Зрадорозганячка• 03 октября в 22:12
День вчителя
Ні, я не про побори та подарунки. Я про інше. Побачила у ФБ, що вчитель з нашої школи, де вчилася дочка, отримав звання заслуженого вчителя. Школа в нас дистанційна, ми зараз за кордоном. От саме з цього предмету я брала репетитора для дочки, бо хотілося норм оцінку в атестат. От чесно, несправедливо, як на мене, вчителю 25 років, він ще ту школу і не нюхав толком, бо ж різниця між очним та дистанційним навчанням колосальна. І наче він не поганий, але реально він тільки складав завдання (може і з jpt) і назвати його прям заслуженим вчителем я не можу. Дякую, висловилася 🌝 усіх справжніх вчителів зі святом!🎉
Зрадорозганячка
• 03 октября в 22:19
Ответ длякогдадеЦкие
Та, ну, дали і наздоров´я. Я такими речами не переймаюся.
Та да, наче і слава Богу.
А взагалі, хоч і вимушено, але все ж добре, що чоловіків стає все більше в школах. Сподіваюся, це гарно вплине на молодь
АсобеннАя• 03 октября в 22:20
Ну так заслуженого вчителя дають трохи не за те, що ви думаєте. Олімпіадники, виступи на конференціях, статті, от за таке.
Зрадорозганячка
• 03 октября в 22:20
Ответ дляНічна ненажера
Тільки gpt 😁
Точно, рідко його відкриваю, тому так))
когдадеЦкие• 03 октября в 22:22
Ответ дляЗрадорозганячка
Та да, наче і слава Богу.
Не факт.
Зрадорозганячка
• 03 октября в 22:25
Ответ дляАсобеннАя
«Школа екстернів»- платна школа із орієнтацією на дітей за кордоном. Які там олімпіади чи конференції
Бува і таке• 03 октября в 22:54
От шо из вас тем совдепом прёт? Молодая, значит тупая? Я рекрутер у айтишников. Неделю назад нашла им работника, возраст не спрашивала, потому что у нас не принято, если сам не сказал. Пацан эбашит как черт, его после созвона взяли и мне отчитались, что он супер. Спросила узнали ли они возраст, а они - ему 17. Зп для налача 2500 баксов. И это в 17 лет.
АсобеннАя• 03 октября в 23:14
Ответ дляЗрадорозганячка
Найзвичайнісінькі. Все це робиться в позашкільний час. Думаєте, вчитель має одну роботу?
Зрадорозганячка
• 04 октября в 06:43
Ответ дляБува і таке
До чого тут совдеп? Показники вчителя, на мою думку, не ютюб канальчики і блогерство, а реальний результат у вигляді дітей-олімпіадників, чи дітей-випускників, що пішли в цю професію . А це час, підготовити дитину- це як мінімум років 3-4.
Your Sweetheart• 06 октября в 08:01
Ответ дляrammstein
А я ніколи не любила, що носяться з « днем вчителя», якось його навʼязують.
Нас обслуговують так багато професій, що я залюбки привітала б їх з професійним святом.
Та ви ж не вітаєте ні тих, ні інших
Жлобство звичайне