Там все розмивчато• 1 час назад
Подруга допомогла вашій мамі - дякували б?
Уявіть , що сильно захворіла ваша мама.
З грошима у мами не дуже.
Подруга перевела мамі 100€.
Чи дякували б ви подрузі ?
Чи це суто їх з мамою справи?
Грошей ви не просили. Схотіла- допомогла. Нехай розбираються.
З грошима у мами не дуже.
Подруга перевела мамі 100€.
Чи дякували б ви подрузі ?
Чи це суто їх з мамою справи?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Дзвонила б подякувати
Ні, це сере не стосується
Благоуханочка• 1 час назад
Если у вас возник такой вопрос, то вы ей не подруга. Она вам да, вы ей нет.
Там все розмивчато
• 1 час назад
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Від вас щось відвалиться якщо ви скажете просте людське дякую?
А я не писала хто я в цій історії
САМ_ТАКОЙ• 1 час назад
Ответ дляТам все розмивчато
А я не писала хто я в цій історії
Я не гадалка, щоб знати хто ви. Написала як до автора теми
Ms. Похвала• 1 час назад
честно не знаю. Когда был первый блекаут в октябре 2022 встретила встретила папиных соседей испуганных на улице, две пары пожилых людей от 73 до 80 лет - только фонарик и свечки в наличии были. Забрала всех в свой гостевой домик на участке, зимовали вместе, помогали они нам, мы им, похоронили одного дудушку. А вот их внуки и дети, которые спасались от войны в Европе, обвинили меня в том, что ’я захочу их хаты в центре Днепра себе прибрать..’ вот так...
Цикавенная• 1 час назад
Ответ дляТам все розмивчато
А я не писала хто я в цій історії
То ви образились на подругу, в якої хвора мати, що вона вам не подякувала особисто за 100 €? Капець. Краще б не допомагали.
Благоуханочка• 1 час назад
НеКонец-Света• 53 минуты назад
Була схожа ситуація. Моя тітка (сестра тата) потрапила в лікарню. І хоча батьки давно розлучені, а мама з тіткою в досить прохолодних відносинах, мама до неї ходила щодня в лікарню, приносила їжу, платила лікарям та медсестрам. Це просто про людське ставлення. Дуже дивно, що ви задаєтесь таким питанням. Від вас щось відвалиться за звичайне «дякую»?
Кондуктор трамвая• 47 минут назад
Моя подруга помогла значительно больше. И на лечение и потому уже на похороны.
Капризуля• 40 минут назад
Звісно, що подякувала. Зателефонувала, поговорила, похвалила її, яка вона молодець, що допомогла, поки я маю труднощі і не можу приїхати чи допомогти фінансово.
Кто крайний?• 34 минуты назад
Ответ дляТам все розмивчато
А я не писала хто я в цій історії
Подруга чья,мамы или дочки?
Там все розмивчато
• 16 минут назад
Ответ дляКто крайний?
Подруга чья,мамы или дочки?
Дочки
Кто крайний?• 13 минут назад
Ответ дляТам все розмивчато
Дочки
Конечно да
Но вы уверены что вы прямо подруги,а не знакомые?
У самой дочки сейчас нет денег?