ЧорноброваЯ• 12 октября в 09:58
Порушення особистих кордонів.
Можливо психологи підкажуть. Буду вдячна. Як на це реагувати? Одна моя знайома порушила мої кордони. Я припинила з нею спілкування. Зараз я вже не витрачаю час на те, що приносить мені дискомфорт, вибираю себе. Впевнена, що вона зрозуміла, через що саме я припинила з нею спілкуватись. Але вчора зустрілись з нею випадково. Вона каже - чому ти не відповідаєш на дзвінки, образилась на мене, ігноруєш мене? Я їй сказала, що вона має право так думати.
Але ж блін, навіщо задавати ці питання, щоб я почувала себе винною?
Домашня Зюзя• 12 октября в 10:58
Ответ дляЧорноброваЯ
Питань нема, а особливо до вас. Мені вже все зрозуміло. Прояснити ситуацію я не хочу і не хотіла. Мені взагалі байдуже, що вона про мене дума. Мене здивувала нахабність. Якщо ти бачиш, що з тобою не хочуть спілкуватись, навіщо ще питати про це? Щоб що? Щоб я почувала себе винною?
Це нормальна потреба здорової людини з´ясувати, що не так. По можливості, виправити ситуацію. А ваша позиція замовчати і припинити спілкування - це маніпуляція. Або просто боягузництво. Назріла психіка. Невміная вирішувати конфлікти. Вибирайте.
Уявіть, що таке ситуація складеться із важливою людиною, із якої не можна буде втекти без відчутних фінансових та/або моральних втрат. Що тоді будете робити?
ЧорноброваЯ
• 12 октября в 10:59
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Питати це нормально для людини із здоровою психікою. А у вас явно проблеми і купа комплексів
Так, питати нормально. Але це було не питання, а звинувачення.
Мизимец• 12 октября в 11:00
Ответ дляЧорноброваЯ
Автор, ви в позиції інфантильної дитини. Відкрийте рота і пошліть нах..й, поясніть причину або скажіть я не хочу з тобою говорити. Може людина не розуміє що вона вам зробила і чим образила.
ЧорноброваЯ
• 12 октября в 11:00
Ответ дляЛіньки гуглить
Ви перекладаєте свої проблеми й комплекси на інших. Але вони здорові люди, якім потрібно спілкування. Психолог вам не потрібен. Є інші. Ваші інтриги, спричинені травмами, скоро набриднуть отосуючим і буде легше всіх ігнорувати. Ніхто й не підійде.
Це ви перекладаєте свої проблеми на інших. Подумайте про це
Мизимец• 12 октября в 11:00
Ответ дляЧорноброваЯ
Розумієте, коли вона запитала , чи ігнорую я її, я почала ніби виправдовуватись. Казала, та ні, але ти має право так думати. Боялась її образити. Хоча мені на неї байдуже, вона просто знайома. А так хочеться бути вільною і сказати - так ігнорую, і піти далі по своїх справах
То скажіть як хочеться, що за манси?
Домашня Зюзя• 12 октября в 11:01
Ответ дляЧорноброваЯ
Яким чином ви відрізняєте питання від звинувачень?
Мизимец• 12 октября в 11:01
Ответ дляЧорноброваЯ
І мені досить того, що я вважаю, що мої кордони порушено. Якщо кожна нахабна буде вважати свою поведінку за норму, то кожній пояснюй, чому ти не хочеш з нею спілкуватись?
Ні від кожної тікати, ховати очі і виправдовуватись
Светка-пипетка• 12 октября в 11:01
Ответ дляСкользкая
Вона має право не лише думати, але й говорити все, що вважає за потрібне. А ви токсик.
Ну то хай не дивується потім. Бо у кожного права є наслідки.
Точная копия плова• 12 октября в 11:01
Ответ дляДомашня Зюзя
А ви стежите за кожною такою темою? Чи стежите за мною , відчуваєте і вгадуєте мене за анонімами? Потреба, яка незакрита чи що це за нездорова фіксація? І я, до речі, вперше так прокоментувала. Ви неуважна у ваших спостереженнях. Фраза поширена і частовживана.
Чи ви той самий психолух і вас тригерить?
ні, я не той самий ’психолух’, я лікар, який тісно співпрацює з психологами, які надають психологічну допомогу і проводять психологічну реабілітацію ветеранів.
І мене дійсно обурює таке ставлення до психологів. І надають такі знецінюючі оцінки переважно люди, які самі жодної користі для суспільсва не приносять. Тому так, тригерить, бачу в цьому ваш особистий запит, але тут я бесильна, це також тригерить))
Мизимец• 12 октября в 11:05
Ви не маєте сміливості сказати, пояснити, повідомити, збудувати, послати. Втеча це не побудова кордонів. Втеча це слабкість. Ви не врятуєте так себе від світу, від переживань і від емоцій. Їх треба пережити, усвідомити, зробити висновки, не тікати щораз коли вам щось не сподобалось. Треба мати зуби,а не нору куди ви сховаєтесь.
Жена_КотораяСтена• 12 октября в 11:06
Ответ дляЧорноброваЯ
Це лише ваше сприйняття
ЧорноброваЯ
• 12 октября в 11:07
Ответ дляМизимец
Дякую
Скользкая• 12 октября в 11:10
Ответ дляСветка-пипетка
По ходу дивується і незадоволена зараз авториця
Светка-пипетка• 12 октября в 11:14
Ответ дляМизимец
Геть не обовʼязково кожного разу пояснювати, повідомляти, посилати. Це все витрата енергії на сторонню особу, яка вже не є в колі друзів і не вартує того. Якраз навпаки, прагнення лишити за собою останнє слово, вкусити навзаєм та інші дєвачкові ігри - це дитинство в сраці. Цілісна особистість не потребує остаточних зʼясувань, вона вже все для себе зрозуміла і більше пояснювати нема чого.
Оці всі склочні зубасті посилання - то не дорослість і не впевненість. То страх і комплекси. Або люмпенське виховання.
Светка-пипетка• 12 октября в 11:23
Ответ дляСкользкая
Треба розуміти, що за право говорити друзям все, шо думаєш і вважаєш за потрібне - дружба може припинитись. І потім пізно буде ходити і питати, чому не відповідаєш на дзвінки. То по молодості і глупству такі «права» юзають. А людей, яких цінують - бережуть. Але розуму не всім доста відсипали, то про заклятих подружок і читаємо тут регулярно.
Оце і є токсичність: говорити все гівно, що в голову прийшло, і думати, що інші мусять схавати.
Мизимец• 12 октября в 11:31
Ответ дляСветка-пипетка
Це лише ваша думка. Щоразу бігти коли тебе образили, ховатись і почуватись винною при зустрічі це звичайно по дорослому. Пояснити одразу що тобі не подобається це доросла позиція. Це припиняє будь які непорозуміння і обговорення на майбутнє. Зрозуміла для себе, це не означає зрозуміло для інших. А якщо вам раз у раз будуть набридати ви задовбетесь тікати. Як казав Кузьма мною любимий, іноді рагулям треба пояснити що вони рагулі. А ви продовжуйте запихати язика в дупу і нехай витирають об вас ноги. Ця позиція жертви нафіг нікому нетреба. Хоч не транслюйте її і маси
Ответ дляЧорноброваЯ
Жах. Перечитала усі повідомлення. Мабуть це пишуть такі ж нахальні тьотки. Пояснювати кожній нахалці, чому не хочеш з нею спілкуватись...
Ну взагалі можна зробити навпаки: захотів, придумав причину і припинив стосунки. Ну можна ж так? Можна.
Але це трохи якось несоціально, чи що. Ми тоді взагалі опинимося в такому собі хаосі, де сьогодні ти маєш людей, завтра ти сам, післязавтра ще щось…
ЧорноброваЯ
• 12 октября в 11:34
Ответ дляTeonaa
Ви блаженна? Чи настільки наївна?
Оце мені робити нічого, щоб пояснювати кожному, чого я не хочу з ним спілкуватись. А то не дай Боже ще хаос почнеться. Так то все ок, питання тільки в цьому.
Мизимец• 12 октября в 11:35
Ответ дляTeonaa
Сто відсотків. Можна ображатись безпричинно, можна по причині але нам надали мозок, мову і рот, для комунікацій. Якщо ти хочеш бути чесним і маєш почуття, відкрий рот і скажи про це, якщо не хочеш переслідування із запитаннями. Не хочеш пояснювати, твоє право але інша людина також буде поводити себе як хоче.
Светка-пипетка• 12 октября в 11:35
Ответ дляМизимец
Як і ваша думка - лише ваша.
А якщо читати уважно, то перше речення мого посту перекреслює вашу доповідь.
Жертву всюди бачать ті, хто любить ображати і срати в душу.
Тож залиште свої токсичні поради для власного затишного кубла, де вас терплять.
Мизимец• 12 октября в 11:41
Ответ дляСветка-пипетка
Як і ваша думка - лише ваша.
Я вас почула... так досить коректно? Бо я можу інакше відповісти, при нагоді. Ви ж бажаєте зберегти свою енергію? Мовчки йдіть з теми. І не огризайтесь ви ж вихована.
ЧорноброваЯ
• 12 октября в 11:44
Ответ дляTeonaa
І ми несемо відповідальність в першу чергу за себе і за свій комфорт. Якщо тобі людина, як вище написали, насрала в душу, ти припиняєш з нею спілкування. Це логічно. Без пояснення причини. Якщо ця людина не розуміє, і для неї таке спілкування норм, це вже її проблеми, не мої. Я просто з нею не спілкуюсь. Але вона все рівно набридає, і ще питає, чому її ігнорують. Це навіть було не питання. Це звучало так - щось ти не відповідаєш, мабуть ігнорує мене. Таке формулювання змусило мене почувати винною. Це вона маніпулятор. І я мала виправдовуватись, але зовсім цього не хотіла.
Светка-пипетка• 12 октября в 11:44
Ответ дляМизимец
Бачте, авторко? Вони одночасно пишуть
«не запихайте язика собі в зад» і «мовчки йдіть з теми». Вони не здатні ні на логіку, ні на гідність. Леопард плями не змінить, хоч обпояснюйся. Базаарні баби завжди лишаються базарними бабами. І найкраще - викреслити зі свого життя всіх люмпенок назавжди, не опускаючись, до їх рівня.
Мизимец• 12 октября в 11:51
Ответ дляСветка-пипетка
Бачте, авторко? Вони одночасно пишуть
Удалено администрацией...
Мизимец• 12 октября в 11:52
Автор, я вам бажаю успіху..в будівництві. Не тікайте і все у вас буде добре.
Домашня Зюзя• 12 октября в 11:58
Ответ дляСветка-пипетка
Бачте, авторко? Вони одночасно пишуть
А звідки ви знаєте рівень автора? Поки що він бачиться десь на рівні тих же базарних баб та люмпенок. Але , на відміну від автора, вони сміливіше і не грають в страуса
Ответ дляЧорноброваЯ
Ну люди часто не вміють нормально комунікувати.
Я лише про те, що вона, як і Ви - має своє законне право запитати все що вога хоче так як вона вміє) ну, вміє по хамськи-маніпуляційно, от так і запитує.
А може Ви їй дорога, і там хороша лбдина. І щиро цікавиться чим вона образила. (Да, навіть по хамськи. Бо це різні поняття: хамка може бути щирою подругою і любити Вас, в той час як сама щебетлива сюсюка-мусюка може бути справжньою гнидою)
ЧорноброваЯ
• 12 октября в 12:10
Ответ дляДомашня Зюзя
А звідки ви знаєте про рівень автора? І на основі чого ви робите висновки про тих, хто сміливіший? Тільки тому, що вони посамостверджувались у цій темі? Всі базарні баби автоматом виглядають сміливішими.