Люблю Украину• 13 октября 2025
Реєстр речових прав на нерухомість
Нещодавно дізналася,що усю нерухомість,придбану до 2013 р.треба самостійно реєструвати в Реєстрі цьому. Через ЦНАП. Або приватний нотаріус це може зробити. Хто Вже цим займався?
ситуація така, що одна знайома не може продати квартиру сестри (за довіреністю),бо квартири нема в цьому Реєстрі.Покупець вже є,але чекає документів місяць з ЦНАПУ. А в іншої пошкоджене житло. І вона не може через Дію навіть заявку подати на відшкодування,оцінку,бо квартири нема в Реєстрі. Отже,однозначно це треба робити. Хто вже цим займався? як довго ЦНАП робить це?
Кашпо• 13 октября 2025
Ответ дляКрасота неземная
До 2004 року реєстрація права власності була на паперових носіях у вигляді реєстраційного посвідчення або штампу на самому документі. Нічого не треба переносити.
Ну какое регистрационное посвидчення , какой штамп
У меня договор купли-продажи 1993 года . Наше БТИ получило всю городскую базу , но не оцифровало ее и не перенесло данные в реестр . Вот , почитайте
Мати драконів• 13 октября 2025
Ответ дляЛюблю Украину
я узнавала. сама нотариус с БТИ берет вытяг. если у меня есть вытяг с БТИ,то мне не нужен нотариус. я и сама все в ЦНАП сдам
Вытяг из бти в принципе нужен не всем, а даже если и нужен - это вообще не проблема сейчас. Я делала новый техпаспорт на квартиру, в 23 году и была приятно удивлена - никаких очередей, все быстро, все автоматизировано. Я просто помню этот ужас в БТИ в начале 2000-х , когда люди на пороге спали, чтоб очередь не потерять( . Сейчас все проще и легче.
Красота неземная• 13 октября 2025
Ответ дляКашпо
Нашо мені читати, я реєстратор. Дані про реєстрацію права власності, яке виникло до 1 січня 2004 року, не оцифровуються.
Кашпо• 13 октября 2025
Ответ дляКрасота неземная
Хреновастенький вы регистратор .
Красота неземная• 13 октября 2025
Ответ дляКашпо
Хреновастенький вы регистратор .
Та звісно, що ви кращий.
Красота неземная• 13 октября 2025
Ответ дляКашпо
Естесственно .
Вас надурили, а ви тепер їх захищаєте
Этожзвяздаяегообожаю• 13 октября 2025
Ответ дляКашпо
У меня ЦНАП потребовал справку из БТИ , что по состоянию на 2013год квартира находилась в моей собственности .
А что, документы на право на власність уже их не устраивают?
Кашпо• 13 октября 2025
Ответ дляКрасота неземная
Вас надурили, а ви тепер їх захищаєте
Кого я защищаю ?
Если никаких справок для внесения квартиры в реестр не нужно , пишите , куда к вам приехать - я приеду и вы внесете мою квартиру в реестр .
Кашпо• 13 октября 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Нет , не устраивают . Потому что у них нет информации о том , не сменился ли у квартиры собственник в период с 1994 по 2013 год.
Этожзвяздаяегообожаю• 13 октября 2025
Ответ дляКашпо
Странно. В моем цнапе проблем не было, одна квартира 2003 года, вторая 2010.
Хотя это я вносила 2 года назад, а сейчас же могли новые вказивки напридумать
Кашпо• 13 октября 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ну а у нас - так . И это не у меня одной такая ситуация .
Люблю Украину
• 13 октября 2025
Ответ дляsvetolino
Переробити і будете спати спокійно. БТІ у нас 621 гр це дешево. Цнап безкоштовно. Але в БТІ подає тільки власник. Я собі надумала що якщо не дай бог прилетить то хоть в реєстрі буде запис. І буде в Дії прописка/реєстрація, зараз не відображається. Наші знайомі всі роблять. Зараз безкоштовно. А що буде .... Ніхто не знае.Удачі!
новий техпаспорт зараз 1600
Красота неземная• 13 октября 2025
Ответ дляКашпо
Кого я защищаю ?
Для внесення в реєстр необхідно мати документ про право власності, штамп про реєстрацію на самому документі або окреме реєстраційне посвідчення БТІ, якщо право власності виникло до 1 січня 2004 року, або витяг про реєстрацію права власності на бланку, якщо право власності виникло з 1 січня 2004 року до 1 січня 2013 року
Красота неземная• 13 октября 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Нема ніяких ’вказівок’, то в Полтаві самоуправство на місцевому рівні
Кашпо• 13 октября 2025
Ответ дляКрасота неземная
Именно так .
Красота неземная• 13 октября 2025
Ответ дляКашпо
Именно так .
Ну то про що ви зі мною сперечаєтесь?
Кашпо• 13 октября 2025
Ответ дляКрасота неземная
Ну то про що ви зі мною сперечаєтесь?
Говорите уже , куда приехать . Я приеду с договором купли-продажи .
Люблю Украину
• 13 октября 2025
Ответ дляКрасота неземная
тоді мені скажіть.в 2006 р. мені зробили договір дарування.
а от інша квартира 1995 р.(приватизвація, 4 власники у рівних долях).
прописка моя у дії відображається за ост.квартирою. чи треба новий техпарспорт?
Красота неземная• 13 октября 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Яка прописка?
Люблю Украину
• 13 октября 2025
Ответ дляКрасота неземная
Яка прописка?
прописка,яка у паспорті. за 2 квартирою.
1- я власник,але там не прописана
Красота неземная• 13 октября 2025
Ответ дляЛюблю Украину
1- я власник,але там не прописана
Це не має ніякого відношення до права власності
Люблю Украину
• 13 октября 2025
Ответ дляКрасота неземная
а як вони визначають чи треба електронний техпаспорт чи ні?
Красота неземная• 13 октября 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Читайте вище, я писала про це
Люблю Украину
• 13 октября 2025
тільки що проконсультувалася в приватного нотаріуса.
2500 грн + 1600 грн за новий техн. паспорт з приватної контори.
якщо через БТИ то за паспорт 3300+приходить замірщик.+670 грн. термін до 3 міс.
зразу в базу подивилась - моїх квартир нема в базі
Кашпо• 13 октября 2025
Ответ дляНепонятно
Чи може це зробити не власник?
Нужна доверенность в таком случае .
Красота неземная• 13 октября 2025
Ответ дляНепонятно
Чи може це зробити не власник?
За довіреностю може
Кукусикиииииии• 13 октября 2025
Ответ дляЛюблю Украину
дівчата,мої техпаспорти 1995 р і 1997 р. їх треба робити сучасними?
Мені з тех паспортом 1999 переоформили
Анонимушка• 13 октября 2025
Ответ дляsvetolino
Так.треба робити. Без нового не оформлять у Цнапі.Удачі!
у меня без нового зарегистрировали. и даже не спрашивали тех паспорт