Советчица Года• 10 октября 2025
Золофт. Дозування.
Лікар призначив Золофт 50 мг.
На прийомі було обговорено, що 1 т /1 раз на день вранці. Почати з 0.5 т вранці і обід - 3 дні, а далі сказав і написав в призначенні 1 т/ 2 рази на день.
Читаю інструкцію - 1 раз вранці і заходити по 0.25 тиждень.
Як бути?
Парасюха• 10 октября 2025
Как-то врач не правильно советует заходить.
Врач в стационаре работает?
Советчица Года
• 10 октября 2025
Ответ дляПарасюха
Врач в стационаре работает?
Ні, поліклініка
Парасюха• 10 октября 2025
Ответ дляСоветчица Года
Ні, поліклініка
Часто, и 50 мг достаточно человеку. Так сразу врач предвидел, что Вам 50 будет мало
Советчица Года
• 10 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
З 50 не заходять. По 0,25 тиждень, як і пишуть.
Дякую.
А далі 1 раз на день 50?
Я боюсь одразу 100 :(
А далі 1 раз на день 50?
Я боюсь одразу 100 :(
Советчица Года
• 10 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Що лікуєте ?
Це психіатр призначив ?
Психіатр
Парасюха• 10 октября 2025
А ещё, в обед и вечером не стоит принимать. Они стимулируют и могут нарушить сон.
Если уже есть потребность в 2-х таблетках, то стоит принимать по 2 таблетки 1 раз в день утром (а не по 1 таб. 2 раза)
Забула що?• 10 октября 2025
Ответ дляСоветчица Года
Дякую.
А далі 1 раз на день 50?
Я боюсь одразу 100 :(
А далі 1 раз на день 50?
Я боюсь одразу 100 :(
Так, 50мг пропийте тижні 3-4. Далі 75 теж десь місяць. Чим поступовіше заходите тим менше побочок зловите.
Шаманю второпях• 10 октября 2025
Я залокс приймала. Заходила з 0,5 таблетки три дні десь, потім по 1 приймала в день. 50мг. Мені лікар сказала, що починати треба з меньшою дози, бо може нудити. Мене не нудило, тому я швидко перейшла на повну дозу. Але 50мг мені було замало, потім приймала 100мг. Трохи краще, але все рівно не те. Кинула їх пити, перейшла на алкоголь. Не знаю що робити. Де знайти гарного психіатра?
Советчица Года
• 10 октября 2025
Ответ дляПарасюха
Я уточнила чи можна ліки на ніч, щоб, наприклад, зменшити побічку. А він сам же мені пояснив, що 1 т раз на день вранці, бо не заснете. А в призначенні написав - рано/вечір по 1 шт.
Виправдовую це тим, що до нас кілька разів заходили в кабінет, можливо, відволікся :(
Советчица Года
• 10 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Мені через 14 днів на повторний прийом, а далі він у відпустку :(.
Треба зараз якось правильно все почати, тому тут запитую
Парасюха• 10 октября 2025
Ответ дляСоветчица Года
не, ну это не серьёзно. (со стороны врача)
Забула що?• 10 октября 2025
Ответ дляСоветчица Года
Я Вам написала як правильно. На 75мг можете посидіти більше місяця. Вище 100 без потреби не пийте.
Советчица Года
• 10 октября 2025
Ответ дляЗабула що?
Дякую.
Парасюха• 10 октября 2025
Ответ дляШаманю второпях
До Вашого психіатра також питання.
Не можна починати лікування з залоксу і це прописано в рекомендаціях.
Тому, що він в капсулах. Це не правильно
Забула що?• 10 октября 2025
Ответ дляШаманю второпях
Можливо Вам потрібна була доза 150.
Дверной_Проем• 10 октября 2025
Ха я приймаю зранку і через годину можу піти спати
Чи лягти в день спати
Чи після роботи, вообще пофіг на ту таблетку )
Який у вас діагноз ?
Чи лягти в день спати
Який у вас діагноз ?
Шаманю второпях• 10 октября 2025
Ответ дляПарасюха
До Вашого психіатра також питання.
Це я попросила, щоб були капсули. У мене ОКР. Я не можу звичайну таблетку тримати в руках. Бо мені здається, що можуть залишитися її сліди на руках. А миття рук не дає полегшення. Бо я ж можу кран забруднити. То мені, щоб прийняти таблетку, потім пів квартири треба перемити і полегшення все рівно не буде.
Дверной_Проем• 10 октября 2025
Ответ дляПарасюха
До Вашого психіатра також питання.
Якщо пацієнт до цього вже приймав ад то можна
В мене так було
Советчица Года
• 10 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Чи лягти в день спати
Який у вас діагноз ?
Чи лягти в день спати
Який у вас діагноз ?
Нейрогенний сечовий
Парасюха• 10 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
В мене так було
Так, я ж і кажу, що з них не починають, а потім переходять на них.
До речі, автор, Залокс безкоштовний. Бо приймати по 2 таблетки золофту накладно. Просіть рецепт по Доступних ліках.
Советчица Года
• 10 октября 2025
Ответ дляПарасюха
Лікар зареєстрував рецепт в терапевта. Сказав, що якщо пійдійте, то вже буде сімейний давати рецепт на безкоштовні ліки
Парасюха• 10 октября 2025
Ответ дляСоветчица Года
Це не так робиться.
Психіатр має встановити діагноз, створити план лікування і видати перший рецепт.
Далі вже зможе сімейний лікар виписувати рецепти по цьому плану лікування