Амелі на мілені• 11 октября 2025

Кто знает где купить оригинальный препарат Мунджаро?

Добрый вечер, врач назначил лечение данным препаратом, но где его купить не сказал…Подскажите кто знает где купить его , но чтоб оригинал был.
Шалена невинність• 11 октября 2025
да ладно врач
решили похудеть
Вкаблучках• 11 октября 2025
Ответ дляШалена невинність
да ладно врач
решили похудеть
Зазвичай лікарі самі і пропонують цей препарат, Ви запитали, де його купити?
БеллаДонна• 11 октября 2025
Ви впевнені,що Вам він потрібен? Ціна у нього і побочки не ах
Оч@ров@Шк@• 11 октября 2025
Якийсь дурний лікар.
Чи автор хитрозроблена?
Своего не предлагать• 11 октября 2025
Дженерик/аналог оземпік . Купити можна в Європі
Своего не предлагать• 11 октября 2025
Якщо дасте підтвердження ( рецепт, призначення ) або підтвердження захворювання - дам контакти де купити
Бараболька• 11 октября 2025
Ответ дляБеллаДонна
Какие побочки? Вы путаете с оземпик