Забула що?• 03 октября 2025

Поясніть навіщо високі бали по НМТ?

В чому суть цих плясок?
Щаслива Я• 03 октября 2025
Ответ для12 галюцинаций
Не на будь-яку. У нас айтішники по 32500 грн в рік. З 4 курсу всі вже працюють.
Та то людина вперлась рогом в один специфічний вуз і козиряє ним. Це все одно,як тут часто пишуть: я тільки за садочок 20тис на місяць плачу!)) А насправді і в Шеві, і в Могилянці, і в інших топових вузах вдвічі-втричі дешевше
Наизнанку• 03 октября 2025
Ответ дляВинник
Вони б вчили нормально, а не дітей сношали на цих нмт, навчання взагалі ніяке, то тривоги, то онлайн, а онлайн це - кинули завдання в класрум і вчіться дітки як хочете, але зато нмт потім здавайте, а шоб його здати, то треба на репетиторство викинути не малі кошти, я взагалі зла на ці нмт, навіщо вони зараз у війну??? Навпаки треба тих дітей хватать з руками і ногами, поки ще батьки всих не вивезли закордон, так вони ще й знущаються з цих бідних дітей😡
и сколько тех детей осталось.. Неужели нельзя всех взять, кого на бюджет, кого на контракт.. А потом плачут о недоборе, о том, что ВУЗ на гране расформирования.. За детей хвататься нужно.
автор Забула що? • 03 октября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
А як навчання і отримання знань заважає це робити?
Немає часу - 7-8 уроків, домашки купа, репетитори, музичну школу закінчує. Хіба після 23-24 години це робити.
А Я Самая Самая• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Переведите туда, где уроки парами. Это удобней. На выходных гулять.
автор Забула що? • 03 октября 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Я скажу навіть більше, є досвід, без репетиторів, без зусиль, але основне без нервів і напруження, бюджет гарного ВУЗу. Це тому, що без нервів і напруги.
Як так?
автор Забула що? • 03 октября 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Діти вчаться в школі, отримують знання і можливо, якщо не перевантажувати їх репетиторами , то і навчальної програми достатньо?
Раніше було достатньо, навіть високий рівень знань був
автор Забула що? • 03 октября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Но я, если честно, могу в какой-то степени понять о чем автор.. дочка ушла из одного ’лицея’.. цены себе не сложат, рейтинги-обнять и плакать, уроков просто нет, срывают... домашнего было немеренно. Сутками над ним сидела. Сейчас перешла в физмат.. я думала здесь будет вообще только и делать, что учиться, а на деле расписание составлено толкового. Если сделать все в выходные и понедельник, то во вторник уроков делать не нужно, если сделать в среду на четверг и пятницу, то четверг свободный. Домашнего намного меньше. Если задают с сегодня на завтра, то подчёркивают, что должно уйти 15 минут.. подружка в старой школе загибается от домашки... ничего не успевает... рано, конечно судить, всего месяц прошёл, но меня очень удивляет маленькое количество дз, в школе делается много. В старой школе меня просто убивало это неадекватоое количество домашнего задания и постоянно был вопрос, чем занимаются учителя на уроках....на выходные здесь задают уже побольше, но тоже адекватно.
Дякую за розуміння. Мене вбиває малювання на літературу, чи англіцську, щотижня.
ЕлькиПальки• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Як так?
Ковід, потім війна, не до репетиторів, навіть шкільне навчання , майже пройшло повз, не планував вступати. Так, вирішив випадково здати МНТ. Потім для інтересу електронний кабінет вступника, першим пріоритетом , те про що мріяв. Бюджет.
Ля-ля-ля• 03 октября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Дякую за відповідь. Ось і моя в фізмат ліцеї..
Якщо їй цікаво ІТ-напрям, можу розказати, як приклад, що вони вже роблять на 1 курсі. Предмет Основи програмування (ОП). За 40 хв на самому занятті треба на пайтоні написати програму для банкомату: клієнт має авторизуватися, переглянути баланс, необмежену кількість разів зняти свої кошти хоч рівними, хоч різними сумами до того моменту, поки у нього не закінчатся гроші. Тоді йому має виводитися на екран відповідне повідомлення і перекидати клієнта на якусь іншу сторінку. Або у банкоматі закінчилися гроші і про це теж має висвітися повідмлення, а банкомат відключитися. На наступний урок дали домашнє завдання цю програму доопрацювати: виправити баги, додати можливість для клієнта поповнювати свій рахунок через банкомат необмежену кількість разів різними сумами, ще кілька якихось опцій... Це тільки те, що я запам´ятала і зрозуміла як дуже далека від цієї сфери людина... Дитині, яка прийде з посередніми знаннями буде надзвичайно важко. І тут або знову постає питання пошуку репетиторів, але вже за зовсім інші гроші, або вона не тягне і відраховується... Корупції в цьому універі немає, щось комусь заплатити неможливо.
ОбережнаЯ• 03 октября 2025
В мед на контракт укр нужен был 120+, физика и биология 150+
Кusalochka• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Це працює, якщо дитина все сама, а якщо репетитори, курси, то вигідніше контракт в кілька разів.
Суть репетиторов, чтобы ребёнок получил знания. Если знаний нет - зачем ВО?
Твердая валюта• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
У внз мало вступити. Ще вчитись потім треба. Тож, якщо дитина сама нє, то без допомоги ніяк полюбе.
Не люблю натовп• 03 октября 2025
Я категорично проти, щоб університети брали усих підряд без НМТ.
Я вважаю, що треба брати виключно з високим балом.
Інакше це знецінює вищу освіту, як таку.
Якщо людина погано навчається - їй місце де працюють руками. Треба йти в коледж.

А в нас видають всим підряд дипломи про вищу освіту, а потім ця людина десь комірником працює. Який сенс з такої ВО??
Пʼять років вчитися щоби що? Бути інженером, який нічого не знає?

І да: УКУ це топовий університет. І там важливо приймати участь у волонтерстві, у суспільній діяльності, в спорті. В самих крутих світових університетах практикують теж саме.
Лагшмивара• 03 октября 2025
Ответ дляЩаслива Я
просто вони вже не топові
сама здивувалась недавно
я з топових нинішній тільки могилянку і знаю
а УКУ і КШЕ - ні
Свисток ля-минор• 03 октября 2025
Ответ дляМожу брикнути
Дочь поступила в НУБиП- учет и аудит, еще какие-то похожие специальности был доп набор
самая ужасная специальность в 2025 году. хуже и не знаю
Сусідка зверху• 03 октября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Это очень низкие баллы. Хороший факультет врядли
Это не «очень низкие» уже, уровень знаний упал ниже плинтуса. Вы статистику по баллам видели за этот год?
140-145 это плюс минус средний бал по всем областям.
Не обижаюсь• 03 октября 2025
Ответ дляНаизнанку
Всех? Лентяев, двоечников и глупых тоже? А зачем?
Щаслива Я• 03 октября 2025
Ответ дляСусідка зверху
Ну, у країні під час війни апріорі не може підвищитися рівень знань, на жаль. Але тут ще треба брати до уваги той факт, що 145+- нмт - це як 170+ зно. Коли моя донька з мого предмету зробила дві помилки на зно, то засмутилася, що отримала 197, а не 198. А вже наступного ж нмт моя учениця допустила лише одну помилку, а з неї зняли вже 7 балів. А наступного року знімали вже 9 балів за одну нещасну помилку. Тобто, ціна кожної помилки зростає вбагатократ
Заикальница• 03 октября 2025
Ответ дляЩаслива Я
а нашо це робиться ?
автор Забула що? • 03 октября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Один вихідний ковбасить домашку, лишається один день в тиждень, і то треба щось підучити, повторити.
Винник• 03 октября 2025
Ответ дляНаизнанку
Вот и я о том же, что они молиться должны на тех детей, которых ещё не вывезли и создать все условия, чтоб они здесь остались, разве верхушка не понимает, что без студентов и молодёжи в стране нет будущего, будет страна пенсионеров
viter33• 03 октября 2025
Ответ для12 галюцинаций
Говорили про УКУ
Там - однакова ціна на усі спеціальності бакалаврату , по 147 тис/рік
Голова колгоспу• 03 октября 2025
Ответ дляКusalochka
Так репетитров обычно достаточно за год. Ну а если ребёнок не может, то зачем тогда вообще та вышка. Как он там будет учиться. Мне не ясно.
Щаслива Я• 03 октября 2025
Ответ дляЗаикальница
а нашо це робиться ?
Тому що кількість завдань менша, ніж на зно, а таблиця рейтингова та сама- від 100 до 200. Якщо англ зно, наприклад, складалося з 16 питань аудіо, 42 тестових і 14 балів письмо - загалом 72 тестових бали, то англ нмт - це всього лише 32 питання
12 галюцинаций• 03 октября 2025
Ответ дляЩаслива Я
Якщо б було так як ви написали, то не було б жодної дитини 198 та 197 балів, бо від 200 відняти 7 за одну помилку, то це 193.
Щаслива Я• 03 октября 2025
Ответ для12 галюцинаций
Саме так, цьогоріч і всі роки нмт набрати 197 чи 198 неможливо з одного предмету, бо крок - 7- 9 балів. Тобто, або 200, або 191/193 - залежно про який рік мова.
А Я Самая Самая• 03 октября 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Ого, як цікаво! Дякую, це круто
А Я Самая Самая• 03 октября 2025
Ответ дляСусідка зверху
Это понятно. Но сколько вы знаете детей из одного класса, которые могут сдать на высокий? Обычно это максимум 5 человек. Основная масса этотсереднячки, возьмите сюда парочку двоечников и получите вот этот средний былл, потому что из параллели в 3 класса дай бог, чтоб 20ьдетей сдали высокий в обычной школе. Отсюда и высокие баллы в школах, где изначально отбор. Моя дочь сдавала 2 сложнейших экзамена по математике, вот многих школах еще нужно сдать укр и англ. У дочки из почти 90 детей поступили 30. Конечно таких детей можно учить, они изначально замативированы. И такой экзамен сдаётся во все рейтинговые школы. Конечно там средний будет высокий, потому что все дети ’отборные’. Слабых выживают или оставляют на второй год. Выгнать то не могут .. .
Милота• 03 октября 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
ну куди? на сімейного ? на стоматологію наприклад бюджета взагалі немає
на медичний факультет, а ким ти будеш сімейним чи хірургом це на останніх курсах вже вирішують. І як це немає буджету на стоматологію? В цьому році невеликий, але є, і прохідний такий же 150.
Кидстаффовка• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
А на контракт не візьмуть в хороший?
Зависит от тех же баллов НМТ