Тролю як можу• 10 октября 2025
Как не чувствовать себя виноватой, когда отказываю кому-то в просьбе?
Відморожена• 10 октября 2025
А почему Вы считаете себя виноватой?
Были удобным ребёнком, без права голоса и личного мнения?
Фима Собак• 10 октября 2025
Все життя не відмовляли? Було соромно? У вас тільки такий досвід є!
Тепер спробуйте просто інший-відмовити)))
Нічого не трапиться, не переживайте! Земля не зупиниться)))
Якщо вам не вигідно то чому ви маєте? Якщо вам не зручно чи вашій сім’ї то чому?
Марічка• 10 октября 2025
Починайте теж щось активно просити. От вас просять, а ви така, а мені от треба: перше, друге і так далі. І спостерігайте реакцію. Якщо людина йде на зустріч, щиро зацікавлена, то і ви можете робити теж саме. Звичайно, якщо це вам самій потрібно
МадамОхмури• 10 октября 2025
Найдите логическое обоснование, почему отказываете и куда пойдет сэкономленный ресурс
Мию чакри щоденно• 10 октября 2025
Ой тоже такое, но учусь потихоньку, потому что сама вижу как садятся на голову
Coffee is Love• 10 октября 2025
Тому що ви маєте право.
Тому що ваші бажаня цінні.
Тому що ви можете обирати - допомагати чи ні, маєте право довіряти власній інтуїції і дослухатися власних небажань.
Ви швидше за все багато разів зраджували себе, поступаючись чужим ’хочу’, то саме час припинити робити це і поставити себе в приорітет.
Тому що ваші бажаня цінні.