Тишком_нишком• 07 октября 2025

Чи ви вважаєте мігрені ознакою поганого здоров´я?

Щедрик• 07 октября 2025
Ні, вважаю ознакою великої чутливості
автор Тишком_нишком • 07 октября 2025
Ответ дляЩедрик
Ні, вважаю ознакою великої чутливості
Нервової системи?
Докладальниця• 07 октября 2025
Не знаю, но мигрени достили. Спасибо чудо технологиям за триптаны, которые помогают от них.
Спасу мир• 07 октября 2025
Вы про гормональные мигрени, видимо, не слышали…
автор Тишком_нишком • 07 октября 2025
Ответ дляСпасу мир
У мене і такі і такі на жаль
Просериарила молодость• 07 октября 2025
Да. В моём понимании это плохое ментальное здоровье.
Коник-стрибунець• 07 октября 2025
Да. Как грыжа в позвоночнике или артроз, они снижают качество жизни.
Полуничка• 07 октября 2025
Чаще всего она гормональнозависимая.
Нет, конечно
Tatyana_1975• 07 октября 2025
Ответ дляДокладальниця
А доньку і триптани не беруть. Або ще не знайшли той, що допомагає...16 років... біль дуже сильний, блювота, поки від болю не змучиться і не засне, нічого не допомагає.
Твердая валюта• 07 октября 2025
Ответ дляСпасу мир
То вона про головні болі при церебральному арахноїдиті не чула
Огірок та Помідорчик• 07 октября 2025
Мігрені з дитинства, поки знайшла ліки не знала що зі мною, жменями пила всі таблетки які були під рукою, по кілька днів лежала і мучилася. Було кілька разів що втрачала свідомість, вже думала що це епілепсія в мене. Не знаю чому така схильність, маю поганий кровообіг, низький тиск, може це якось пов´язано
Мульйонерша• 07 октября 2025
Боль вообще любого характера влияет на качество жизни.
Tatyana_1975• 07 октября 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А які з ліків Вам допомогли?
Огірок та Помідорчик• 07 октября 2025
Ответ дляTatyana_1975
А які з ліків Вам допомогли?
Антимігрен 100. Якщо тільки починається приступ може і пів таблетки допомогти, якщо пропустила цей момент то цілу і годину полежати і темноті і тишині і стає краще. Пробувала і спрей золмігрен, і інші, але ці мені найкраще підходять
Tatyana_1975• 07 октября 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Дякую дуже.я розумію, що треба шуксти, що саме тобі допоможе. Золмігрен (спрей), різоптан -нульовий еіект, гевролог прописувала препарат, який при епілепсії, також жодного ефекту. Нурофен, парацитамол анальгін декмалгін і навіть крапельниці з обезболюючим в лікарні - зовсім ніяк
Огірок та Помідорчик• 07 октября 2025
Ответ дляTatyana_1975
Спробуйте антимігрен, можливо допоможе. Це жахливі страждання, коли боляче навіть кліпати очима, жити з цим дуже важко
Tatyana_1975• 07 октября 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Дякую. Я десь знацшла дослідження по триптанам, в аньтмігрені -сумотриптан, і, він найвищий по коефіцієнту зняття болю.
Млинці зі смайликом• 07 октября 2025
Мигрени наследственные. Наверное да, такие гены передали.
жар-птица Нюра• 07 октября 2025
Ответ дляTatyana_1975
Золмигрен спрей - при тршноте и если только начало.
Потом он не поможет.
Золмигрен в таблетках вещь, но горькая .
Tatyana_1975• 07 октября 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Потом он не поможет.
Спрей зовсім не допомогав.....
жар-птица Нюра• 07 октября 2025
Ответ дляTatyana_1975
Спрей зовсім не допомогав.....
Обычно с триптанаии назначаются и обезболивающее и противорвотное средство.

Сочувствую. Я с мигренью 25 лет, это ужасно
Огірок та Помідорчик• 07 октября 2025
Ответ дляTatyana_1975
Не знала про це. Скуповувала всі препарати від мігрені які були в аптеці, коли зрозуміла нарешті що зі мною відбувається, і таким методом підібрала ці і вже роками ними рятуюся
Tatyana_1975• 08 октября 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Дякую за те, що поділились досвідом.
Томатико• 08 октября 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Мне тоже только антимигрен

Прописали антидепрессант от мигрени, лежит пачка, а я боюсь пробовать

Интересно, кому-то помог без побочек?
автор Тишком_нишком • 08 октября 2025
Ответ дляТоматико
Мне тоже только антимигрен

Интересно, кому-то помог без побочек?
А який вам приписали?
Маю натхнення• 08 октября 2025
Думаю це від великої кількості стресів. Мені амігрен допомагає, але вже за стільки років допилась до рвзової дози дві капсули по сто. Золмігрен тільки якщо з самого самого початку і аури. Спрей в ніс добре діє але дуже дорогий. І ще помітила, що якщо натщесерце то амігрен швидко діє, після їжі може не взяти. Або чекаю або пшикаю золмігрен.
Томатико• 08 октября 2025
Ответ дляТишком_нишком
А який вам приписали?
амитриптилин маленькая дозировка (10мг) - но я что-то побаиваюсь пить, мне просто до этого прописывали какой-то бета-блокатор, ] уже не помню точное название, но я его выпила и у меня пульс упал до 45 и руки в плечах немели, попробовала так две таблетки (два приема) и одни и те же симптомы и я перестаала его пить. А это прописали амитриптилин, но я после того первого пока никак не решусь его попробовать.
у меня мигрени частые,я обычно пью 18 таб суматриптана в месяц, иногда больше. В последнее время правда, мигрени уменьшились (но мне пару месяцев назад удаляли щитовидку радиойодом и на этом фоне пропали месячные, возможно это повлияло на то, что мигреней стало меньше)
ЯсноВидящая• 08 октября 2025
у меня после 45 начались с аурами, это вообще самый ужас