sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Домашние хлопоты
anonim_54
Колишня муза• сегодня в 11:55

Туалети на вулиці - а чому не в будинку?

Цікаво почути думку людей, особливо тих, хто будував будинки або жив у селі.

Чому раніше, коли будували приватні будинки, часто не робили туалет у самому будинку? Адже якщо вже будували з нуля, то, здається, можна було відразу провести каналізацію і встановити унітаз.

Це було пов´язано з тим, що в 90-х роках в Україні не всі могли собі дозволити такі витрати? Чи проблема була у відсутності центральної каналізації? А може, це просто була звичка, особливо в селах, що туалет обов´язково має бути на вулиці?

Кажу по собі: і в бабусі з дідусем по татовій лінії, і в бабусі з дідусем по маминій лінії туалет був лише на вулиці. Більше того, у батьків у будинку теж довгий час не було туалету — його зробили лише значно пізніше, хоча сам будинок був побудований давно.

Цікаво, чому так було. Це більше питання грошей, технічних можливостей чи менталітету того часу?
показать весь текст
woman_facepalming 50 crying_face 1 face_with_tears_of_joy 1
182 9
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
anonim_106
Королева Сарказма• сегодня в 12:17
61
Ответ дляКолишня муза
Ще мене обурює трохи,що українці із орків женуть мов дикі унітазів не бачили та в них немає їх ,ходять на вулицю
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Навіть у великих містах в приватних будинках зустрічаються туалети на вулиці. А років 25-30 так було в більшості. А центральної каналізації навіть у містах мільйонниках в приватній забудові досі нема. Яма, яку треба викачувати. Водопостачання централізоване теж в багатьох районах тільки у 80-90-х з´явилось. І асфальту також нема на околицях міста у приватному секторі.
like 3

anonim_6
Цибулька зла• сегодня в 12:18
62
Грошей і технічних можливостей. Колись і картоплю під лопату садили, автор. Часи змінюються.
anonim_54
автор Колишня муза • сегодня в 12:18
63
Ответ дляSvitlo_
по типу, ну як можна срати в хаті.
Так воно змивається
anonim_54
автор Колишня муза • сегодня в 12:19
64
Ответ дляНеВРотик
Чаша Генуя, це дірка в полу над якою присідають. З якого дива ви її унітазом охрестили?
В мене в гуртожитку така була
anonim_54
автор Колишня муза • сегодня в 12:19
65
Ответ дляНеВРотик
В 2022 ну бачили?
Не всі
anonim_8
Воленс-неволенс• сегодня в 12:19
66
Я так понимаю, автору про ’Умный дом’ и тепловые насосы рано рассказывать?
face_with_tears_of_joy 4 woman_facepalming 1
anonim_53
побольшомусекретику• сегодня в 12:19
67
Ответ дляКолишня муза
Але в 90 в Україні продавались унітази?
Нет,что вы! Под куст ходили. Ну самые богатые имели горшки! Ночные с крышкой.
Автор ну вы чего? Ну неужели совсем не понимаете что туалет в доме это канализация,это вода.Вход и выход. Соответственно это насос. Плюс это откачка как минимум раз в год. Тк когда вы смываете унитаз то жидкости в десятки раз больше.
Даже сейчас у людей в частных домах с санузлами в доме,есть уличные туалеты и в тёплое время года используют именно их и летние душевые. Для экономии в том числе
like 2
anonim_6
Цибулька зла• сегодня в 12:20
68
Не тільки потрібно було зробити каналізацію а ще автор підвести воду. Яким чином вони мали це робити? Не матеріалів, не грошей. В більшості були криниці по селам.
anonim_6
Цибулька зла• сегодня в 12:21
69
Ответ дляВоленс-неволенс
Я так понимаю, автору про ’Умный дом’ и тепловые насосы рано рассказывать?

anonim_5
Асталависта бэйби• сегодня в 12:22
70
Ответ дляШвидка Настя
Может только вы? А я не видела в Украине покосившихся деревянных халуп, как у вас в деревнях на болотах.
У нас мазаные хаты покосившиеся
woman_facepalming 3 like 1
anonim_176
Бойцовская• сегодня в 12:22
71
Ответ дляКолишня муза
Ще мене обурює трохи,що українці із орків женуть мов дикі унітазів не бачили та в них немає їх ,ходять на вулицю
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Начните с самих домов. Я недавно посмотрела фильм про какое-то село то ли в Чехии то ли в Словакии ,документальная хроника 26 года. Так эти дома до сих пор там стоят и костел. И я для интереса загуглила что мы строили в этот период, хаты мазанки из говна и палок.
face_with_tears_of_joy 1 woman_facepalming 1
anonim_5
Асталависта бэйби• сегодня в 12:23
72
Ответ дляХвильоватиша
Ну что вы, такого не может быть) У нас даже в самом забитом селе есть унитазы, ванны и все остальные блага цивилизации)
Далеко не у всех
anonim_106
Королева Сарказма• сегодня в 12:24
73
Ответ дляХвильоватиша
Вы уверены, что это именно они воровали, а не наши?
Уверены.
У меня дача была по белгородской трассе, в 22 там оккупация была. Но были дачники, которые на дачах жили круглый год, они видели все своими глазами, как русня выгребала все и везла к границе. Там 15 км до нее Даже краны скручивали и посуду грузили. И машины все , которые нашли, даже старенькие жульки и запорожцы. Вещи, технику. На отобранных машинах и везли все что можно к границе. Инфа от очевидцев.
crying_face 3
anonim_174
Капризуля• сегодня в 12:24
74
Ответ дляКолишня муза
Ще мене обурює трохи,що українці із орків женуть мов дикі унітазів не бачили та в них немає їх ,ходять на вулицю
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Із орків женуть?
Гугл перекладач підвів нашу матрьошку😂😂😂
like 6 woman_facepalming 2
anonim_5
Асталависта бэйби• сегодня в 12:25
75
Ответ дляКолишня муза
Поставили ,бо я з хлопцем приїхала ,а він городський виріс в квартирі,поставили буквально за пару днів до нашого приїзду ледь встигли
Так это ваша тема про бестолковых родителей?
anonim_5
Асталависта бэйби• сегодня в 12:26
76
Ответ дляКолишня муза
Поставили ,бо я з хлопцем приїхала ,а він городський виріс в квартирі,поставили буквально за пару днів до нашого приїзду ледь встигли
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3855866
anonim_88
Акуна_Матата• сегодня в 12:28
77
Выгребная яма, насос, скважина, технология правильно сделать эти баки. Откуда это все в селе 30 лет назад?
Моих деда с бабулей эвакуировали из села под Чернобылем. Под Киевом построили село для переселенцев. То есть гос домики. Было хоз помещение под котел. Но без канализации. Т.е. колодец и туалет на улице. Домик на 3 комнаты плюс кухня, еще постоили сарай из кирпича для животных.
noavatar
Svitlo_• сегодня в 12:29
78
Ответ дляКолишня муза
Так воно змивається
Менталітет. Ще коли їй казали - не вигідно садити картоплю і тримати свині. То казала, ну давайте все зведем і вже будем жити як пролетарії.
like 1
anonim_6
Цибулька зла• сегодня в 12:32
79
Ответ дляАкуна_Матата
Выгребная яма, насос, скважина, технология правильно сделать эти баки. Откуда это все в селе 30 лет назад?
Моих деда с бабулей эвакуировали из села под Чернобылем. Под Киевом построили село для переселенцев. То есть гос домики. Было хоз помещение под котел. Но без канализации. Т.е. колодец и туалет на улице. Домик на 3 комнаты плюс кухня, еще постоили сарай из кирпича для животных.
В Озадівці багато таких будинків для чорнобильців. Самі будинку непогані але вигрібних ям, чи септиків не було. Септики взагалі не так давно з´явились.

anonim_88
Акуна_Матата• сегодня в 12:32
80
Ответ дляЦибулька зла
В Озадівці багато таких будинків для чорнобильців. Самі будинку непогані але вигрібних ям, чи септиків не було. Септики взагалі не так давно з´явились.
Мои оказались в Новых Опачичах)
like 1
anonim_38
Куколка-мяуколка• сегодня в 12:32
81
Не було матеріалів.
Все дефіцит.
Гідрофори( насосні станції появились десь 26 років назад)
like 1
anonim_38
Куколка-мяуколка• сегодня в 12:35
82
Ответ дляГравіцапа
Я дитина 90х з села під Києвом, ні в кого з дркзів не було туплетів і ванни в домі.
З 2000 почали проводити каналізацію і рити септики.
Я ще скажу сирашну річ. По весні люди вміст туалетів розливали по городам. Уявіть цей запах? Потім переорювали і садили городину.
Отут справжній жах.
Доречі, фізіологічно найправильніше для здоров´я справляти нужду у французьких туалетах. Так що люди колись знали толк)
Так і було.
А ще регулярно виливали сечу тварин в сад.
І цього було набагато більше і смерділо ,дійсно на всю вулицю
anonim_176
из желе я• сегодня в 12:36
83
Ответ дляКолишня муза
А яке це має значення?
Непосредственное. вы написали, что большинство украинцев не видели унитазов. Я и написала возраст и наличие унитазов\туалетов у людей
anonim_198
ГороховаЯ• сегодня в 12:39
84
Ответ дляКолишня муза
Але в 90 в Україні продавались унітази?
Звісно ні, дефіцит був.)))
anonim_41
Мамаша в бигудях• сегодня в 12:46
85
Ответ дляКолишня муза
Так я про 90 і далі питаю,а не про 60…
Так справа не в 60 і не в 2000 х роках. Я вам описала взаємозвязок. В більшості людей по селах і до сьогодні пічне опалення і вода з криниці, скважини, то які каналізації, і унітази?
like 2
anonim_143
дама_из_декрета• сегодня в 12:47
86
Ответ дляКоролева спама
Деньги, конечно. И сейчас не у всех есть деньги сделать ванную в доме
Возможно не в деньгах вопрос, а в реализации. Да, но комфортно, чем бегать ночью по двору. Пройдено.
anonim_2
СирОжино пирОжино• сегодня в 12:51
87
Ответ дляКолишня муза
Але в 90 в Україні продавались унітази?
боже, яке недолуге...
noavatar
Ptashka74• сегодня в 12:52
88
Розказую. Раніше не лише в селах, а й у містах приватний сектор мав туалети на вулиці, і вода (колонки) теж була на вулиці, ще й у кінці кварталу. Провести воду і особливо каналізацію в будинок у місті мали право лише які-небудь генерали, любителі приватного сектору (бо щастіше вони по квартирах жили). Те саме у селі. Зробити вигрібну яму? Ок. А як її чистити? Ковшиком? Навіть фінанси не все вирішували. Технічних можливостей майже не було. Ніхто про комфорт простих людей не думав. (((
like 4
noavatar
Ptashka74• сегодня в 13:01
89
Ответ дляКолишня муза
Всенсі ще не срала в хаті?
Ой, звичка і виховання - то страшна річ. У нас є смімейна історія. Були у мене два дядьки, один жив у місті, інший - у селі. Коли з села він приїжджав у гості в місто, зупинявся у брата. У в туалет (мабуть, не по-маленькому) ходив аж на вокзал, а це приблизно 3-4 квартали. От не міг ’ср...ти’ в хаті і все.
face_with_tears_of_joy 1
anonim_41
Мамаша в бигудях• сегодня в 13:02
90
Ответ дляпобольшомусекретику
Нет,что вы! Под куст ходили. Ну самые богатые имели горшки! Ночные с крышкой.
Автор ну вы чего? Ну неужели совсем не понимаете что туалет в доме это канализация,это вода.Вход и выход. Соответственно это насос. Плюс это откачка как минимум раз в год. Тк когда вы смываете унитаз то жидкости в десятки раз больше.
Даже сейчас у людей в частных домах с санузлами в доме,есть уличные туалеты и в тёплое время года используют именно их и летние душевые. Для экономии в том числе
Ну так автор ніби не розуміє що в деяких людей пічне опалення, старі будинки, і навіть якщо людина знайде гроші провести воду в будинок , побудувати ванну та туалет, септик, то в неї труби взимку перемерзнуть і потріскають бо воно не буде обігріватись. Це ще потрібно знайти гроші щоб провести газ, що в деяких районах неможливо, а зробити елекричне опалення в будинку не кожна проводка будинку потягне.
like 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff