Наполеон Бонапарт• Изменено 10 октября 2025
Next оновлює розміри?
Доброго вечора,сподобалася куртка сину ,але розміру його немає тільки на польській версії але там дорожче .Хто підкаже чи оновлюють розміри?
Дякую.
Синиця у спідниці• 10 октября 2025
Бывают возвраты, моеиторьте. Я так выловила пару курток и жилет
Синиця у спідниці• 10 октября 2025
Можно у них в чате спросить, будут ли новые пополнения. Или ждать возврат чей то сразу заказывать. Есои вещь очень надо