Гірчинка• 06 октября 2025

Як повернути чоловіка, якщо він ігнорує?

Познайомились у компанії друзів з чоловіком, він дуже в мене закохався, кликав на побачення, дарував подарунки, піклувався, постійно зізнавався у своїх почуттях, хотів стосунків зі мною. Він мені не дуже подобався, тому я і не підпускала близько, і не відшивала зовсім. Так я його тримала півроку: перший раз посварились, я його образила, він замовк і декілька днів мовчав, потім повернувся
Другий раз, теж я назвала його дебілом кінченим, просто бо зірвалась, він тиждень не писав і повернувся.
Потім третя сварка, але він сам винен, сказав мені що я його дістала образами і приниженнями, що огидна йому, я йому у відповідь наговорила…
І з тих пір вже 6-й місяць тиша. Ми регулярно бачимось, бо компанія одна, він мене ігнорує. Я за цей час змінила роботу, тепер ще й регулярно бачу його коли їду маршруткою додому (він теж їде нею), він 0 уваги на мене. Підходила до нього, віталась, підсідала в компанії коли він був один, він мовчить або сухо привітається і все.
Я не вірю в те, що він отак взяв і мене забув, він багато що прощав.
Чи є шанс що він мене вибачить або сам повернеться?
Результат:
вже голосів: 56
48 (85.71%) Немає
8 (14.29%) Є шанс
Perfect look• 06 октября 2025
Ответ дляГірчинка
А вам нащо?
Позвоним ему, устроим флэш моб, чтоб простил вас
Околовита• 06 октября 2025
Ответ дляПрилипало
Бо яка їхала, таке й здибала
Я так не вважаю..
Perfect look• 06 октября 2025
Ответ дляЦвірінь
она будет любить его. сначала обзывать дебил конченным, потом он будет морозиться, а она жалеть. и так по кругу. будет самый любимый дебил.
Идеальные отношения психопата, но психопат был в этой истории только один, мужик обычным оказался
Млинець Мій• 06 октября 2025
А нащо його вертати? Для чого він вам?
Там в маршрутці - ще куча різних є, і на зупинках.
Цвірінь• 06 октября 2025
Ответ дляPerfect look
Не факт. он ее долго прощал.
Мульйонерша• 06 октября 2025
Ответ дляДваДваВісім
Это к мужчине относится. Что он наконец научился себя любить и уважать и не сидеть, ждать как хатико, прибацанного автора
С чего вы взяли, что автор прибацанная?
Околовита• 06 октября 2025
Ответ дляГірчинка
Щас. У меня тоже гордость есть
У вас немає і самоповаги немає. Ви поводились як бидло. Достатньо було відмовити чоловіку одразу. Але він за вами бігав, ви тішили самолюбство.
ФруктЕщеТот• 06 октября 2025
Я би теж пішла, якби мене дебілкою обізвали.
Ви сама винна, не лізьте вже до нього, ви все зруйнували.
Цвірінь• 06 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
а как починить? а как вернуть?
Околовита• 06 октября 2025
Ответ дляЦвірінь
а как починить? а как вернуть?
Ніяк. Висновки робити, працювати над собою. Вчитись думки висловлювати іншими словами.
Perfect look• 06 октября 2025
Ответ дляЦвірінь
Не факт. он ее долго прощал.
Гормоны они такие, перестали бушевать и пелена с глаз спала, автор же в силу своей необразованности, об анатомии и физиологии ничего не знает и думала, что так будет вечно )
А вот если бы он был психопатом как автор, то и дальше играл бы в эту игру
ФруктЕщеТот• 06 октября 2025
Ответ дляЦвірінь
а как починить? а как вернуть?
Никак, это навсегда.
Вообще меня удивляют люди, которые вот так запросто могут тебя оскорбить, а потом лезть с симпатиями. Это просто биполярка какая-то, с уклоном в быдловство. Одно дело - сказать тщательно подбирая слова ’мне неприятно то, что ты сейчас делаешь/говоришь, я не хочу сейчас общения, мне нужно некоторое время, чтобы прийти в себя’, и совсем другое - обозвать конченым дебилом, как какую-то шваль мусорную. Если он конченый дебил, то чего ты к нему теперь лезешь? А если ты сама быдло, то и ищи себе подобного, для которого послать друг друга - обыденный диалог.
ДолькиКабана• 06 октября 2025
Ответ дляГірчинка
Щас. У меня тоже гордость есть
А накуя Вы тему создали тогда?
ДолькиКабана• 06 октября 2025
Ответ дляМульйонерша
С чего вы взяли, что автор прибацанная?
Из ее опуса
Мульйонерша• 06 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
Из ее опуса
Обычная женщина
Даю справку• 06 октября 2025
Істеричка і хабалка, возомнівша себе неприступною королевою
Мужик молодець
ДолькиКабана• 06 октября 2025
Ответ дляМульйонерша
Обычная женщина
Обычная женщина не будет обзывать знакомого дебилом конченым, а потом подсаживается к нему как ни в чем ни бывало. Быдланша обыкновенная, но не женщина
Ниф_ниф• 06 октября 2025
Вы опустили себя очень низко в его глазах. Забудьте
Цвірінь• 06 октября 2025
Ответ дляНиф_ниф
она его любит
Ниф_ниф• 06 октября 2025
Ответ дляЦвірінь
она его любит
А... ну это все меняет, конечно )
Електрохарчування• 06 октября 2025
Сказав мені що я його дістала образами і приниженнями, що огидна йому......

Скільки ще разів вам , автор , потрібно ось це сказати , щоб доперло нарешті . Якщо ви - людина емоційно незріла , любить подібні гойдалки , то знайте , що іншим це не до вподоби . Як взагалі можна стерпіти образи від людини , яка тобі подобається . Почути, що ти - дебіл кончений достатньо , щоб відчути відразу . Чому ви вирішили , що можете так легко розкидуватися словами і вас повинні прощати ? Навіщо ? Щоб через деякий час все повторилося ? У вас дуже поганий характер для стосунків . І років , мабуть , 18, 19 ..... Ну це ж ненормально так себе поводити . А той чоловік вже награвся в ’ холодно- гаряче’ і обрав себе , нарешті .
Оно само купилось• 06 октября 2025
Є повага один до одного - є відносини, нема поваги - нема відносин. Якщо ви дозволили собі його обізвати,чи він вас, то це не нормально. Це просто велика жирна крапка.
Мульйонерша• 06 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
Так вы хуже ее, она хоть знакомого обзывала, а вы вообще незнакомку
40каградусная• 07 октября 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Мужчина тоже так подумал и он совершенно прав
+10000000000000, добре, що прозрів
40каградусная• 07 октября 2025
Ответ дляПрилипало
Верно, вовремя все понял и слился
лиш би не здурів і не повівся
40каградусная• 07 октября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Никак, это навсегда.
точніше і не сказати
40каградусная• 07 октября 2025
Ответ дляДолькиКабана
ще й підворітною розпальцовкою. Тіктоків надивилась)))
40каградусная• 07 октября 2025
Ответ дляМульйонерша
а це відколи констатація факту стала обзиванням?