Вапщета• 13 октября в 10:05
У кого є такі сабо Пума? Вони не парять, бо немає вентиляції біля? Комфортні? Чи
Морковна• 13 октября в 10:09
И интересно, как по ширине. У меня есть такие шлепки пумы. Так нога еле входит, хоть и абсолютно стандартная
Вапщета
• 13 октября в 10:16
Ответ дляМеня много
Резиновая какашка. Пума вообще г, редко что-то удачное.
У них є шльопки дуже комфортні.
Може, порадите трендового виробника, але з закритим носком. Я ніяк не знаходжу, таких моделей майже немає, закритий носок і платформа, легкі по вазі.
Кринжова баба• 13 октября в 10:18
Ответ дляВапщета
У них є шльопки дуже комфортні.
Крокс?
Вапщета
• 13 октября в 10:19
Ответ дляКринжова баба
Крокс?
Міряла, мені не підходять по довжині: один розмір малуватий по ширині, наступний по довжині.
Вапщета
• 13 октября в 10:20
Ответ дляМорковна
І як Вам шльопки? Зручні , відчуття вологи на ступнях немає?
Меня много• 13 октября в 10:24
Ответ дляВапщета
У них є шльопки дуже комфортні.
А вам обязательно резиновые? Может кожу посмотреть?
Морковна• 13 октября в 10:39
Ответ дляВапщета
Я в них на пляж ходила. Ніби не парили, але дуже вузькі. Тому мені не зручно
Вапщета
• 13 октября в 11:16
Ответ дляМеня много
Мені потрібно пляжні з закритим носком