Гірчинка• 06 октября в 21:57
Як повернути чоловіка, якщо він ігнорує?
Познайомились у компанії друзів з чоловіком, він дуже в мене закохався, кликав на побачення, дарував подарунки, піклувався, постійно зізнавався у своїх почуттях, хотів стосунків зі мною. Він мені не дуже подобався, тому я і не підпускала близько, і не відшивала зовсім. Так я його тримала півроку: перший раз посварились, я його образила, він замовк і декілька днів мовчав, потім повернувся
Другий раз, теж я назвала його дебілом кінченим, просто бо зірвалась, він тиждень не писав і повернувся.
Потім третя сварка, але він сам винен, сказав мені що я його дістала образами і приниженнями, що огидна йому, я йому у відповідь наговорила…
І з тих пір вже 6-й місяць тиша. Ми регулярно бачимось, бо компанія одна, він мене ігнорує. Я за цей час змінила роботу, тепер ще й регулярно бачу його коли їду маршруткою додому (він теж їде нею), він 0 уваги на мене. Підходила до нього, віталась, підсідала в компанії коли він був один, він мовчить або сухо привітається і все.
Я не вірю в те, що він отак взяв і мене забув, він багато що прощав.
Чи є шанс що він мене вибачить або сам повернеться?
Результат:
вже голосів:
48 (85.71%)
Немає
8 (14.29%)
Є шанс
Perfect look• 06 октября в 22:29
Ответ дляГірчинка
А вам нащо?
Позвоним ему, устроим флэш моб, чтоб простил вас
Околовита• 06 октября в 22:30
Ответ дляПрилипало
Бо яка їхала, таке й здибала
Я так не вважаю..
Perfect look• 06 октября в 22:30
Ответ дляЦвірінь
она будет любить его. сначала обзывать дебил конченным, потом он будет морозиться, а она жалеть. и так по кругу. будет самый любимый дебил.
Идеальные отношения психопата, но психопат был в этой истории только один, мужик обычным оказался
Млинець Мій• 06 октября в 22:30
А нащо його вертати? Для чого він вам?
Там в маршрутці - ще куча різних є, і на зупинках.
Цвірінь• 06 октября в 22:31
Ответ дляPerfect look
Не факт. он ее долго прощал.
Мульйонерша• 06 октября в 22:31
Ответ дляДваДваВісім
Это к мужчине относится. Что он наконец научился себя любить и уважать и не сидеть, ждать как хатико, прибацанного автора
С чего вы взяли, что автор прибацанная?
Околовита• 06 октября в 22:31
Ответ дляГірчинка
Щас. У меня тоже гордость есть
У вас немає і самоповаги немає. Ви поводились як бидло. Достатньо було відмовити чоловіку одразу. Але він за вами бігав, ви тішили самолюбство.
ФруктЕщеТот• 06 октября в 22:31
Я би теж пішла, якби мене дебілкою обізвали.
Ви сама винна, не лізьте вже до нього, ви все зруйнували.
Цвірінь• 06 октября в 22:32
Ответ дляФруктЕщеТот
а как починить? а как вернуть?
Околовита• 06 октября в 22:33
Ответ дляЦвірінь
а как починить? а как вернуть?
Ніяк. Висновки робити, працювати над собою. Вчитись думки висловлювати іншими словами.
Perfect look• 06 октября в 22:35
Ответ дляЦвірінь
Не факт. он ее долго прощал.
Гормоны они такие, перестали бушевать и пелена с глаз спала, автор же в силу своей необразованности, об анатомии и физиологии ничего не знает и думала, что так будет вечно )
А вот если бы он был психопатом как автор, то и дальше играл бы в эту игру
ФруктЕщеТот• 06 октября в 22:36
Ответ дляЦвірінь
а как починить? а как вернуть?
Никак, это навсегда.
Вообще меня удивляют люди, которые вот так запросто могут тебя оскорбить, а потом лезть с симпатиями. Это просто биполярка какая-то, с уклоном в быдловство. Одно дело - сказать тщательно подбирая слова ’мне неприятно то, что ты сейчас делаешь/говоришь, я не хочу сейчас общения, мне нужно некоторое время, чтобы прийти в себя’, и совсем другое - обозвать конченым дебилом, как какую-то шваль мусорную. Если он конченый дебил, то чего ты к нему теперь лезешь? А если ты сама быдло, то и ищи себе подобного, для которого послать друг друга - обыденный диалог.
ДолькиКабана• 06 октября в 22:43
Ответ дляГірчинка
Щас. У меня тоже гордость есть
А накуя Вы тему создали тогда?
ДолькиКабана• 06 октября в 22:43
Ответ дляМульйонерша
С чего вы взяли, что автор прибацанная?
Из ее опуса
Даю справку• 06 октября в 22:45
Істеричка і хабалка, возомнівша себе неприступною королевою
Мужик молодець
ДолькиКабана• 06 октября в 22:48
Ответ дляМульйонерша
Обычная женщина
Обычная женщина не будет обзывать знакомого дебилом конченым, а потом подсаживается к нему как ни в чем ни бывало. Быдланша обыкновенная, но не женщина
Цвірінь• 06 октября в 22:49
Ответ дляНиф_ниф
Вы опустили себя очень низко в его глазах. Забудьте
она его любит
Електрохарчування• 06 октября в 22:59
Сказав мені що я його дістала образами і приниженнями, що огидна йому......
Скільки ще разів вам , автор , потрібно ось це сказати , щоб доперло нарешті . Якщо ви - людина емоційно незріла , любить подібні гойдалки , то знайте , що іншим це не до вподоби . Як взагалі можна стерпіти образи від людини , яка тобі подобається . Почути, що ти - дебіл кончений достатньо , щоб відчути відразу . Чому ви вирішили , що можете так легко розкидуватися словами і вас повинні прощати ? Навіщо ? Щоб через деякий час все повторилося ? У вас дуже поганий характер для стосунків . І років , мабуть , 18, 19 ..... Ну це ж ненормально так себе поводити . А той чоловік вже награвся в ’ холодно- гаряче’ і обрав себе , нарешті .
Оно само купилось• 06 октября в 23:05
Є повага один до одного - є відносини, нема поваги - нема відносин. Якщо ви дозволили собі його обізвати,чи він вас, то це не нормально. Це просто велика жирна крапка.
Мульйонерша• 06 октября в 23:12
Ответ дляДолькиКабана
Так вы хуже ее, она хоть знакомого обзывала, а вы вообще незнакомку
40каградусная• 07 октября в 00:14
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Мужчина тоже так подумал и он совершенно прав
+10000000000000, добре, що прозрів
40каградусная• 07 октября в 00:16
Ответ дляПрилипало
Верно, вовремя все понял и слился
лиш би не здурів і не повівся
40каградусная• 07 октября в 00:18
Ответ дляФруктЕщеТот
Никак, это навсегда.
точніше і не сказати
40каградусная• 07 октября в 00:20
Ответ дляДолькиКабана
ще й підворітною розпальцовкою. Тіктоків надивилась)))
40каградусная• 07 октября в 00:21
Ответ дляМульйонерша
а це відколи констатація факту стала обзиванням?