Руда ліса• Изменено 10 октября 2025
Як продавати дорогі речі?
Наприклад, взуття, верхній одяг дитячий.
Все це б.в. коштує декілька тис грн.
Лох доставка і післяпрата моніториться податковою.
Готова зробити будь-які додаткові фото/відео, але людям це не потрібно.
А сплачувати нереальні штрафи теж не варіант.
Як продати тепер свої б.в. речі?
Багатійки, які все віддають, я знаю цей варіант. Але поки що не на вашій ступені багатства, і не можу роздавати дорогі речі
Все це б.в. коштує декілька тис грн.
Як продати тепер свої б.в. речі?
Всюди влазю• 10 октября 2025
Ответ длябЭйбА
В чора по тв буламова і говорили що поступлення скількільсьтам мінімумів тобто 36000 то нікого не цікавить і предявити щось немають права
Хорошо если правда, на 36000 бу попробуй насобирай на продажу
АсобеннАя• 10 октября 2025
Даже если предположить, что налоговая мониторит продажи на лох вашего дорогого пуховика. Предъявить вам нечего. Вы за эти продажи должны до 1.05.2026 года подать декларацию и заплатить суммарно 23% (18+5). Если так страшно, то подайте в срок и заплатите налоги.
Замулена ріка• 10 октября 2025
Ответ дляГірчинка
Прочитала цей опус. Ви максимально неприємна багатійка низького рівня
А вы смахиваете на завистливого нищеброда.
Автор, мне тоже надо пристроить пару, но новых, недешовых вещей. Я согласна и налог разумный платить, но не открывать же фоп ради этого.
Замулена ріка• 10 октября 2025
Ответ дляРуда ліса
В магазинах на жаль нічого безкоштовного немає) речі - мають цінники
О, а комиссионки есть сейчас? Пришло в голову.
бЭйбА• 10 октября 2025
Ответ дляВсюди влазю
Нє ну добре що ви ніщебродка і ваше б/у три копійки коштує
А от авторка дружина пороха свої дольчі габани не може продати бо там одна сукня і ліміт вийшов
После 18• 10 октября 2025
А в чому проблема наложкою продавати як раніше, поки не було ЛОХ-доставки?
Мальдивирую• 10 октября 2025
Я продаю дешево свої прольоти. Поставила ціну втричі нижче. Все одно лежать. Але умова оплата на картку, є повернення, це все прописано. Все одно кожного дня просять Олх. А в мене вже в цьому році було достатньо цих угод(
Моторошні троянди• 10 октября 2025
Ответ дляВсюди влазю
Кто-то знает какие ограничения на продажу? Ну как налоговая понимает вы бизнес и укрываетесь от налогов или просто распродаете свое.
Нагуглила только:
- Если больеш 30т в год
- Если много ´однотипных´ вещей, что бы это не значило.
Неправда? Щимят даже продающих записяных человечков пакетом?
Нагуглила только:
- Если больеш 30т в год
Более 3х продаж в год- и иди докажи что это твое б.у.
Їжак в панчохах• 10 октября 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Який розмір ноги? Продаю кросівки сина (6тис грн нові) за 300 грн. 42 розмір Томмі Джинс
якраз 42 р. ви серйозно такі продаєте?) з 6к нові за 300 грн?
Моторошні троянди• 10 октября 2025
Ответ длябЭйбА
Та пусть не звиздят. Вся информация поступает и собирается в ДПС.
Мальдивирую• 10 октября 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Може автор нуль забула ?
Ля-ля-ля• 10 октября 2025
Ответ дляА я нівроку
Людям не нужны б/у дорогие по цене новых.
Канєшно) На шафі є одна мадам яка продає нові та ношені речі і взуття, і в неї купують їх. Навіть по 5-10 тис купують ношене відомих брендів. Та що говорити про дорогі бренди якщо люди купують її ношені джинси та штани Зара по тисячі гривень, і футболки затягані h&m по 500 грн.
Руда ліса
• 10 октября 2025
Ответ дляКошка Мурка
Ви по нормальним цінам продаєте, тому і купували. Авторка по декілька тисяч за одну річ хоче поставити. То ексклюзивні речі, на них довше треба шукати покупця.
У групі району можна продати, якщо Ви з великого міста.
А за скільки продавати куртки Рейма, якщо носили їх 3 рази, а по знижкам вони коштують 5тис?
Половина ціни це 2.5тис.
Чи ви з тих, хто тупає ніжкою і кричить, що я багатодітна мати, тому віддайте безкоштовно?
Половина ціни це 2.5тис.
Руда ліса
• 10 октября 2025
Ответ дляМальдивирую
Ось так і є. Така ж сама ситуація
Руда ліса
• 10 октября 2025
Ответ дляПосле 18
В тому, що післяплата моніториться податковою. І за всі зі продажі треба:
1- подати декларацію
2- сплатити 23% від суми
1- подати декларацію
2- сплатити 23% від суми
Руда ліса
• 10 октября 2025
Ответ дляАсобеннАя
А хто сплатить додатково ці 23%???
Покупець біжить волосся назад.
Хто буде витрачати час на подачу декларації?
Ну і 23% не від суми товару, а від загальної суму зарахування на карту. Це ще більше, ніж 23%.
Покупець біжить волосся назад.
Руда ліса
• 10 октября 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Я прошу сплачувати на карту ФОП. І я готова сплачувати 6% податків з суми за свій рахунок. Але ж Олх не привʼязує карти ФОП. Тільки після підписання з ними угоди на бізнес аккаунт на Олх. А який я бізнес веду не Олх, продаючи свої б.в. речі за 30% від вартості і сплачуючи подвійні податки?
Руда ліса
• 10 октября 2025
Ответ длябЭйбА
Обожнюю порадницю. Нічого писати не потрібно, за тебе все всі знають і розкажуть краще за тебе про твоє ж життя
Руда ліса
• 10 октября 2025
Ответ дляМой завтрак
Поодавать на олх, а чем проблема. Какая налоговая
Вы что продаёте на сотни тысяч. Я продаю свое правда
Продавайте. У вас є час до травня 2026р подати декларацію по доходам і сплатити податки
Руда ліса
• 10 октября 2025
Ответ дляЛижТолько
Лише в магазині. При купівлі навіть не бу, а новий товар вже втратив у ціні мало не половину. А бу, навіть легке, то мінус 60-70 відсотків
Ну так і собівартість фірмових дитячих зимових речей мінімум 5тис. Ось і рахуйте
Руда ліса
• 10 октября 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Якщо речі в ідеалі,вони відмінно продаються,хоч не завжди швидко,але завжди знайдеться покупець.Боїтеся,не продавайте,що тут сказати.
Продаю. Це покупці бояться купувати і не купують
Руда ліса
• 10 октября 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Тут форумчанки казали що нічого не мониторится і все то фейк- вкидки.
Ну так ще не минув рік для подачі декларацій і сплати податків. Почекаємо тут їх теми весною 2026
Мой завтрак• 10 октября 2025
Ответ дляРуда ліса
Не смешите. Вы из тех хто ’чує дзвін не знає звідки він’
Лиса Патрикевна• 10 октября 2025
Ответ дляПосле 18
Наложки еще больше ограничивают, чем доставки, по-моему 10 наложек на уерпочте и 5 на новой в месяц
бЭйбА• 10 октября 2025
Ответ дляРуда ліса
Так ви самі написали що то ВАШІ речі
А б/у в 5-10 раз дешевше за нове
Кошка Мурка• 10 октября 2025
Ответ дляРуда ліса
Половина ціни це 2.5тис.
То продавайте їх по 30 тис., якщо вони такі безцінні.
У Вас не купують, скоріше за все, через тон відповідей.
Просто натисніть на свої відповіді у цій темі, перечитайте, і подумайте, чи самі б у такого продавця купили.
Та і не варто запитувати у нас, недостойних. Зверніться до жіночок свого кола.
После 18• 10 октября 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ну хай на чоловіка чи маму оформлює
Горлаю зрання• 10 октября 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Нові коштували 6тис, син носив цієї весни, продаю за 300 грн. Стан дуже хороший