Залізний занавіс• 09 октября 2025

Ох уж эти "нутрициологи"

Оказывается,фрукты есть нельзя,это сахар и вода.Магазинную химозину типа нашей рябы есть можно.Некоторые советуют не есть мяса совсем.Ну как можно такую дичь нести в массы?И не нести ответственности за свой никчемный спич.
Пример гуру Мичковская.Ору просто.У этого нутрициолога с интеллектом улитки и образованием 8 классов 3 волосины на голове,при правильном питании.Постоянно постит,как дети болеет всякой дичью.У одной уже преддиабет из-за мамкиных советов,лицо всё в язвах,которое лечат ретиноидами.Просто нет слов.Ну как можно быть такой тупой?
Вам телефонограмма• 11 октября 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Удалено администрацией...
Краще бути старою розумною бабою, як тупою куркою, яку зациклило на совці.
Супи в усіх культурах і всіх народів основна страва, а ви й далі жріть сухом´ятку. Хто ж зпбороняє.
Весь світ дурний, одна ви і Мічковська розумні
Чи це ти, Наташа?
После шести ни-ни• 11 октября 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Чи це ти, Наташа?
Добре, що ви сама розумієте ким ви є

Ну то як, стара баба нам розповість нарешті про ’корисні’ мікроелементи та клітковину в супах?
Чи свої совкові усвідомлення вона обгрунтувати не в стані?
Вам телефонограмма• 11 октября 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Добре, що ви сама розумієте ким ви є

Навчись користуватись гуглом і вікіпедією, всі молоді вміють.
Нащо мені одній недаоекій свій вечір присвячувать. Робить нема шо...
После шести ни-ни• 11 октября 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Гугл пишуть такі як ти)

Тому там і повно різної маячні, яку ти ковтаєш і навіть не в стані обгрунтувати які ж такі корисності ти знайшла в супі
Вам телефонограмма• 11 октября 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Гугл пишуть такі як ти)

Я біля аптеки, що тобі купить?
После шести ни-ни• 11 октября 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Я біля аптеки, що тобі купить?
Собі купи щось від паркінсонизму, а то елементарні речі забуваєш
Вам телефонограмма• 11 октября 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Удалено администрацией...
После шести ни-ни• 11 октября 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Удалено администрацией...
Ооо, то тобі не лише від Паркінсона препаратики треба) Типова стара баба - збреше і навіть не в стані підкріпити чимось вдасні побрехенькі.

Не нервуй, бо ще інсульт станеться в твоєу то віці
Вам телефонограмма• 11 октября 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни

Такі нервові люди часто від запору.
Поїж супу, тебе відпустить.
Є таке слово ’невежда’
Ото як не розбираєшся, не позорься
После шести ни-ни• 11 октября 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Такі нервові люди часто від запору.
Поїж супу, тебе відпустить.
Є таке слово ’невежда’
Ото як не розбираєшся, не позорься
Да-да, в совкових бабусь з деменцією суп то завжди ліки від усього

Шкода, твій чарівний супчик не дуже вплинув на мозкову діяльність.
Ну нічого, зате хоч какаєш добре
Вам телефонограмма• 12 октября 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни

Ну нічого, зате хоч какаєш добре
Заклинило людину на совку,в той час, коли люди тисясоліттями їдять суп в усьому світі.
Не зрозуміло, для чого ти вистрибуєш з трусів і комусь щось доводиш.
Я народилася вже після совка, тож мимо лузер