Забула що?• 03 октября 2025

Поясніть навіщо високі бали по НМТ?

В чому суть цих плясок?
12 галюцинаций• 03 октября 2025
Ответ для100pudov
Ви давно ту школу бачили? По половині предметів педагогів немає, по іншій - які небудь собі. Репетитори для вступу не потрібні лише після дууууже хороших гімназій і ліцеїв. Все інше, нажаль - перетримка для дітей з окремими крутими викладачами максимум з кількох предметів (якщо пощастить).
У мене дитина в 10 класі. І я вже ознайомилась із завданнями НМТ. Ну нема там нічого складного.
100pudov• 03 октября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Якщо дитина разумна, то нехай вступає в школу з гарними рейтингами. Хороший бал нмт отримає, знання теж.. я поки що дивуюсь дуже маленької кількості дз, в порівнянні з минулою школою, в рейтинговому ліцеї.. і це діти олімпіадники, які здавали іспити для вступу в цю школу.. все вчать в школі. Дома мінімум. Робіть висновки і віддавайте розумну дитину в розумну школу, в чому проблема то?
О, в кожному задрипанську повно шкіл, і всі з високими рейтингами)))
12 галюцинаций• 03 октября 2025
Ответ для100pudov
Плюс мільйон. Які б класні і розумні не були діти (мої однокласники) чекали їх технікуми і ПТУ без батьківських капіталовкладень. Бо медаль медаллю, а вступити в паршивий політех треба було екзамен здати. А там -сюрприз! - параметри, твоя яких у школі навіть не пробігали. Як і біля матриць та радіус -векторів. Так що крім здібностей для вступу потрібні систематизовані академічні знання. А це можна здобути за гроші або за великі гроші, бо треба щоб хтось хоч тикнув , що воно таке існує, щоб у ньому ’самому розбиратися’
Зараз купа підручників для підготовки ЗНО, є тести минулих років, є тести підготовчі, щоб розуміти ’що воно таке існує’ , Є всемогущий ші, який тебе протестує і скаже чого ти не знаєш. Було б бажання.
100pudov• 03 октября 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Тоді гляньте які коефіцієнти приносять потрібні предмети на ту спеціальність, яку ви в перспективі плануєте обрати. Якраз математика в більшості дає максимальний коефіцієнт, можливо, до прикладу історія, вам і не потрібна буде, або низький бал з цього предмету не дуже вплине вцілому.
Якщо правила вступу в черговий раз не змінять. Вони ж під Новий рік ще не знають, як ті діти мають в травні вступати в ті виші)))
100pudov• 03 октября 2025
Ответ дляКовбой Хагис
У мене знайома викладач, розповідала, як приходиться ганятися і вмовляти дітей, щоб вони зробили домашку або тему прочитали, не хочуть, не приходять на уроки, нічого не роблять. Є двоє таких, у кого батьки з грошима, то ті або меблі потрощать або таке творять, що урок проводити неможливо і немає ніякої відповідальності за поламане і за те, що ці двоє не дають вчитися іншим, ні впливу ні захисту від адміністрації.
Ну такий викладач ваша знайома, у нас таке на математиці було і часи моєї юності. Але чогось на фізиці та ж самі ’жахливі діти’ сиділи тихше води нижче трави і цілком нормально поводились на всіх інших уроках. Прям загадка, не інакше
Тільки не про гроші• 03 октября 2025
Ответ для12 галюцинаций
Щоб дитина не здала на прохідний бал, це не уявляю наскільки треба бути неучем. Як ті неучі збираються у ВУЗах вчитись, якщо там все набагато складніше, ніж в школі?
Так неучі вчаться у ВУЗах рахунок батьківських грошей - контракту.
Ось такі бовдури виходять після ВУЗу і по-блату батьки свого дітятка влаштовують, наприклад у поліклініку.
А потім людей калічять, бо ’за сало’ навчались.
12 галюцинаций• 03 октября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Контракт не гарантує, що не відчислять за неуспішність.
100pudov• 03 октября 2025
Ответ дляМаю сечі
Как такое вообще возможно?
Високо функціональні відхилення? Люди, які геніальні лише в якомусь одному напрямку? Не встигли? Не пощастило?
Тільки не про гроші• 03 октября 2025
Ответ для12 галюцинаций
Не всіх відчисляють. Наприклад ледве витягував на найнижчі бали.
Але розумових здібностей у дитини немає. А батьки платять, тягнуть.
Ось і вийде з нього горе-спеціаліст.
100pudov• 03 октября 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Можливо всім не треба, як і не треба всім вища освіта, але на сьогодні це один з найкращих учбових закладів, який дає реальні , гарні знання, відповідний соціум, стажування і т.д,, обирає найкращих дітей. Нажаль, він завжди був недоступний для багатьох розумних, бо мав зависоку ціну (але гарна освіта не може бути зовсім дешевою), а стипендії отримували тільки самі здібні, ну і кількість дітей 50 в групі, це про конкурс і рейтинг.
50 дітей в групі це дофіга, вибачте. Що вони з цією групою робити планують? Ділити на підгрупи? 50 на потік ще нічого, але групу...
12 галюцинаций• 03 октября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Ось і вийде з нього горе-спеціаліст.
Ви давно мали студентів?
Щаслива Я• 03 октября 2025
Ответ для12 галюцинаций
Спитала в репетиторів чиї діти успішно здали предмети, шаг в цьому році міг бути і 2 бали і 4 бали і 6 і 7, в залежності від виду помилки. Різні помилки в одному завданні можуть приносити різну кількість балів. Кожен рік вони міняються в залежності від того скільки дітей зробили помилки в конкретному завданні.
Це з інших предметів, з англійської мови 32 питання і всі питання оцінюються однаковісінько - рівно в один тестовий бал, сума ваших тесиових балів переводиться в рейтингові бали. Ви ж бачите, що в таблиці 32 бали всього, не більше. Всі види тестових завдань з англ мови (підбір логічних пар, рекламки, тексти, підстановки шматочків тексту, лексика і граматика - всі завдання, і прості, і складні - всі оцінюються в 1 бал). Це з укр мови та історії є завдання на відповідність, то там дійсно. А от вже сумарна кількість (але максимум 32) переводиться в рейтинг 100-200
Тільки не про гроші• 03 октября 2025
Ответ для12 галюцинаций
Ви давно мали студентів?
Кілька років тому син закінчив магістратуру на ФІОТі.
100pudov• 03 октября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
О,розкажіть про нюанси, будь ласка. Цікаво послухати
Там специфічна атмосфера, не всім ’зайде’, що вам дивує, що хтось може обрати інший вуз бо той йому більше до смаку?
12 галюцинаций• 03 октября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
За сало?
У мене донька закінчила навчання, айтішна спеціальність. До диплому бакалавра дішла половина. Інших відрахували.
100pudov• 03 октября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Чего вы разошлись? Не всем нужно высшее образование. Если вашему ребёнку не интересно,то зачем тратить на это деньги и нервы? Шоб було? Смешно когда у каждого продавца или строителя высшее экономическое или юридическое))
Це не смішно, це насправді класно. В ідеалі у всіх має бути вища освіта. Але це дорого для держави (навіть в розрізі того що студент не може повноцінно працювати на благо рідної неньки, дреи навчається, а це найбільш продуктивні молоді роки). Тому в загал впевнено просувають про ’непотрібно’. Потрібно. Всім потрібно. Крім системи
Дрібка щастя• 03 октября 2025
Ответ для100pudov
Мій син сам здав НМТ на середній бал 182, математику на 200.
Якби англійську не 2,5 місяці додатково підтягував, був би ще більше середній бал.
А от молодша донька не хоче особливо вчитися, там точно так не здасть
100pudov• 03 октября 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
не зрозуміла суті вашого повідомлення, ну та ладно
Що там розуміти? До медицини треба не лише бали мати, а ще й стійку нервову систему. Я наприклад, при усіх ’балах’ не пройшла б - крові боюсь. А донька в свої 12 котом сама займається, поки я з нашатирним сиджу.
ТебеОноНадось• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
А на контракт не візьмуть в хороший?
суть в тому, що якщо людина вчиться, то як побочка, в неї і бали з нмт гарні, і навчання в гарному вузі на бюджеті, а як не вчиться, то засунь ти її в самий кращий вуз на котракт, так і просидить, а навіщо? хоча, може заміж вдало вийде, чи звязками корисними обросте)
100pudov• 03 октября 2025
Ответ дляМаю сечі
Первое место у КПИ, если говорить про рынок дируаь, то многие хорошие ИТишники будут оттуда
Та трохи є такого. Приходить таке УКУ чудо все на позитиві, а тут пахати треба, просто пахати, нікому не цікава твоя ексклюзивна особистість))) з кпішними таких проблем зазвичай немає)))
З бісиками• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
А на контракт не візьмуть в хороший?
В хороший і на контракт є конкурс.
100pudov• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Дякую, що пояснили, концтабір реально.
Ні, звичайна комерційна структура)))
А Я Самая Самая• 03 октября 2025
Ответ для100pudov
Не знаю в якому ваша дитина задрипанську, моя в Русанівському ліцеї. Для Вас виділила червоним
А Ваша школа де у цьому списку?
100pudov• 03 октября 2025
Ответ дляЛагшмивара
так меньше 100 - это просто несданый НМТ - разве нет?
Тоді нафіга їх 200, якщо поріг здачі 100?? Зробили б 100 від нуля... Ну як все у нас)))
100pudov• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Як ми раніше, 30 років тому без репетиторів вступали в вузи на бюджет? Я з сільської школи, репетитор був з англійської два останні роки, з математики - місяць перед вступними іспитами вузівський, з української - не було, мама вчитель-філолог.
Фігово. Ви самі написали - репетитор був. Інакше ніяк, хіба з викладачем пощастить
Ля-ля-ля• 03 октября 2025
Ответ для100pudov
Там і є 50 студентів на потік, деякі напрями - ще менше. У моєї дитини якраз 50, то вони поділені на 2 групи по 25 чоловік, а англійська - залежно від стартового рівня на групи по 11-13.
А Я Самая Самая• 03 октября 2025
Ответ для100pudov
Мене нічого не дивує, з чого ви взяли? Мені цікави реальні відгуки людей про цей вуз.
А що саме специфічне? В чому це проявляється?
Тільки не про гроші• 03 октября 2025
Ответ для12 галюцинаций
За сало?
За сало ваше чадо вчилось.
А мій син закінчив школу на золоту медаль. Ні разу не було репетитора.
І вступив в КПІ на бюджет.
Своїми мізками вивчився. І зараз займає керівну посаду.
100pudov• 03 октября 2025
Ответ дляКusalochka
Суть репетиторов, чтобы ребёнок получил знания. Если знаний нет - зачем ВО?
Ну дивіться, ж певні вимоги для вступу на бюджет і контракт. І от тут якщо для виступу на бюджет треба працювати з репетитором а для вступу на контракт достатньо піти і здати, на що знаєш, в постають подібні питання. Навіщо платити за непередбачуваний результат, якщо можна просто оплатити гарантований? І нікому нічого не винен, на відміну від ’бюджетника’
12 галюцинаций• 03 октября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
За сало ваше чадо вчилось.
І вступив в КПІ на бюджет.
То спитайте сина, чи в нього на курсі хтось вчився за сало, що ви таке писали?