Септики взагалі не так давно з´явились.
Мои оказались в Новых Опачичах)
1
Куколка-мяуколка• сегодня в 12:32
Не було матеріалів.
Все дефіцит.
Гідрофори( насосні станції появились десь 26 років назад)
Все дефіцит.
Гідрофори( насосні станції появились десь 26 років назад)
1
Куколка-мяуколка• сегодня в 12:35
Ответ дляГравіцапа
Я дитина 90х з села під Києвом, ні в кого з дркзів не було туплетів і ванни в домі.
З 2000 почали проводити каналізацію і рити септики.
Я ще скажу сирашну річ. По весні люди вміст туалетів розливали по городам. Уявіть цей запах? Потім переорювали і садили городину.
Отут справжній жах.
Доречі, фізіологічно найправильніше для здоров´я справляти нужду у французьких туалетах. Так що люди колись знали толк)
З 2000 почали проводити каналізацію і рити септики.
Я ще скажу сирашну річ. По весні люди вміст туалетів розливали по городам. Уявіть цей запах? Потім переорювали і садили городину.
Отут справжній жах.
Доречі, фізіологічно найправильніше для здоров´я справляти нужду у французьких туалетах. Так що люди колись знали толк)
Так і було.
А ще регулярно виливали сечу тварин в сад.
І цього було набагато більше і смерділо ,дійсно на всю вулицю
А ще регулярно виливали сечу тварин в сад.
І цього було набагато більше і смерділо ,дійсно на всю вулицю
из желе я• сегодня в 12:36
Ответ дляКолишня муза
А яке це має значення?
Непосредственное. вы написали, что большинство украинцев не видели унитазов. Я и написала возраст и наличие унитазов\туалетов у людей
ГороховаЯ• сегодня в 12:39
Ответ дляКолишня муза
Але в 90 в Україні продавались унітази?
Звісно ні, дефіцит був.)))
Мамаша в бигудях• сегодня в 12:46
Ответ дляКолишня муза
Так я про 90 і далі питаю,а не про 60…
Так справа не в 60 і не в 2000 х роках. Я вам описала взаємозвязок. В більшості людей по селах і до сьогодні пічне опалення і вода з криниці, скважини, то які каналізації, і унітази?
2
дама_из_декрета• сегодня в 12:47
Ответ дляКоролева спама
Деньги, конечно. И сейчас не у всех есть деньги сделать ванную в доме
Возможно не в деньгах вопрос, а в реализации. Да, но комфортно, чем бегать ночью по двору. Пройдено.
СирОжино пирОжино• сегодня в 12:51
Ответ дляКолишня муза
Але в 90 в Україні продавались унітази?
боже, яке недолуге...
Розказую. Раніше не лише в селах, а й у містах приватний сектор мав туалети на вулиці, і вода (колонки) теж була на вулиці, ще й у кінці кварталу. Провести воду і особливо каналізацію в будинок у місті мали право лише які-небудь генерали, любителі приватного сектору (бо щастіше вони по квартирах жили). Те саме у селі. Зробити вигрібну яму? Ок. А як її чистити? Ковшиком? Навіть фінанси не все вирішували. Технічних можливостей майже не було. Ніхто про комфорт простих людей не думав. (((
4
Ответ дляКолишня муза
Всенсі ще не срала в хаті?
Ой, звичка і виховання - то страшна річ. У нас є смімейна історія. Були у мене два дядьки, один жив у місті, інший - у селі. Коли з села він приїжджав у гості в місто, зупинявся у брата. У в туалет (мабуть, не по-маленькому) ходив аж на вокзал, а це приблизно 3-4 квартали. От не міг ’ср...ти’ в хаті і все.
1
Мамаша в бигудях• сегодня в 13:02
Ответ дляпобольшомусекретику
Нет,что вы! Под куст ходили. Ну самые богатые имели горшки! Ночные с крышкой.
Автор ну вы чего? Ну неужели совсем не понимаете что туалет в доме это канализация,это вода.Вход и выход. Соответственно это насос. Плюс это откачка как минимум раз в год. Тк когда вы смываете унитаз то жидкости в десятки раз больше.
Даже сейчас у людей в частных домах с санузлами в доме,есть уличные туалеты и в тёплое время года используют именно их и летние душевые. Для экономии в том числе
Автор ну вы чего? Ну неужели совсем не понимаете что туалет в доме это канализация,это вода.Вход и выход. Соответственно это насос. Плюс это откачка как минимум раз в год. Тк когда вы смываете унитаз то жидкости в десятки раз больше.
Даже сейчас у людей в частных домах с санузлами в доме,есть уличные туалеты и в тёплое время года используют именно их и летние душевые. Для экономии в том числе
Ну так автор ніби не розуміє що в деяких людей пічне опалення, старі будинки, і навіть якщо людина знайде гроші провести воду в будинок , побудувати ванну та туалет, септик, то в неї труби взимку перемерзнуть і потріскають бо воно не буде обігріватись. Це ще потрібно знайти гроші щоб провести газ, що в деяких районах неможливо, а зробити елекричне опалення в будинку не кожна проводка будинку потягне.
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу