Сплюшка• 06 октября в 12:52
Рассчитайте дозу антибиотика
Добрый день. Ребенку назначили Цефадокс 100мг/5мл. Врач не написал как его пить. Вес ребенка 36 кг. Помогите пожалуйста.
Меряю от 0• 06 октября в 13:06
Ответ дляСплюшка
Спасибо 🙏
Покажите назначение, если так как вы написали, то у вас 5 мл выходит, короче, покажите , что написал
Джавеліна• 06 октября в 13:10
Ответ дляМеряю от 0
Автор просто написала те, що написано на упаковці. Ви ніколи не бачили антибіотиків в суспензії?
Меряю от 0• 06 октября в 13:14
Ответ дляДжавеліна
Не умничайте не по делу. Автор , если прохлопал назначение, пусть идёт к врачу и спрашивает.
Джавеліна• 06 октября в 13:15
Ответ дляМеряю от 0
То ви пишете маячню. В першому пості все правильно написано. Дозування розраховується виходячи з ваги дитини.
Меряю от 0• 06 октября в 13:16
Ответ дляДжавеліна
Дозування має вказати лікар в залежності від захворювання і тяжкості перебігу, а не автор інструкцію буде вивчати
Цветов Мне срочно• 06 октября в 13:24
Ответ дляДжавеліна
Дозуввння залежить від тяжкості захворювання. Може бути добова доза в мг різною. Все правильно у автора питають. Потрібно знати хоча б діагноз.
Цветов Мне срочно• 06 октября в 13:33
Ответ дляНа границе
фото
А чому ви взяли 8 мг на 1 кг, якщо в інструкції написано 10 мг?