175см55кг19лет (она)• 01 октября в 14:35

Кто недавно менял временные права на постоянные, зайдите

У меня заканчивается срок действия временных прав 26 октября. Это те, которые на 2 года дают. Но меня не будет в городе. Можно ли поменять права на два-три дня раньше? Может кто-то знает и подскажет🙏
долой_лама• 01 октября в 14:35
Через дию. Раньше нет
Умничка-помощничка• 01 октября в 14:36
Раніше ні, але вони дійсні до кінця військового стану, так, що не хвилюйтеся, заміните як зможете, головне штрафи не зловіть.
Попразендовна• 01 октября в 14:37
раньше нет, позже - да, я вот через 5 лет после получения поменяла
Вся така шо куди там• 01 октября в 14:37
Самі логічно подумайте: а раптом за ці три дні схопиться 2+ штрафа? Тьфу тьфу звісно
БершкомангоЗар• 01 октября в 14:40
Дуже дурна система - ні, неможна. Лише після останнього дня замовляєте, якщо треба фізичні права, то чекаєте, а потім здаєте старе і забираєте нове. І поки не виготовлені фіз.права, електронні теж не міняються, зараза.
автор 175см55кг19лет (она) • 01 октября в 14:51
Ответ дляБершкомангоЗар
А не знаєте, якщо поїхати у мрео, права в той же день зроблять? Пластикові маю на увазі
БершкомангоЗар• 01 октября в 15:55
Ответ для175см55кг19лет (она)
Не знаю, мені такої опції не пропонували, лише через дію замовити. До речі підтяглася на права ліва фотка з закордрнного паспорта, а не з перших прав. Ідіотство якесь.
чаревна• 01 октября в 16:25
Нет, раньше нельзя