черная мамба• 02 октября в 20:25
Пачку макарон длинных можно съесть за два дня?
Не стесняюсь• 02 октября в 20:34
Ответ длячерная мамба
Одной мне. Смогу?
я б не змогла
чи ви зможете, не знаю.
Невгамовна шахиня• 02 октября в 20:34
Ответ длячерная мамба
Большую пачку
У мене троє дітей, то я беру велику MetroChef 5 кг - ну не знаю, чи ви її осилите?
Метелик• 02 октября в 20:34
сырыми или готовить будете? а длинные макароны - это типа спагетти, или буккатини?
если захотеть, то и за раз можно съесть )
Грамотний хвіст• 02 октября в 20:35
Ответ длячерная мамба
Большую пачку
400 грам - це велика пачка? Нам з чоловіком таких з твердів сортів - на два рази поїсти. Вам - не знаю.
Якось так і живу• 02 октября в 21:20
Якщо ви про спагетті, то колись мене італієць вчив, що на людину 100грам треба варити на порцію. От і рахуйте, бо є пачки 400,500,1000грамів.