Б´ю байдики• 11 октября 2025
Топ- страви із мультиварки
В мене мультиварка стоїть практично без використання. Не звикла, мабуть просто. Які страви ви найчастіше готуєте в ній? Можливо, і я почну)
Цукрові вишні• 11 октября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
можно рецепт?
Запіканку сирну з пряниками. Бісквіт з сиром кисломолочним.
это очень сложно?
Та ні, не складно ) тісто для бісквіту зробити, залити в чашу, блендкром намішати сирну частину и ложкою додати до бісквітної. Пекти на програмі Випікання :)
Я зараз пошукаю, десь скріни були старі з рецептами. Давно якось це не готувала, бо син підріс і сир не дуже тепер полюбляє )
ЧупакабраЗеБест• 11 октября 2025
Ответ дляЦукрові вишні
если можете. мне надо чтобы все было расписано, я слабо понимаю как надо готовить сладкое. по рецепту смогу сделать.
Синиця у спідниці• 11 октября 2025
Ответ дляN_A_T_A
Скажіть, будь-ласка, що це за модель?
Уже в ліжку.
Завтра сфоткаю і Вам надішлю
Цукрові вишні• 11 октября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Бісквіт пошукаю ще, тоді скину.. може на старому телефоні ще є скріни.. щось зараз знайти не можу :(
Кофр для ноги• 11 октября 2025
Плов и тушёнка картошка с мясом или просто мясо тушёное (бефстроганов и подобные)
Для остального - ерунда полная. Писали уже про каши, борщи, супы... Но я не поняла прикола. Вообще моя мультиварка - скороварка это выброшенные деньги. У меня все отлично на плите и в духовке Сейчас хочу аэрогрилю взять и по рукам себя бью, уверена тоже будет валяться
Медсестричка• 11 октября 2025
В нас звичайна мультя вже понад 10 років.
Після експериментів зараз готуємо плов, картоплю, тушковану з м´ясом або грибами, нут з м´ясом та овочами, тушкуємо печінку зі сметаною, запікаємо м´ясо цілим шматком.
Раніше й пекли в ній, а ще любили робити одразу кашу і над нею на пару якесь м´ясо або рибу, або котлети/ковбаски.
ЧупакабраЗеБест• 12 октября 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Благодарствую.
Цукрові вишні• 12 октября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Благодарствую.
Тут брала рецепт бісквіт з сиром. Сподіваюсь мені тут за посилання не настукають, але скрінів там багато робити
ЧупакабраЗеБест• 12 октября 2025
Ответ дляЦукрові вишні
благодыр. не настукают, наоборот.
Котомафия• 12 октября 2025
Ответ дляКофр для ноги
А холодець? За дві години готовий холодець, для мене це абсолютно буденна страва тепер.
Кофр для ноги• 12 октября 2025
Ответ дляКотомафия
Може. Але я не люблю холодець.
Котомафия• 12 октября 2025
Ответ дляКофр для ноги
Може. Але я не люблю холодець.
Щастить Вам) А я люблю, але варити по 5-6 годин не люблю
Синиця у спідниці• 13 октября 2025