Миллениалка• 07 октября в 12:30
Думала, що у мене предменопауза
Були дзвіночки,в тому числі сильне порушення сну.
Думала, що це предменопауза, купила бади для цього стану.
Здала Фсг, а результат 6- норма.
Чи цей показник не основний і треба ще щось здати?
Здала Фсг, а результат 6- норма.
Кудряшка Сью• 07 октября в 12:34
Послухаю. Бо мені теж ’заочно’ поствила гінеколог місяць тому періменопаузу, на підставі наявності приливів та сильного порушення сну. Може це не зовсім професійно з боку лікаря, але вона сказала, що ми ж планувати дітей не збираємося та ЗГТ приймати, тому навіщо витрачати кошти зараз на аналізи. Хоча, мені той препарат що вона прописала від симптомів дуже допомагає зараз..
Ответ дляКудряшка Сью
Я сдала один раз фсг и сделала узи, так как я тоже ничего такого не планирую, то врач сказала больше ничего не нужно. Но я сдаю из интереса)
Намазюкана нішою• 07 октября в 12:36
Ответ дляКудряшка Сью
не розумію, от просто не розумію як можна призначити гормони без аналізів. Я б таких лікарів просто убивала.
Мишка-шалунишка• 07 октября в 12:36
В мене предменопауза. Місячні раз на 2-3міс, кидало в піт. Але зі сном все добре. У мами в свій час взагалі ніяких симптомів не було.
Кудряшка Сью• 07 октября в 12:38
Ответ дляНамазюкана нішою
Які гормони? Ви погано прочитали що я написала? Гормонозамісну терапію мені лікар зараз заборонила. Я приймаю фіто препарат, завдаки якому пройшли приливи та нормалізувався сон
Намазюкана нішою• 07 октября в 12:38
Ответ дляКудряшка Сью
я не так прочитала, соррі.
Намазюкана нішою• 07 октября в 12:41
Ответ дляМиллениалка
це дуже добре, якщо фітопрепарат допомагає. Або це ще не перименопауза.
Миллениалка
• 07 октября в 12:41
Ответ дляКудряшка Сью
А який саме препарат? Для сну чи підтримки гормонів?
Кудряшка Сью• 07 октября в 12:41
Ответ дляSo_so
УЗД мені теж зробили. Тоді мені варто заспокоїтися і продовжувати прийом свого БАДу та і все)) тим більш вік вже 47, воно начебто доволі вчасно. Хоча, місячні йдуть за календарем поки що. Але, сон, приливи, пітливість і ще я помітила - стали боліти ноги. Читала, що біль в ногах також є симптомом періменопаузи
ПробілНеПрацює• 07 октября в 12:42
Ответ дляМиллениалка
У меня именно в этом возрасте начались сбои в графике критических дней . Так что это начало
Миллениалка
• 07 октября в 12:43
Ответ дляНамазюкана нішою
Який фітопрепарат?
Намазюкана нішою• 07 октября в 12:44
Ответ дляМиллениалка
Який фітопрепарат?
ну бади)) це ж натуральні препарати на травах
Кудряшка Сью• 07 октября в 12:44
Ответ дляМиллениалка
Для підтримки гормонів. Тому що для сну я вже всі можливі приймала, але жодного ефекту нажаль. Я вже два роки мучусь, просинаюся рівно в період між 3 до 4 годин ранку. Я думала це повязано з недосипанням та війною, з тривогами. Але, виявляється це нестача прогестерону так впливає, там якісь часовий пік на цей час припадає... Мені прописали Цеміцифугу. Я купила від Dr. Swanson. Лікар затвердила. І нарешті я місяць сплю вже, і приливи майже не турбують
Миллениалка
• 07 октября в 12:44
Ответ дляПробілНеПрацює
Я теж так думала, але Фсг в нормі. Я піду до лікаря,послужаю,що вона скаже
Миллениалка
• 07 октября в 12:45
Ответ дляКудряшка Сью
Дякую
Миллениалка
• 07 октября в 12:46
Ответ дляНамазюкана нішою
Я нічого не п,ю ,щоб воно допомагало. Пила різне для сну
Миллениалка
• 07 октября в 12:47
Ответ дляSo_so
У Вас супер показатель, у меня в 44 уже 20 было. Послезавтра пойду сдавать, посмотрим как продвинулось.
У Вас нет эстроген доминирования? Мне врач рассказывала, что иногда у таких пациенток фсг ложно низкий.
Раніше було, напевно від цього була мастопатія,але зараз майже не турбує
Ответ дляКудряшка Сью
У меня голова начала жирниться за 1 день (упал эстроген, вырос тестостерон), для меня это шок, я всю жизнь голову мыла раз в неделю и то, волосы грязные, но сухие, а теперь..
Кудряшка Сью• 07 октября в 12:51
Ответ дляSo_so
А вам щось прописали від менопаузи, якусь підтримку? Зараз модно приймати гормонозамісну терапію, для того щоб врегулювати гормони та зберігти молодість та здоровя. Але ж вона не всім підходить. В мене варікоз та інсулінорезистентність, то лікар сказала мені не можна
Ответ дляКудряшка Сью
Нет, я больше не на что не жалуюсь, цикл стабильный пока. Я згт не планирую принимать, но это мои мысли на сейчас, поживем, увидим как всё будет.
Сусідка зверху• 07 октября в 12:54
Ответ дляКудряшка Сью
Ну приливы это хрестоматийный признак менопаузы. А сколько вам лет ?