Забула що?• 03 октября 2025
Поясніть навіщо високі бали по НМТ?
В чому суть цих плясок?
Тільки не про гроші• 03 октября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Сестру исключили , не хотела учиться. Работает фотографом , отлично зарабатывает.
Який розряд фотографа у вашої сестри? Скільки років навчалась і де?
Ковбой Хагис• 03 октября 2025
Ответ для100pudov
Ну такий викладач ваша знайома, у нас таке на математиці було і часи моєї юності. Але чогось на фізиці та ж самі ’жахливі діти’ сиділи тихше води нижче трави і цілком нормально поводились на всіх інших уроках. Прям загадка, не інакше
Воно завжди здається, що хтось не такий, але норми поведінки ще ніхто не відміняв.
100pudov• 03 октября 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Ну так а по суті заперечення будуть? Як так виходить то, що одні і ті ж діти в одних викладачів ледь не золоті, а іншим по головам ходять?
Ковбой Хагис• 03 октября 2025
Ответ для100pudov
На моїй практиці люди, які дійсно до пуття таки вміють щось робити (в тому числі руками) це таки люди з вищою освітою. Електрик з ПТУ та інженер -електромеханік, який працює електриком, це земля і небо, вибачте.
Плиточників , штукатурів і сантехніків ще не бачила з вищою освітою, а розцінки зараз такі, що далеко не кожен може собі дозволити ремонт. Електрики це окрема каста, там таки потрібно мати знання вищі, ніж рівень ПТУ.
Ковбой Хагис• 03 октября 2025
Ответ для100pudov
У мене була вчителька хімії, ні сережок, ні нігтів ніззя було, бо то катастрофа, а якщо не знаєш, умовно ’розстріл на місці’. Позитивних спогадів про цього викладача не маю, хоч оцінки були гарні. Зате класна керівничка у нас викладал труди, то ми, як на свято ходили, бо вчила шити, вишивати, макраме, хлопцям готували випічку і салати. Так що методи і підходи можуть бути різні. Але часи міняються, міняються діти, виховання дітей, відсутність рамок поведінки, ніхто не переймається, що буде якась відповідальність за хуліганство. Воно ж звісно на форумі легше всього написати , що вчителька якась не така, це якощо по суті.
Щаслива Я• 03 октября 2025
Ответ для100pudov
Уявляю, чому ні. Але, чесно, ну якось трохи дивно викладачу з математики пояснювати що, якщо без підготовки дитина, припустимо, набере свої 160 і спокійно пройде на контракт, не завжди фінансово вигідно вкладатись в можливо імовірні 180 з примарною надією на бюджет. Різниця в знаннях і балах не настільки колосальна, щоб витрачатись конкретно на підготовку. Для вступу вистачає. При бажанні така дитина спокійно у вузі ’підтягнеться’ за потрібними їй напрямками. Це ж ніби просто..Але ви чомусь протиставляєте 200 бальникам зовсім нульових. В той час коли абсолютна більшість - посередині
Якщо дитина без підготовки набере 160 або навіть 140 - вона величезна умнічка, варта похвали. Але майже 40 тисяч дітей цьогоріч не пройшли навіть пороговий бал принаймні з одного предмету - і це при тому, що нмт необов´язкове абсолютно, можна його не здавати спокійно, але ці люди добровільно пішли здавати, на щось сподіваючись
Помаранчова душа• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
А чому на бюджет?
Наверное потому, что не у всех родителей есть деньги на оплату контракта. Что тут непонятного ? А если детей в семье 2-3 , то тем более.
Помаранчова душа• 03 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Це працює, якщо дитина все сама, а якщо репетитори, курси, то вигідніше контракт в кілька разів.
Так и на контракте ребёнку придётся учиться, сдавать сессии. Если ребёнок и школьную программу не тянул и НМТ сдал плохо, то и ВУЗе скорей всего не потянет.
Директор Пляжу• 03 октября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Я уверена у нее нет никакого разряда , училась она в какой-то фото школе , сама постоянно в интернете учится, в начале была ассистентом фотографа. Наверное среди профессиональных фотографов она не специалист, но если бы ее фото не нравились у нее не было бы столько работы. Учитывая что человек еле закончил 9 классов и бросил техникум. У меня ср.сп. и высшее мед образование , я столько не зарабатываю.
Тільки не про гроші• 03 октября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
На професійного фотографа потрібно навчатись мінімум чотири роки.
Розряд по замовчуванні присвоюють другий. Третій успішним. А четвертий, то, взагалі, одиницям.
Шкода, що люди в цьому не розуміються і замовляють у любителей після курсів.
Як подивишся на їх роботи, а там одні помилки.
Професіональні фотографи таких любителів називають - кнопкодави.
Директор Пляжу• 03 октября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Не поступила она на профессионального. Пристроили ее на швею учиться, бросила и все равно фотографирует. Я понимаю вас , но и рада за нее, когда она начала этим заниматься хоть мать успокоилась, трепала нервы до 21 года всем.
Лагшмивара• 03 октября 2025
Ответ для100pudov
Тоді нафіга їх 200, якщо поріг здачі 100?? Зробили б 100 від нуля... Ну як все у нас)))
в Польщі 100, а поріг 30%
Протру пилюку• 04 октября 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Я вам скажу що я 30 років тому закінчила школу, то НМТ з укр мови теж написала на 156, і з історії на 146. Це так, половину пам´атала, половину вгадала. Так що можна і не готуватися, а такі бали мати.
З математики вже так не буде.
Але те якщо поступив, ще не означає що зможе вчитись. У нас зараз багато складних факультетів де малий прохідний бал, але дисципліни складні і вчитись важко. Звісно таких студентів будуть перетягувати за гроші чи просто так щоб професори мали роботу, але такі і фахівці з них вийдуть.
З математики вже так не буде.
Яке нмт 30 років тому
100pudov• 04 октября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Так і звичайні середняки не розбираються в мистецтві і не претендують на високий клас. На всіх свій попит. Чи які такі професіонали будуть ходити по дитячих др і робити шкільні альбоми? А це також гарна затребувана робота.
ЛюбимаЯНЬ• 04 октября 2025
Ответ дляВинник
Вони б вчили нормально, а не дітей сношали на цих нмт, навчання взагалі ніяке, то тривоги, то онлайн, а онлайн це - кинули завдання в класрум і вчіться дітки як хочете, але зато нмт потім здавайте, а шоб його здати, то треба на репетиторство викинути не малі кошти, я взагалі зла на ці нмт, навіщо вони зараз у війну??? Навпаки треба тих дітей хватать з руками і ногами, поки ще батьки всих не вивезли закордон, так вони ще й знущаються з цих бідних дітей😡
А Ви підете до лікаря, який погано здав іспити?
100pudov• 04 октября 2025
Ответ дляЩаслива Я
Ну тут же он пишуть, що все сам на 180+))) чому не може такого ж бути на 160+. Не всі ж школи посередні, непогані також є, вони таку базу і дадуть (в основному)
100pudov• 04 октября 2025
Ответ дляКовбой Хагис
А я не бачила якісних спеціалістів без вишки. А розцінки... Ну таке, просити можна, на всіх вистачить тих, кому треба погонні метри класти. Але якщо треба дійсно якісну роботу...
Тільки не про гроші• 04 октября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Так, хай займається справою, яка їй подобається.
Яка кажуть - на кожен товар - свій покупець.
Значить вона творча особистість.
Дверной_Проем• 04 октября 2025
Ответ для100pudov
Без підготовки 160 набере достатньо сильна дитина. Якщо брати середній рівень, без підготовки це буде десь 130-140.
Дверной_Проем• 04 октября 2025
Ответ для100pudov
Так сам на 180 може. Моя донька сама готувалася, 198 отримала з математики в 2015. Як раз 180-200 це найчастіше без репетиторів, бо в інеті куча тестів за минулі роки і також є завдання по темам, розумні просто самі тренуються. Репетитори, або курси, потрібні щоб підняти бал, наприклад, зі 130 до 170.
100pudov• 04 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Ну так вам і відповідь, коли немає сенсу витрачатись на репетитора і спокійно можна використати зекономлене на оплату контракту.
100pudov• 04 октября 2025
Ответ дляПомаранчова душа
В якому плані ’не тягнув’? Щоб в тому вузі не вчитись, треба було якось вступити. Тож як так вийшло що не тягнув не тягнув і хоп - вступив до вишу. Ну що це за міфологія така. Якщо дитину прийняли до ВНЗ, то в неї вже ж мінімальна необхідна для навчання база, чи як та дитина туди потрапила? Вільним слухачем???
Дверной_Проем• 04 октября 2025
Ответ для100pudov
Так деякі спеціальності наприклад нижче 150 балів не беруть. А з репетитором 150 балів з рівнем чуть нижче середнього легко можно набрати, а без нього це буде десь 130.
Я на курсах роблю вступний контроль, це НМТ минулого року, тільки завдання 11классу змінюю. Після курсів нмт здають вище на 20-40 балів, в залежності як працювали на курсах і виконували дз
100pudov• 04 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Але якщо свої 150 дитина і без курсів набере, то нащо вони їй? Може бути,якщо всі зірки зійдуться, набрати 180 і пройти на бюджет? А якщо не пройшла на бюджет всерівно оплачувати контракт, але вже після курсів? Так дешевше відразу заплатити за контракт. Якщо курси/репетитори/підготовки не мають на меті значно покращити результат в них немвє саме фінансової доцільності, всього лиш. Це не означає, що не варто поглиблювати свої знання і підіймати рівень, це завжди доречно просто з точки зору розвитку. А от з фінансової - не завжди варто оплачувати курси в репетиторів.
Директор Пляжу• 04 октября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Значить вона творча особистість.
Спасибо)
Дверной_Проем• 04 октября 2025
Ответ для100pudov
150 і 180 різниця у конкурсному відборі величезна. І рік курсів дешевше ніж 4 роки оплачувати контракт.
Крайня невістка• 04 октября 2025
Ответ для100pudov
Ви давно ту школу бачили? По половині предметів педагогів немає, по іншій - які небудь собі. Репетитори для вступу не потрібні лише після дууууже хороших гімназій і ліцеїв. Все інше, нажаль - перетримка для дітей з окремими крутими викладачами максимум з кількох предметів (якщо пощастить).
У мене молодша донька в 10 класі, старша студентка. Математичний клас, 9 годин математики і 3 фізики. Клас ділиться на групи, тому на уроці математики, англ, і українська мова 15 дітей. Вчителі досвідчені, всі посади зайняті. Школу ми обирали не просто, щоб під будинком була, а щоб найкраща у місті. І математичний клас обрали, щоб до нмт у школі готувалась. До цього був лінгвістичний, там математики фактично не було, слабкий вчитель, більш гуманітарний напрямок. Все в наших руках. Діти не відмінники, але знання отримали у школі, з математики репетитор допомагає, все решта самостійно.
100pudov• 04 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Рік курсів із 150ти 180 не зробить.
Ms. Искренность• 04 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
В місяць 15 тисяч на репетиторів, за рік 180 тис, порахуєте далі за 2-3 роки.
Я у вас дитина з особливостями, зовсім не тягне?