Гореотума• 04 октября в 18:31
Питання до жінок 40 років. Плюс—мінус… тільки чесно
Який мінімальний вік має бути у чоловіка, аби ви могли вступити з ним в інтимний контакт? Тільки чесно.. я розумію, що є багато факторів, окрім віку, але все ж таки чи є якесь психологічне табу щодо віку?
Ms. Искренность• 04 октября в 18:42
Ответ дляКуда ж без меня
Да прям таки. Смотря кто как выглядит. Понятно, что в 40 на 25 выглядеть не будешь кто бы что здесь не писал. Но в 40 можно спокойно иметь спортивного подтянутого мужчину лет на 5-6 моложе себя. Но да, нужно и самой быть красивой и с отличной фигурой.
А хіба чоловіки 34-35 не шукають жінок 30+-?!
IQ 80• 04 октября в 18:42
Мне 40. Минимальный возраст был 25, младше наверное уже не смогу. По поводу старше, ну разные мужчины бывают. Некоторые в 50 отлично выглядят и себя чувствуют. Но меня больше все равно молодые привлекают
ПодругаМужа• 04 октября в 18:43
Ответ дляMs. Искренность
Они могут искать кого угодно, находят все равно тех, кто на них согласен. Я тоже принца Уильяма хочу, но увы он с Кейт
Куда ж без меня• 04 октября в 18:45
Ответ дляMs. Искренность
Мужчины не зациклены на возрасте. Они ее либо хотят либо нет. И им не важно ей 30 или 40. Главный индикатор не ее дата рождения, а встаёт на нее или нет.
Это если вещи своими именами называть.
Просто в 30 можно выглядеть на 40. А в 40 на 30.
Это если вещи своими именами называть.
Партизанка• 04 октября в 18:45
Ответ дляMs. Искренность
Та хто вже клюне, в 40 років черга вже не стоїть.
Та не, норм, стоят еще как
Луноликая Вика• 04 октября в 18:46
Ответ дляКуда ж без меня
Это если вещи своими именами называть.
Я так и написал, только короче https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3769600#926...
Рятівник Малібу• 04 октября в 18:49
Ответ дляГореотума
Реально могли б з 18 річним?
А чому ні?
Хлопець як хлопець, вже не дитина.
Рятівник Малібу• 04 октября в 18:50
Ответ дляПодругаМужа
Коли бороду відпустив, вже не такий сексі.
А був реально офігенний персонаж.
Луноликая Вика• 04 октября в 18:53
Автор, а у Вас что что-то наклевывается и просите статистику чтобы совесть была чиста ?)
Кіма кепка• 04 октября в 18:54
Мені 36 і я сумніваюсь на рахунок чоловіка 26 років .
Навряд чи , хочеться сильнішого , авторитетнішого . Якщо це якийсь начальник то може і молодшим бути
Контрольница• 04 октября в 18:54
Ответ дляЗлива інформації
Я только на деньги возбуждаюсь. Возраст источника финансирования вторичен. Вы когда к банкомату приходите, спрашиваете сколько ему лет?
так мова в темі не про проституцію
Таракашечка• 04 октября в 18:56
Ответ дляЛуноликая Вика
автор - хлопець, 21 рік)))
Жинси на дитину• 04 октября в 18:56
Ответ дляКуда ж без меня
Вам уже не хочется секса?
Мені хочеться не сексу, а щоб мене любили. Обнімали. Казали -ти моя кохана дівчинка. Хочу знову засинати під слова-ти сама гарна жінка в світі.
Не хочу знати, як платити комуналку, носити покупки і ремонтувати кран!
А секс то таке....
Я керую своїми оргазмами років з 15ти.
А секс то таке....
Я керую своїми оргазмами років з 15ти.
Луноликая Вика• 04 октября в 18:57
Ответ дляТаракашечка
автор - хлопець, 21 рік)))
В мои 21 я тоже мечтал о изрядно постарше) Стал старше мечтаю о младше... Ладно чего уж там, просто уже мечтаю
Оце фіфа• 04 октября в 18:58
Ответ дляПодругаМужа
Хіба він сексі щоб його хотіти? Ви б ще короля Чарльза захотіли, але ж він з Камілою
Куда ж без меня• 04 октября в 18:58
Ответ дляЖинси на дитину
А секс то таке....
Я керую своїми оргазмами років з 15ти.
А секс то таке....
Я керую своїми оргазмами років з 15ти.
Я полностью согласна со всем что вы написали. Но без секса мне было бы жить сложно.
Налитое яблочко• 04 октября в 18:59
Мені 40
Для сексу 25+
Для стосунків завжди розглядала на 5-6 років молодших
Для сексу 25+
МинерАлочка• 04 октября в 18:59
Ответ дляГореотума
А якщо 26 то вже ні?
Детские вопросы у тебя любитель милф
Оце фіфа• 04 октября в 19:01
Ответ дляЖинси на дитину
А секс то таке....
Я керую своїми оргазмами років з 15ти.
А секс то таке....
Я керую своїми оргазмами років з 15ти.
І багато таких було у вашому житті? Зазвичай такі романтики, про яких ви мрієте, гроші заробляти не здатні
Столічна штучка• 04 октября в 19:01
Мала тривалі стосунки з чоловіком молодшим на 8 років, ото моя межа думаю.
Але і чоловіків свого віку рідко розглядаю як партнерів - більшість з них як діди. Краще вже молодший трохи.
Коленная ложечка• 04 октября в 19:02
Маю законного чоловіка на 5 років молодшого))
Для сексу - це все від хімії між вами залежить.
Теоретично, чоловік може привабити і в 20 і в 45.
Головне, щоб не відчувати себе замінником мами чи ще там когось.
Распутница• 04 октября в 19:05
Мне 44 года .На днях был 33 летний,до этого 27 летний был парень