Просто каралева• 27 сентября в 19:40

Держслужбовці. Помітила таку тенденцію

Коли люди «допрацьовують» на максимальний ранг і виплату за стаж, то просто вже вигорають і кидають цю роботу. Йдуть в приватний сектор. Ніби йдеш до чогось, а потім воно сто років не треба
куркулиха• 27 сентября в 19:44
Гос - госу рознь.
Некоторые весьма неплохо и на гос.службе растут и обогащаются, а в декларации - бедные и нищие.
Бавовна• 27 сентября в 19:45
А який сенс в тій держслужбі? Зарплати низькі, пенсії теж
Я така бойова• 27 сентября в 19:45
Потому что становится скучно, наверное, и стремиться больше не к чему)
заварний look• 27 сентября в 19:47
А деякі звиздять по ютюбу і потім їх як не із країни видворять, так відстрілюють як собак. Або у в´язницю запроторять.
Не против• 27 сентября в 19:48
Ответ дляБавовна
Наивность это прекрасно
TANYA 0 0 0 0• 27 сентября в 19:48
Ответ дляБавовна
Так , так, всі вони плачуть, що зарплати малі, роботи багато, тільки влаштуватися на державну службу без зв´язків і хабарів не можливо і, навіть, буває, що вона передається від родичів до родичів
ОноВамнадо• 27 сентября в 19:48
Можливо, тому, що коли я починала працювати, то для пенсії держслудбовця було потрібно пропрацювати на держслужбі 10 років. А потім, в процессі, доросло до 20. І піти на пенсію тепер треба з держслужби. А потім ще щось буде
автор Просто каралева • 27 сентября в 19:49
Ответ длязаварний look
Що ?🤣🤣🤣
заварний look• 27 сентября в 19:55
Ответ дляПросто каралева
Що ?🤣🤣🤣
Це я про приватний сектор.
Пошаманю• 27 сентября в 19:57
Ответ дляОноВамнадо
А який сенс, якщо пенсія вже нараховується на загальних підставах?
Пошаманю• 27 сентября в 19:58
Ответ длязаварний look
Це я про приватний сектор.
Приватний сектор держслужби? Що це таке?
заварний look• 27 сентября в 20:01
Ответ дляПошаманю
Я про те, що не така і погана держслужба. Кожному своє. Хтось звіздить у приватному, а хтось у держслужбі працює. Але якщо людина кончена з приватного, то вона може тому держслужбовцю кишки вивернути, чи то журналіст, чи Шабунін, чи інший громадський діяч...
Контрольница• 27 сентября в 20:09
максимальній ранг? а что он решает по 100 грн до налогов
Золота орда• 27 сентября в 20:13
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Це точно.
Я би пішла з задоволенням. Чисто через графік і лікарняні, відпустки.
Платтячко і каблучки вигулять.
А не пролізти
заварний look• 27 сентября в 20:25
Ответ дляКонтрольница
Якби все так погано, то не лізли по 20 людей на посаду.
Контрольница• 27 сентября в 20:36
Ответ длязаварний look
это где такое?
Пожарник• 27 сентября в 23:27
Ответ дляНе против
Наивность это прекрасно
Жаль только, что реальность не так прекрасна.