Одна_на_всей_планете• 03 октября 2025

Чи вітав ваш батьківський комітет вчителів?

Чи привітав батьківський комітет вчителів з Днем Вчителя? Чи згодні ви з сумами?
Які суми вважаєте ок, а які занадто ?
Результат:
вже голосів: 90
30 (33.33%) Вітати всіх 15 вчителів і дир
26 (28.89%) Вітати тільки керівника
17 (18.89%) Тиц
15 (16.67%) Не вітати нікого
2 (2.22%) Вітати керівника і директора
Та прям багіня• 03 октября 2025
Ответ дляТепличная
Репетиторы это одно. А сдавать на маразмы родкомов, потому что они хотят мыло купить, чтобы к учителям в жопы позалазить - это немного другое.
Не рожать детей чтобы не сдавать родкомам это Вы загнули конечно.
Может проще угомонить родкомы с поборами?
Не будет поборов,так будет что-то другое в жизни,понимаете?
А вы так и будете прикрываться тремя детьми
Кого это волнует?
Зупка_цем• 03 октября 2025
Не знаю
Я сдала 200 грн. С меня все
Тепличная• 03 октября 2025
Ответ дляМалявка ще та
Да, це я та багатодітна мама. Менша дитина ходила в приватний садочок за 17 тис. в місяць, тому ось ці суми для мене не відчутні, зараз як менша пішла в школу, то ще й в плюсі по грошам. Але повторюсь, що привітання має здійснюватись тільки за умови, що батьки згодні. Розумію, що зараз складна ситуація економічна, можуть бути і інші особисті витрати в сімʼях - хвороби, кредити тощо. Тому брати участь в привітаннях мають ті, хто може.
Самое интересное что родкомы не понимают что у людей могут быть другие траты помимо вечных сдаваний ’на мыло и на букеты’.
Гимли• 03 октября 2025
Ответ дляТа прям багіня
Та сидите уже в Америке молча
Вас никто не спрашиал
Удалено администрацией...
Белая и пушистая• 03 октября 2025
Всім предметникам дарують сертифікати в Простор на 200 грн, директору коньяк, завучам сертифікати по 300 грн і класному керівнику квіти та сертифікат на 500 грн
В мене претензій немає, вважаю що по нинішніх цінах доволі скромно.
6 клас. Знаю, що 11-і класи дарують сертифікати на 300 грн і ще один клас якісь подарунки з сухофруктів, горіхів та меду десь по 450 грн
Брюлик в стразах• 03 октября 2025
Ответ дляБелая и пушистая
афигеть - и сколько в итоге идет с вашего класса на все?
Малявка ще та• 03 октября 2025
Ответ дляТепличная
Не погоджусь з вами, моя старша дитина навчається в одному ліцеї. Є у нас благодійний фонд. Так от мама з батьківського комітету відразу ж сказала, що якщо у когось є проблеми, то пишіть в особисті, в фонд можна буде не здавати, якщо пояснити ситуацію. Більше того, в ліцеї є форма одягу -ділова, якщо немає коштів купити одяг, то теж можна подати заяву і фонд виділить кошти, ну от якось так.
А взагалі не дай Бог в бути в батьківському комітеті, особисто для мене це великий напряг, коли треба балансувати між хотєлками класного керівника, інтересами дітей і можливостями батьків
Тепличная• 03 октября 2025
Ответ дляМалявка ще та
Я считаю родком не местом где нужно ’пояснювать свои ситуации’. Ни одна мама не должна отчитываться за свои жизненные ситуации перед родкомом. Не хватало ещё.
Кто-то болеет, у кого-то ещё какие-то проблемы...вы считаете что об этом нужно докладывать родкому? Я считаю что нет.
Жена аллигатора• 03 октября 2025
Классную только, судя по всему.
Нуу неск тысяч. Не сотен.
Предметники у нас единицы нормальных..
Можно было б нааерное предметников, но я не лезу в родком.
Контрольница• 03 октября 2025
4 клас, Керівничці сертифіак на 2000 в книжковий магазин та солодке, всім іншим сертифікат на 500 грн в Єву (мені здається там 5 вчителів)
Бідося• 03 октября 2025
Привітали класного керівника, і від всього класу здали невелику суму для привітання всього пед колективу школи. Тут така традиція, що кожен клас здає невелику суму і вже на всі зібрані кошти вітаються всі вчителі. Один рік на ці гроші купили кавомашину і каву, інший рік вони всі поїхали на екскурсію, поки не знаю, що вирішили в цьому році, але вважаю це гарна традиція.
Жена аллигатора• 03 октября 2025
Ответ дляБідося
О вот это адекватно как для всех.
А мне с одной стороны жалко наших предметников, кто не ведет класс, не знаю поздравляют другие классы или нет. Мы вроде нет. Родком не пишет. С другой стороны- нуу единицы нормальных.... хз..
Покращена• 03 октября 2025
Я нічого не здавала, ні на вчителів, ні на фонди. Чи вітав, чи ні, не знаю. Наче щось збирали
заварний look• 03 октября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Понімать трати в 1000 грн на день вчителя?
Вони б в мене летіли і перділи з тими тратами, який дурак взагалі щось здає на подібне? І взагалі на щось в школі здає гроші?
Мы в сша. В школе тоже собирают деньги.

П.сы: а 20$ -это огромные деньги для вас? Сочувствую
Love_Love_Love_• 03 октября 2025
Ответ длязаварний look
Мы в сша. В школе тоже собирают деньги.

Яке це має значення огромниє чи ні?
Баба Йога• 03 октября 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
у нас обычно скромно поздравляют только классную - вопросов ноль
Жополизы готовы всем жопу лизать 😩..фуу
ДелиВерка• 03 октября 2025
Кл рук. и общий подарок учителям к чаю.
Сдавали по 100 грн по желанию.
ДелиВерка• 03 октября 2025
Ответ дляТепличная
Вот поэтому мы сделали подарки добровольно, а нужды класса обязательно. Потому что мыло и канцелярия-это то, чем пользуется и ваш ребенок и других детей и родителей вообще не должны волновать ваши проблемы. 100/грн мес у нас в фонд класса. Сумма обязательна для всех. Не нравится-добивайтесь письмами хоть президенту, чтоб класс снабжали всем необходимым. А не ’повоняю’ в группе, что сдавать нужно и, что не понимают и дальше буду сидеть на попе ровно и страдать, рассказывая какое дерьмо род комитет. Которому нафиг это все в реальности не нужно. У нас еле выбрали этот комитет. Кому нужны эти суммы на картах каждый месяц.
Я не Тролль• 03 октября 2025
Капец, а наши 500 грн с каждого, правда в классе 19 человек 9 класс. Тоже жополизы, сказала на фонд школы по 300 грн каждый месяц, больше сдавать не буду. Я воспитываю одна, сейчас не работаю, сократили. Нет возможности оплатить все хотелки школы. И так пришли в эту школу в этом году и вступительный взнос отдали 1000 грн.
ДелиВерка• 03 октября 2025
Ответ дляЯ не Тролль
500 это же наверное фон класса+ подарки?
Белая и пушистая• 03 октября 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
А я знаю? Ми кожного місяця здаємо 200 грн у фонд класу і абсолютно всі витрати йдуть з цих грошей, більше ні на що не здаємо додатково. Мене це цілком влаштовує. На скільки мені відомо, то там ще у фонді є доволі великий залишок з минулих років, збираємо це на ремонт класу
Брюлик в стразах• 03 октября 2025
Ответ дляБелая и пушистая
7000 тыс каждый месяц с одного класса?
63 тыс грн за год
та это дохренищща
Белая и пушистая• 03 октября 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
7000 тыс каждый месяц с одного класса?
63 тыс грн за год
та это дохренищща
Як ви рахуєте? Нас 24 дитини. 200*24=4 800 грн/міс.
4800*9=43 200 грн/рік
Ми ці гроші нікому не віддаємо, це фонд нашого класу, витрачаємо як вважаємо за потрібне.
І взагалі, нащо ви суми за рік рахуєте. Я здаю 200 грн/міс, для мене це цілком нормальна сума, щоб ні про що не думати
Тепличная• 03 октября 2025
Ответ дляДелиВерка
Против нужд класса не имею ничего против именно то, чем пользуются дети. Мыло, канцелярия и прочее.
Но вот эти ’подарки мыла заучу’ от младшей школы, потому что подлизать нужно от родкома ей - уже достали.
Брюлик в стразах• 03 октября 2025
Ответ дляБелая и пушистая
4800*9=43 200 грн/рік
по 35 считаю - как у нас
еще и на ремонт
лох не мамонт
собирайте, сдавайте... сколько там тех денег
Тепличная• 03 октября 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Я вообще считаю что во время войны это кощунство. Люди без жилья остаются, без работы - но на школу сдай как штык. Вообще уже офигели.
И да, если класс маленький, детей мало, то в тысячу порой и не влезешь.
Тепличная• 03 октября 2025
Ответ дляБелая и пушистая
4800*9=43 200 грн/рік
Не фиговый фонд класса 43 тысячи в год
Покращена• 03 октября 2025
Я читаю і волосся дибки. У мене дитина вже в третій школі: окремо початкова, окремо середня, окремо старша. Я нічого не здавала і не здаю. В які класні фонди ви постійно здаєте? Що ви звідти постійно купуєте? Я на початку року купила зошити звичайні, ручки, пару олівців, контурні карти з історії і географії, потім з англійської підручники, пачку А4. Все. Яке мило? Туалетний папір, вода? Нафіга це все? Може в початковій школі там свій вайб, фіг з ним. А середня і старша школа? Це ж все не потрібно. За ремонти взагалі мовчу. Це засновник повинен робити.
заварний look• 03 октября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Яке це має значення огромниє чи ні?
А вы в сша? Готовьтесь сдавать деньги. Такие, как вы, умные только на форуме. А там молча будете сдавать
Love_Love_Love_• 03 октября 2025
Ответ длязаварний look
Ще якісь пропоцтва будуть?