жижифреймут• 08 октября в 01:12
Сколько годиков сей деве дадите?
И как она вам
Результат:
вже голосів:
564 (73.44%)
55-61
137 (17.84%)
51-55
51 (6.64%)
45-51
11 (1.43%)
35-41
5 (0.65%)
31-35
Наполеон Бонапарт• 09 октября в 16:05
Дівчата, я не збираюсь нікому нічого доазувати. Я ходжу в зал багато років і бачу реальних жінок разного віку. А також вплив на фігуриюу генетики і дисципліни. В мене все
Я инженер, меряю от 1• 09 октября в 16:17
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ви розумієте, що то все індивідуально? Різна товщина і пружність шкри?
Я ж кажу, що вона пожлобилась на нормальну обробку фото. На її фото рук там де дрібні зморшки, там нема фотошопу і вени стирчать як у жінки років 70. А далі пішла велика зона шкіри без дрібних елементів, і там фільтр і на відстані 5 см руці вже 25 років. Не буває таких різких перепадів у живої людини, розумієте? У неї шкіра як папір тонка, настільки що забула що таке колаген. Це побочка худорлявості.
Я инженер, меряю от 1• 09 октября в 16:20
Ответ дляНаполеон Бонапарт
У вашому віці ви спокійно можете виглядати і на 30 років. Я вам повірю. Це реальність. А Ця 60 річна жінка дуже забрехалась. Вона створює ілюзію в те що це реально. А на справді вона обманщиця, бо насправді вона виглядає по іншому.
Наполеон Бонапарт• 09 октября в 16:47
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ну я ж кажу в мене в зал ходять ріщні жінки) дуже зі сходою фігрою є жінка добре за 50+. В неї менше м´язів, але вцілому вона виглядає огонь, о генетика. Це дінка не з інстадв, у звичайній пумі, без губ, вій і тд. Тобто там не йдеться ова про пластичн операції або інший вартісний тюннг. І зал в мене звичайний під будинком, не супер-мега-лакшері
Просто якщо ви того не баили, то не означає, що того нема
І поо мене взагалі не йдеться мова, бо я набагато молодша і в мене дуже посередня генетика тіла
Я инженер, меряю от 1• 09 октября в 16:59
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Я погоджуюсь з тим що у вашої знайомої все добре і вона гарно виглядає. Мої дві знайомі з поїхавшими кукухами теж гарно виглядають. Але я від них знаю, що там хірургічне втручання, та імпланити в сідницях та грудях. І вони без губ та вій. Вони викладають в інстаграм, але не блогери. До них нема претензій.
А до Анни є претензії, бо вона блогер, публічне обличчя, що бреше і вводить в оману щодо можливостей організму.
Наполеон Бонапарт• 09 октября в 17:03
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Вибачте, ви в цьому повний профан. Бо плрівнювати тіло з залу і після пластики з силіконом без спорту, це як порівнювати кругле і гаряче
Наполеон Бонапарт• 09 октября в 17:05
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Дівіться для м´язів треба збільшувати вагу, цьоця з силконом у дупі і сіськах фізично не візьме велику вагу, бо то протипоказ при імплантах. Там не буде гарного м´язового корсета, а буде холодець. В одязі звісно ок, а без сумно
Я инженер, меряю от 1• 09 октября в 17:12
Ответ дляНаполеон Бонапарт
То ви не бачили в спортзалі силіконових. Ви наївна. Кого силікон зупиняв? Але ми пішли не туди. У Анни дупа намальована. Вона в неї відсутня. Я спочатку думала що вона зробила операцію, потім передивилась, що дупи як не було так і нема, тільки фотошоп.
Наполеон Бонапарт• 09 октября в 19:46
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ви серйозно???? Та не смішіть блін, почитйте щось окрім совєтчиці
Сліконова дупа без м´язів це дряблі рихлі ноги. Бо накачати дупу без ніг впринципі не можливо. Ну не орієнтуєтесь ви в темі, то почитайте, як виглядає підтягнуте спортивне тіло/дупа і силіконова, ви ж доросла жінка, вмієте жипіті користуватись
Я инженер, меряю от 1• 09 октября в 21:56
Ответ дляНаполеон Бонапарт
По-перше накачані ноги без дупи можуть бути у бегуній, танцівниць, балерин. Ноги є, дупи нема. По-друге повертаємось до Анни 60 років в неї худі дряблі ноги. Ви бачили накачані ноги? Де ви їх побачили у Анни? Там худорляві рихлі ноги і фотошоп.