БЦАшка• 09 октября в 08:19
Reima допоможіть визначитись
Пуховик (3 зірочки утеплювача). Донька колись носила, то було навіть жарко зимою. По відгукам не дуже якісна верхня тканина. Ну і ще мінус, що пух збивається при пранні (тільки хімчистка).
Куртка з утеплювачем 120-140мг. Написано, що 2 сніжинки до -20.
Здається мало утеплювача. Знаю, що термобілисна і тд. Але до якої температури обходитись тоді без термобілизни?
Якщо хтось мав подібне або бачив вживу - поділіться враженнями
БЦАшка
• 09 октября в 08:20
Анонимарик• 09 октября в 08:23
Скільки років дитині?
Якщо 6+ і активно рухається, я б брала 2. Зручніше доглядати і можна фліску піддягати. Не має замерзнути.
Але якщо малорухлива, то беріть 1.
БЦАшка
• 09 октября в 08:35
Дитина вже підліток, не особо рухлива. Вийди з дому і дійти до місця призначення))
Важко догодити з фасоном та кольором. Хочеться чогось такого що поки не придумали
Коник-стрибунець• 09 октября в 08:38
Я думала reima лише діти носять. Для підлітка якось зовсім не цікаво. Куртки наче на 5ти річок. Ваша донька точно хоче reima?
Стрекоза любви• 09 октября в 08:42
Прочитала, що дитина підліток. Ну….Не знаю, Рейма для мене бренд більше для дітей, який має технологічні особливості, для тих хто бігає, стрибає, і в бруд і в воду.
БЦАшка
• 09 октября в 08:47
Рейму і дорослі носять. До чого тут вік. Я обираю щоб непромокала. Зупинились на даних варіантах поки що, чи всім треба під копірку ходити. Суть питання була не тому
Цідило правди• 09 октября в 09:05
Ответ дляБЦАшка
Вік до того, що підлітки в своїй масі таке не вдягнуть.
Моя, наприклад, на таке і не гляне, а якщо я їй таке запропоную, то дуже здивується. У них мода зараз інша.
Але якщо ваша таке вдягне мовчки, то ок .
Мамзелькіна• 09 октября в 09:08
Ответ дляЦідило правди
Автор, я брала сыну подростку, но утеплитель был 200, или что то так, но больше чем у вас. Одевал на тонкий реглан, жарко не было. Стирала в машинке, всё отлично с ней.
БЦАшка
• 09 октября в 09:19
Ответ дляЦідило правди
Моя в свої 12 сама таке обрала, бо їй колір темний набрид і захотілось пояскравіше в цьому році. Вона одягає те що їй подобається
БЦАшка
• 09 октября в 09:21
Ответ дляМамзелькіна
Мої теж носили термо рейму, то утеплювача було 220 було добре, а 330 якось купили, то жаркувато для нас. А тут 2 сніжинки і 120. Пуховиків не було
Шопингмонстр• 09 октября в 14:04
Ответ дляБЦАшка
Хотіли таку, але ніде немає внаявності. Вже розглядала варіанти бу в гарному стані навіть(
у меня такая голубая)) дочка носит черную парку Наапури прямого кроя. без пуха, нам с пухом жарко
БЦАшка
• 09 октября в 14:28
Ответ дляШопингмонстр
І нам ця саме голуба дуже сподобалась, але ж нема навіть бу))) я тижні 2 чекаю може десь виставлять
Шопингмонстр• 09 октября в 15:28
Ответ дляБЦАшка
я ее ношу очень мало, в том году вообще не надевала. она почти как новая, но очень маркая. после ребенка, мне кажется, она не будет такая красивая.
БЦАшка
• 09 октября в 17:33
Ответ дляШопингмонстр
Вмовляла свою на чорну зимову, а весною вже хоч білу кажу купимо.. ось тільки вмовила, а 2 тижні була просто категорична)) в мене самої пудрова зимова, а осіння голуба, тому добре розумію що мене чекає))
Шопингмонстр• 09 октября в 18:00
смотрите, две снежинки и -20 это для активных детей. она довольно тонкая, но она мембранная. у меня активная дочка + часто в машине, нам такая подошла, но на мороз я еще все же взяла в рейме кофту чебурашковую. думаю, что этого тандема на нашу зиму точно хватит. если ваша девочка неактивная - я бы брала пуховик
кстати, моделей на ваших фото не нашла на сайте реймы.
у них недавно появились новые зимние куртки пуховые, красивые цвета. но цена конечно кусается
БЦАшка
• 09 октября в 18:05
Я один пуховик собі зберегла, скоріш його або подібний і візьмемо. Вона ж хотіла до цього голубу, світлорожеву або білу, тому я шукала мембранну)
Років 7-8 їй було, була куртка 3 сніжинки. В ній жарко взимку на той час було