Колишня муза• 2 часа назад
Туалети на вулиці - а чому не в будинку?
Цікаво почути думку людей, особливо тих, хто будував будинки або жив у селі.
Чому раніше, коли будували приватні будинки, часто не робили туалет у самому будинку? Адже якщо вже будували з нуля, то, здається, можна було відразу провести каналізацію і встановити унітаз.
Це було пов´язано з тим, що в 90-х роках в Україні не всі могли собі дозволити такі витрати? Чи проблема була у відсутності центральної каналізації? А може, це просто була звичка, особливо в селах, що туалет обов´язково має бути на вулиці?
Кажу по собі: і в бабусі з дідусем по татовій лінії, і в бабусі з дідусем по маминій лінії туалет був лише на вулиці. Більше того, у батьків у будинку теж довгий час не було туалету — його зробили лише значно пізніше, хоча сам будинок був побудований давно.
Цікаво, чому так було. Це більше питання грошей, технічних можливостей чи менталітету того часу?
Чому раніше, коли будували приватні будинки, часто не робили туалет у самому будинку? Адже якщо вже будували з нуля, то, здається, можна було відразу провести каналізацію і встановити унітаз.
Це було пов´язано з тим, що в 90-х роках в Україні не всі могли собі дозволити такі витрати? Чи проблема була у відсутності центральної каналізації? А може, це просто була звичка, особливо в селах, що туалет обов´язково має бути на вулиці?
Кажу по собі: і в бабусі з дідусем по татовій лінії, і в бабусі з дідусем по маминій лінії туалет був лише на вулиці. Більше того, у батьків у будинку теж довгий час не було туалету — його зробили лише значно пізніше, хоча сам будинок був побудований давно.
Цікаво, чому так було. Це більше питання грошей, технічних можливостей чи менталітету того часу?
31
Королева спама• 2 часа назад
Деньги, конечно. И сейчас не у всех есть деньги сделать ванную в доме
14
1
автор
Колишня муза
• 1 час назад
Ответ дляКоролева спама
Деньги, конечно. И сейчас не у всех есть деньги сделать ванную в доме
Але в 90 в Україні продавались унітази?
27
4
1
Шикаю і викаю• 1 час назад
Ответ дляКолишня муза
Але в 90 в Україні продавались унітази?
как покупка унитаза решит проблему отсутствия канализации в доме?
17
13
1
Королева спама• 1 час назад
Ответ дляКолишня муза
Але в 90 в Україні продавались унітази?
Нет, мы все на ведро ходили
2
2
автор
Колишня муза
• 1 час назад
Ще мене обурює трохи,що українці із орків женуть мов дикі унітазів не бачили та в них немає їх ,ходять на вулицю
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
24
5
1
Чарівне зіллячко• 1 час назад
Дом, в котором жила моя бабушка строился в 48 году...какая канализация?.. Выгребная яма и деревянный туалет был. Построить его около дома, чтоб воняло постоянно?))
9
БезникаЯ• 1 час назад
Ответ дляКолишня муза
Але в 90 в Україні продавались унітази?
Унітаз це найменша і найдешевша деталь
15
автор
Колишня муза
• 1 час назад
Ответ дляЧарівне зіллячко
Дом, в котором жила моя бабушка строился в 48 году...какая канализация?.. Выгребная яма и деревянный туалет был. Построить его около дома, чтоб воняло постоянно?))
А в батьків було?
2
Латвийские_Номера• 1 час назад
Ответ дляКолишня муза
Ще мене обурює трохи,що українці із орків женуть мов дикі унітазів не бачили та в них немає їх ,ходять на вулицю
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Немає газу і каналізації
Українська Мрія• 1 час назад
Там крім ціни ще один прикол є. В 60-70 розповсюдженим був унітаз ’чаша генуя’, тобто без водяного замка, який смердить страшенно. От його в будинку і не ставили. Це мені свекруха розповіла, чому в їх будинку вода є, а унітазу не було.
5
Чарівне зіллячко• 1 час назад
Ответ дляКолишня муза
А в батьків було?
Родители мои родились уже в городе, в квартире
Королева спама• 1 час назад
Ответ дляКолишня муза
Ще мене обурює трохи,що українці із орків женуть мов дикі унітазів не бачили та в них немає їх ,ходять на вулицю
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Ну так, они воровали у нас унитазы и везли в свой мухосранск. Типа это ок для вас?
4
4
Форс мажор• 1 час назад
Ну мы как-то отдыхали дикарем в Крыму ещё до 2013 в частном доме, знаете какой там был туалет - просто огромная яма вырыта в саду ну и домик такой синий сверху)) там нет труб и канализации.
1
Швидка Настя• 1 час назад
Ответ дляКолишня муза
Ще мене обурює трохи,що українці із орків женуть мов дикі унітазів не бачили та в них немає їх ,ходять на вулицю
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Ох и слабоумная. Спалилась орчиха
и так быстро
11
4
БезникаЯ• 1 час назад
Ответ дляКолишня муза
Ще мене обурює трохи,що українці із орків женуть мов дикі унітазів не бачили та в них немає їх ,ходять на вулицю
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
У вас був розвалений туалет і пошарпана напіврозіадена хата, сміття на обійсті?
3
автор
Колишня муза
• 1 час назад
Ответ дляКоролева спама
Ну так, они воровали у нас унитазы и везли в свой мухосранск. Типа это ок для вас?
Більшість українців теж не бачили унітазів,це теж ок для вас?
9
1
1
автор
Колишня муза
• 1 час назад
Ответ дляШвидка Настя
Ох и слабоумная. Спалилась орчиха
и так быстро
А навіщо сміятись із росіян ,якщо ми живемо так само погано?
7
2
2
2
Пополняю_Карму• 1 час назад
Ответ дляКолишня муза
Ще мене обурює трохи,що українці із орків женуть мов дикі унітазів не бачили та в них немає їх ,ходять на вулицю
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Я виросла в невеличкому містечку в приватному будинку і пів життя ходила на вулицю в туалет,а мої батьки ще більше,а бабусі та дідусі взагалі все життя і таких сімей купа
Транслейт не спрацював?)))
5
1
Королева спама• 1 час назад
Ответ дляКолишня муза
Більшість українців теж не бачили унітазів,це теж ок для вас?
Вы где живёте, что у вас большинство унитазов не видели?)
7
1
Всі три складові мали місце. Відсутність грошей, каналізації (часто і неможливо зробити септик), банально не було матеріалів ( в нас була ванна, а туалету не було), менталітет (ми коли зробили в хаті - мама до наступлення холодів ходила на вулицю - казала, я ще не срала в хаті, після зими вже не захотіла).
4
Швидка Настя• 1 час назад
Ответ дляКолишня муза
А навіщо сміятись із росіян ,якщо ми живемо так само погано?
Может только вы? А я не видела в Украине покосившихся деревянных халуп, как у вас в деревнях на болотах.
9
3
Шикаю і викаю• 1 час назад
Ответ дляЧарівне зіллячко
Дом, в котором жила моя бабушка строился в 48 году...какая канализация?.. Выгребная яма и деревянный туалет был. Построить его около дома, чтоб воняло постоянно?))
это частный наверное? у родителей дом 30-х годов постройки, сталинка, и все коммуникации есть
2
Хвильоватиша• 1 час назад
Ответ дляКоролева спама
Ну так, они воровали у нас унитазы и везли в свой мухосранск. Типа это ок для вас?
Вы уверены, что это именно они воровали, а не наши?
5
2
1
1
Упругая попка• 1 час назад
Я думаю, это сложно и дорого.
Если участь, что в уличных туалетах яма неглубокая, а сам туалет вонючий, то лучше, чтобы он был по-дальше от жилого помещения.
Люди были проще в бытовых вопросах.
Бабушка моя вовсе ходила на ведро и имела ночной горшок.
Если участь, что в уличных туалетах яма неглубокая, а сам туалет вонючий, то лучше, чтобы он был по-дальше от жилого помещения.
Люди были проще в бытовых вопросах.
Бабушка моя вовсе ходила на ведро и имела ночной горшок.
Чарівне зіллячко• 1 час назад
Ответ дляШикаю і викаю
это частный наверное? у родителей дом 30-х годов постройки, сталинка, и все коммуникации есть
ну да, в селе
1
автор
Колишня муза
• 1 час назад
Ответ дляКоролева спама
Вы где живёте, что у вас большинство унитазов не видели?)
Житомирська та вінницька область
В моїх однокласників в більшості не було ,тільки в пару людей був унітаз в будинку
В моїх однокласників в більшості не було ,тільки в пару людей був унітаз в будинку
3
Хвильоватиша• 1 час назад
Ответ дляКолишня муза
Більшість українців теж не бачили унітазів,це теж ок для вас?
Ну что вы, такого не может быть) У нас даже в самом забитом селе есть унитазы, ванны и все остальные блага цивилизации)
3
1
автор
Колишня муза
• 1 час назад
Ответ дляSvitlo_
Всі три складові мали місце. Відсутність грошей, каналізації (часто і неможливо зробити септик), банально не було матеріалів ( в нас була ванна, а туалету не було), менталітет (ми коли зробили в хаті - мама до наступлення холодів ходила на вулицю - казала, я ще не срала в хаті, після зими вже не захотіла).
Всенсі ще не срала в хаті?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу