ВсеЧетко• Изменено 03 октября 2025
Трилер фентезі
Порадьте будь ласка такий. Від себе раджу цікавий трилер фентезі
Школа добра та зла, 2022 р
ВсеЧетко
• 03 октября 2025
Ответ дляЗалатавая
Он как сказочка милая приятная)))
так, фентезі, не жахи звісно, можна з підлітками дітьми дивитися
Мамина квіточка• 03 октября 2025
З вайбом містики для перегляду з дітьми класний серіал Таємниці Салфер спрінгс. Саме казкове нічого не приходить на думку. Локвуд і ко також з містикою. Брати Харді. Темні матерії, але для мене надто депресивні. Ще можна Ппрсі Джексон фільми і серіал 1 сезон. Аватар останній заклинач вітру