Вся така шо куди там• 06 октября 2025

Закохалась в хлопця з Баду

Зареєструвалась на Баду без фото:)) типу інкогніто, мій профіль не бачать я бачу, листала профілі і побачила хлопця, просто закохалась, мій типаж, те що мені треба 10/10, пару разів бачила його профіль, тепер не бачу, листаю кожен день а його немає( добре, що заскрінила, інколи любуюсь ним. Проблема в тому шо всі думки про нього хто він що він
Українська зірочка• 06 октября 2025
Він вже знайшов там своє кохання і видалив профіль
Педиатор_я• 06 октября 2025
Зарегайтесь со своим фото и ждите. Появится. Захочет снова покрасоваться)
автор Вся така шо куди там • 06 октября 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Він знайшов, добре йому...а я закохалась блін( і мені не смішно, в мене такого давно не було, щоб я побачила і влюбилась.
Знаєте як це по дибільному коли лягаєш спати і дивишся на його скріни, бо так не заснеш
Иринашка• 06 октября 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Ну и сколько ему? Самой сколько?
Иринашка• 06 октября 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Чего кстати без фоток зарегилась? Смысл то?
Полюю на дрони• 06 октября 2025
А вы пробовали его фото пробить через Гугл фото или поискать в инсте?
Завжди мало• 06 октября 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Ну люди закохуються в акторів чи героїв книг, буває. Ви, головне, реального далі шукайте.
Мама фіфті цента• 06 октября 2025
Інкогніто - це коли не бачить, що ви заходили до нього.
А ваш профіль - все одно загальнодоступний.
Ви його не бачите - або видалився, або вас свайпнув вліво. І скоріше за все - друге.
Полтавська галушка• 06 октября 2025
чекайте, ще з´явиться. тим часом приведіть себе в порядок, зробіть фото красиві, веселі і сидіть в засаді)
Teonaa• 06 октября 2025
У мене в 2010 таке було. Але я довела справу до зустрічі. В цілому ситуація дивна. Все життя то тут то там він мені «нагадується». Хоча пройшло вже стільки років
Ответ дляИринашка
Ну и сколько ему? Самой сколько?
Йому 29, мені 25
Ответ дляПолюю на дрони
Пробувала, збігів немає в гуглі. А в інсті що можна за фото шукати???
Ответ дляИринашка
Бо я зараз не в кращій формі, набрала кг, і не самий кращий вигляд маю, немає гідних фоток(
Ответ дляЗавжди мало
Так прикол в тому, що він реальний, і від цього більш боляче робиться(
Ответ дляМама фіфті цента
Ответ дляTeonaa
Може доля все таки?)
Иринашка• 06 октября 2025
Ответ дляВся така шо куди там
ой...накручиваешь себя,ну сколько сейчас набрала,вес какой?
Ответ дляИринашка
Не накручую, накручувати це коли 2-5 кг набрав, а не 15 за 3 роки. В мене реальна проблема(
Ответ дляИринашка
78 кг
Иринашка• 06 октября 2025
Ответ дляВся така шо куди там
ну сама как считаешь,хорошие фотки это какие?т.е фон какой,в чём,на чём?))
Иринашка• 06 октября 2025
Ответ дляВся така шо куди там
78 кг
меня б видела)))
Иринашка• 06 октября 2025
Ответ дляВся така шо куди там
78 кг
ну а как 3 года назад было?
Горня капучіно• 06 октября 2025
Ответ дляВся така шо куди там
78 кг
А рост?
Иринашка• 06 октября 2025
тут рост уже и не важен
Ответ дляГорня капучіно
А рост?
Ответ дляИринашка
ну а как 3 года назад было?
Він 1,90
Ответ дляИринашка
ну а как 3 года назад было?
А зараз я так виглядаю
Иринашка• 06 октября 2025
Ответ дляВся така шо куди там
А зараз я так виглядаю
а тогда?
Ответ дляИринашка
а тогда?
Коротко про мене) до і після