Вишня на торті• Изменено 08 октября в 20:08

Після завершення ГВ знову повернувся до грудей і без мами ні кроку

Дівчат, син 1.6 року.
Вже груди були тільки для продовження нічного сну один раз. Вдень і не згадував. Легко лишався з мамою моєю, їсть все в межах віку, апетит гарний має. Розмовляти починає дуже непогано.
І от декілька днів вже - знову страшна залежність від грудей. По 5 прокидань вночі і соска ні в яку вже, тільки хоче груди. Сердиться, соску кидає. Тільки почала висипатись - знов ці ночі без сну. На денний сон тільки груди. Постійно проситься на руки і лізе під кофту. Став сильно мамин, без мене ні кроку. Тільки відійду - ридає, хоча до цього вже і в відрядження їздила на 2-3 дні і він зі своєю бабусею чудово гуляв. Працювати прям стало тяжко, хоча раніше махав «па па» і гулявся.
Думаю на зуби (лізуть ікла вже скільки часу в поки тільки вершечки прорізали ясна) - чи таке можу бути від зубів? Чи якась криза? Чи стрибок розвитку?
Хто стикався з цим - скільки триватиме і як зарадити?
Дякую
Брюнетка в Мармеладе• 08 октября в 20:12
Важко сказати. Можливо щось трапилося не а вашої відсутності, можливо зуби. Я годувала обох дітей понад 3 роки
Бабулька• 08 октября в 20:12
Зуби, стрибок розвитку.
В мене в півтора з будь якою жінкою йшла і гулял, а після двох вже розуміла де мама і не уходила з чужими.
Сама не знаю• 08 октября в 20:17
Звичайна дитина
Хоче до мами
Можливо зменшити роботу?
ЗдохниПуйло• 08 октября в 20:17
Ви таке дозволяєте. Ви доросла жінка, а вами управляє дитина.Якщо ви вирішили згорнути гв, то вже назад вороття немає бути. Вам легше всунити цицьку ніж щабавити дитину і ви це розумієте. Всі колись завершували, проходили через ці істерики.
Жерица ночи• 08 октября в 20:18
Все може бути, і зуби, і стрибок розвитку. Може пройти за 2-3 тижні, може бути пару місяців, тут ніхто чужу дитину не спрогнозує. І Ви не завершили гв, якщо було нічне прикладання. Обіймаю, тримайтеся, це колись мине. Якщо хочете спати вночі, згортайте гв до кінця, коли пройде ця криза. Багато хто припиняє різко, дитина ж бо вже не маля, але Ви, я так розумію, на таке не налаштовані.
Н@Диете• 08 октября в 20:23
Замотайте грудь и скажите что у мамы вава. Хай оре скільки влізе. Читайте казки, дайте компоту з пляшки. Забуде нікуди не дінется. Може злякався може насварили.
Угадайс• 08 октября в 20:24
Ответ дляН@Диете
Тільки краще не компот. А просто воду.
Н@Диете• 08 октября в 20:25
Ответ дляУгадайс
Тільки краще не компот. А просто воду.
Чим краще? В компоті вітаміни і смачно. Нашо йому та вода? Він не схоче її пить
Угадайс• 08 октября в 20:27
Ответ дляН@Диете
Компот ніякої користі немає. Особливо для здоров´я зубів. Без цукру кисле. З цукром не корисно. А вітаміни всі при приготуванні руйнуються. А от до води треба привчати. І мене діти пили тільки воду. Якщо привчили до солодкого то звісно потім воду не буде
Не за Будка• 08 октября в 20:33
Ответ дляН@Диете
Какие там витамины в компоте и зачем приучать к бутылке и портить прикус
Не за Будка• 08 октября в 20:35
Ответ дляЗдохниПуйло
Да уж ребенок 1,5 года конечно ловко манипулирует и управляет! Не позволяйте детям сесть на голову! Не берите на руки, не жалейте, не проводите время с ними! А то смотрите какие взрослые из них вырастают на примере вот этой пани

По теме - автор, у вас первый ребенок? Он просто хочет быть с мамой. Ему 1,5 года. Дайте ему качественное время вместе, больше чем обычно. Этот период ненадолго, он поймет что мама никуда не пытается сбежать и даёт ему тепло и внимание и всё наладится
Н@Диете• 08 октября в 20:36
Ответ дляУгадайс
Шо за бред. Компот детям потому и дают что это источник витаминов. То шо вам лень компот было варить детям - ваше личное дело. Все врачи компоты рекомендуют
Н@Диете• 08 октября в 20:37
Ответ дляНе за Будка
Все которые в ягодах и фруктах. Нормально всё с прикусом
Не за Будка• 08 октября в 20:37
Ответ дляН@Диете
У вас явно совдеповские врачи и вам лет 50-60 уже))) давно никто не рекомендует компоты, только чистую воду
Угадайс• 08 октября в 20:38
Ответ дляН@Диете
Які? Лікарі навпаки кажуть що користі ніякої. Тим паче вночі пити його, це зубам хана. Мої слава богу без компотів виросли. Малій дитині корисно чиста вода.
Н@Диете• 08 октября в 20:42
Ответ дляУгадайс
У меня дочка к стоматологу попала впервые в 6 лет. Все молочные зубы были белоснежные. Вода нужна естественно. Но витамины и минералы необходимы.
ЗдохниПуйло• 08 октября в 20:47
Ответ дляНе за Будка

Я десь написала, що не потрібно брати на руки, приділяти увагу? Цицькою заткнути рота найлегше, доречі. Легше ніж читати книжечку на ніч, ніж робити масажик, тиць у рота, заткнув і дитя спить, але ж ти супермамка, бо це ж качєствєнноє врємя...От коли ти носиш на ручках, співаєш, то це не тепло, це не качєствєнно, саме цицька до 5 років це найякісніше, коли мама поруч постійно, то дитина думає, що втікти хоче, а лиш цицькою у рот і все, дитина розуміє, що не втіче. А у тих, хто на штучному вигодовуванні, то взагалі мамки ізверги, діти обділені....
Н@Диете• 08 октября в 20:49
Короче нафик я в это ввязываюсь. Помню как тут одна жаловалась на плохой аппетит сына а потом как стали узнавать подробности там гречка на завтрак обед и ужин. Просто к обеду доьавлялся кусочек курицы. И на ужин гречку пацан есть отказывался. Мать трактовала это так что у него аппетит плохой и дефицит веса. Подозревала глисты. Всяких чудных полон этот форум. Хотите воду - пейте воду. А я хочу чтоб у ребёнка было отличное здоровье поэтому яголы фрукты и овощи занимают большую часть рациона
мадам Везувий• 08 октября в 21:05
Ответ дляНе за Будка
Не пишите бред, тоже мне ’прогрессивная
Угадайс• 08 октября в 21:12
Ответ дляН@Диете
Вітаміни і мінерали так, але не компот
Кукусикиииииии• 08 октября в 21:22
Вода... компот... ноги....крылья....) а мне странно цыцька в 3 года) мамы через 3 года уже из декрета выходят, и на работу бегут подальше от быта.... ясли принимают с 3х. А тут, получается, надо в обед отпроситься, прибежать в ясли цыцьку дать)))
Шикаю і викаю• 29 октября в 13:55
Ответ дляНе за Будка
В стационаре лежали с ребенком, врач сказала пить именно компот из сухофруктов и побольше.
Шикаю і викаю• 29 октября в 13:56
Ответ дляУгадайс
Мій пив компот, ріденький і без цукру. Ніякої хани не прийшло.