sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Домашние хлопоты
anonim_54
Колишня муза• 2 часа назад

Туалети на вулиці - а чому не в будинку?

Цікаво почути думку людей, особливо тих, хто будував будинки або жив у селі.

Чому раніше, коли будували приватні будинки, часто не робили туалет у самому будинку? Адже якщо вже будували з нуля, то, здається, можна було відразу провести каналізацію і встановити унітаз.

Це було пов´язано з тим, що в 90-х роках в Україні не всі могли собі дозволити такі витрати? Чи проблема була у відсутності центральної каналізації? А може, це просто була звичка, особливо в селах, що туалет обов´язково має бути на вулиці?

Кажу по собі: і в бабусі з дідусем по татовій лінії, і в бабусі з дідусем по маминій лінії туалет був лише на вулиці. Більше того, у батьків у будинку теж довгий час не було туалету — його зробили лише значно пізніше, хоча сам будинок був побудований давно.

Цікаво, чому так було. Це більше питання грошей, технічних можливостей чи менталітету того часу?
woman_facepalming 31
107 18
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
anonim_74
Королева спама• 2 часа назад
1
Деньги, конечно. И сейчас не у всех есть деньги сделать ванную в доме
like 14 dislike 1

anonim_54
автор Колишня муза • 1 час назад
2
Ответ дляКоролева спама
Деньги, конечно. И сейчас не у всех есть деньги сделать ванную в доме
Але в 90 в Україні продавались унітази?
woman_facepalming 27 face_with_tears_of_joy 4 dislike 1
anonim_101
Шикаю і викаю• 1 час назад
3
Ответ дляКолишня муза
Але в 90 в Україні продавались унітази?
как покупка унитаза решит проблему отсутствия канализации в доме?
face_with_tears_of_joy 17 like 13 woman_facepalming 1
anonim_74
Королева спама• 1 час назад
4
Ответ дляКолишня муза
Але в 90 в Україні продавались унітази?
Нет, мы все на ведро ходили
like 2 face_with_tears_of_joy 2
anonim_208
Щас ухожу• 1 час назад
5
не было коммуникаций, водопровода, раньше и воду из колодцев набирали.
like 13
anonim_54
автор Колишня муза • 1 час назад
6
Ще мене обурює трохи,що українці із орків женуть мов дикі унітазів не бачили та в них немає їх ,ходять на вулицю
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
woman_facepalming 24 like 5 face_with_tears_of_joy 1
anonim_135
Чарівне зіллячко• 1 час назад
7
Дом, в котором жила моя бабушка строился в 48 году...какая канализация?.. Выгребная яма и деревянный туалет был. Построить его около дома, чтоб воняло постоянно?))
like 9
anonim_203
БезникаЯ• 1 час назад
8
Ответ дляКолишня муза
Але в 90 в Україні продавались унітази?
Унітаз це найменша і найдешевша деталь
like 15
anonim_54
автор Колишня муза • 1 час назад
9
Ответ дляЧарівне зіллячко
Дом, в котором жила моя бабушка строился в 48 году...какая канализация?.. Выгребная яма и деревянный туалет был. Построить его около дома, чтоб воняло постоянно?))
А в батьків було?
woman_facepalming 2

anonim_1
Латвийские_Номера• 1 час назад
10
Ответ дляКолишня муза
Ще мене обурює трохи,що українці із орків женуть мов дикі унітазів не бачили та в них немає їх ,ходять на вулицю
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Немає газу і каналізації
anonim_59
Українська Мрія• 1 час назад
11
Там крім ціни ще один прикол є. В 60-70 розповсюдженим був унітаз ’чаша генуя’, тобто без водяного замка, який смердить страшенно. От його в будинку і не ставили. Це мені свекруха розповіла, чому в їх будинку вода є, а унітазу не було.
like 5
anonim_135
Чарівне зіллячко• 1 час назад
12
Ответ дляКолишня муза
А в батьків було?
Родители мои родились уже в городе, в квартире
anonim_74
Королева спама• 1 час назад
13
Ответ дляКолишня муза
Ще мене обурює трохи,що українці із орків женуть мов дикі унітазів не бачили та в них немає їх ,ходять на вулицю
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Ну так, они воровали у нас унитазы и везли в свой мухосранск. Типа это ок для вас?
face_with_tears_of_joy 4 woman_facepalming 4
anonim_5
Форс мажор• 1 час назад
14
Ну мы как-то отдыхали дикарем в Крыму ещё до 2013 в частном доме, знаете какой там был туалет - просто огромная яма вырыта в саду ну и домик такой синий сверху)) там нет труб и канализации.
face_with_tears_of_joy 1
anonim_21
Швидка Настя• 1 час назад
15
Ответ дляКолишня муза
Ще мене обурює трохи,що українці із орків женуть мов дикі унітазів не бачили та в них немає їх ,ходять на вулицю
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Ох и слабоумная. Спалилась орчиха и так быстро
like 11 woman_facepalming 4
anonim_203
БезникаЯ• 1 час назад
16
Ответ дляКолишня муза
Ще мене обурює трохи,що українці із орків женуть мов дикі унітазів не бачили та в них немає їх ,ходять на вулицю
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
У вас був розвалений туалет і пошарпана напіврозіадена хата, сміття на обійсті?
face_with_tears_of_joy 3
anonim_54
автор Колишня муза • 1 час назад
17
Ответ дляКоролева спама
Ну так, они воровали у нас унитазы и везли в свой мухосранск. Типа это ок для вас?
Більшість українців теж не бачили унітазів,це теж ок для вас?
woman_facepalming 9 like 1 dislike 1
anonim_54
автор Колишня муза • 1 час назад
18
Ответ дляШвидка Настя
Ох и слабоумная. Спалилась орчиха и так быстро
А навіщо сміятись із росіян ,якщо ми живемо так само погано?
woman_facepalming 7 face_with_tears_of_joy 2 dislike 2 like 2
anonim_108
Пополняю_Карму• 1 час назад
19
Ответ дляКолишня муза
Ще мене обурює трохи,що українці із орків женуть мов дикі унітазів не бачили та в них немає їх ,ходять на вулицю
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Транслейт не спрацював?)))
face_with_tears_of_joy 5 woman_facepalming 1

anonim_74
Королева спама• 1 час назад
20
Ответ дляКолишня муза
Більшість українців теж не бачили унітазів,це теж ок для вас?
Вы где живёте, что у вас большинство унитазов не видели?)
face_with_tears_of_joy 7 woman_facepalming 1
noavatar
Svitlo_• 1 час назад
21
Всі три складові мали місце. Відсутність грошей, каналізації (часто і неможливо зробити септик), банально не було матеріалів ( в нас була ванна, а туалету не було), менталітет (ми коли зробили в хаті - мама до наступлення холодів ходила на вулицю - казала, я ще не срала в хаті, після зими вже не захотіла).
face_with_tears_of_joy 4
anonim_21
Швидка Настя• 1 час назад
22
Ответ дляКолишня муза
А навіщо сміятись із росіян ,якщо ми живемо так само погано?
Может только вы? А я не видела в Украине покосившихся деревянных халуп, как у вас в деревнях на болотах.
like 9 dislike 3
anonim_101
Шикаю і викаю• 1 час назад
23
Ответ дляЧарівне зіллячко
Дом, в котором жила моя бабушка строился в 48 году...какая канализация?.. Выгребная яма и деревянный туалет был. Построить его около дома, чтоб воняло постоянно?))
это частный наверное? у родителей дом 30-х годов постройки, сталинка, и все коммуникации есть
woman_facepalming 2
anonim_149
Хвильоватиша• 1 час назад
24
Ответ дляКоролева спама
Ну так, они воровали у нас унитазы и везли в свой мухосранск. Типа это ок для вас?
Вы уверены, что это именно они воровали, а не наши?
woman_facepalming 5 face_with_tears_of_joy 2 dislike 1 like 1
anonim_215
Упругая попка• 1 час назад
25
Я думаю, это сложно и дорого.
Если участь, что в уличных туалетах яма неглубокая, а сам туалет вонючий, то лучше, чтобы он был по-дальше от жилого помещения.
Люди были проще в бытовых вопросах.
Бабушка моя вовсе ходила на ведро и имела ночной горшок.
anonim_135
Чарівне зіллячко• 1 час назад
26
Ответ дляШикаю і викаю
это частный наверное? у родителей дом 30-х годов постройки, сталинка, и все коммуникации есть
ну да, в селе
like 1
noavatar
Svitlo_• 1 час назад
27
Ответ дляКолишня муза
Але в 90 в Україні продавались унітази?
Якщо вони виготовлялись - то і продавались.
anonim_54
автор Колишня муза • 1 час назад
28
Ответ дляКоролева спама
Вы где живёте, что у вас большинство унитазов не видели?)
Житомирська та вінницька область
В моїх однокласників в більшості не було ,тільки в пару людей був унітаз в будинку
woman_facepalming 3
anonim_149
Хвильоватиша• 1 час назад
29
Ответ дляКолишня муза
Більшість українців теж не бачили унітазів,це теж ок для вас?
Ну что вы, такого не может быть) У нас даже в самом забитом селе есть унитазы, ванны и все остальные блага цивилизации)
like 3 dislike 1
anonim_54
автор Колишня муза • 1 час назад
30
Ответ дляSvitlo_
Всі три складові мали місце. Відсутність грошей, каналізації (часто і неможливо зробити септик), банально не було матеріалів ( в нас була ванна, а туалету не було), менталітет (ми коли зробили в хаті - мама до наступлення холодів ходила на вулицю - казала, я ще не срала в хаті, після зими вже не захотіла).
Всенсі ще не срала в хаті?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff