Пускаю бісики• 13 октября 2025

Ви б зробили собі відбілювання в інтимних зонах?

Якби було сильне потемніння?
Результат:
вже голосів: 63
43 (68.25%) Ні
20 (31.75%) Так
Сладко-соленая• 13 октября 2025
нахиба?
Свезло так свезло• 13 октября 2025
так
а потім позолоту
Всюди влазю• 13 октября 2025
В мене сильне потемніння, але нічого не роблю, не подобається авжеж
Суцільна зрада• 13 октября 2025
Мне показывать некому, мужу цвет не принципиален.
Мастер Пис• 13 октября 2025
А что значит потемнение?
Насколько всё плохо?
Парасюха• 13 октября 2025
сделала б, если б были деньги лишние
ЕлькиПальки• 13 октября 2025
Я еще и губы хотела бы уменьшить.
Куда ж без меня• 13 октября 2025
Мені цікаво було б глянути на тих, хто це робить.

Леді, ви всі виглядаєте як Вікторія Бекхем?
Ідеальне тіло, обличчя ( навіть у неї немає)), волосся, посмішка, шкіра, все гладеньке, без натяку на целюліт, шикарний стиль, здоров´я і це прямо останнє що віддаляє від ідеалу?

Просто якщо там сидять, звичайні тьоті 60 кг після тревіальної покраски в один тон, то вибілювання тої зони - це останнє що хвилювати має.
І останнє, куди інвестувати)
На_оба_рот• 13 октября 2025
Якщо ви тими місцями заробляєте собі на життя, то, може, й треба, щоб мати конкурентоспроможний та презентабельний вигляд.
Мрію про космос• 13 октября 2025
Ви про потемніння між сідницями? А як ви то бачите? В дзеркалі розглядаєте себе?
Регионщица• 13 октября 2025
Відбілюють, якщо та зона потім окупить цей вклад у її бьюті)))) іншим все одно
Мрію про космос• 13 октября 2025
Ответ дляКуда ж без меня

І останнє, куди інвестувати)
60 кг це класна вага. У тьоть зазвичай 80+
автор Пускаю бісики • 13 октября 2025
Ответ дляСладко-соленая
нахиба?
Бо дуже помітно, комплекси
ЛюбимаЯНЬ• 13 октября 2025
Подруга была полная и от трения внутренняя сторона бедра стала тёмной. Страшно комплексовала, делала эту процедуру, все ок. А чего не делать, если это мешает жить человеку? Я бы тоже сделала.
автор Пускаю бісики • 13 октября 2025
Ответ дляВсюди влазю
В вас через гормональні зміни чи від природи?
Куда ж без меня• 13 октября 2025
Ответ дляМрію про космос
Ну от саме смішне, що я бачила дружин багатих чоловіків немало.
І у половини +20 кг, криві зуби, зморшки і т.д.
Звичайні тітки.
І теж часто вони займаються манікюрами, прибиранням волосся з тіла в ідеал, а може і вибілюванням там.
Ні, не помогає взагалі))
Це все не помітно.

Вага, осанка, волосся, здоров´я - це база
Дюагональ• 13 октября 2025
Я только предупреждаю всех, не гуглить. Потому что первый раз когда я прочитала что есть такая услуга я загуглила, и мне потом контекстная реклама несколько месяцев предлагала отбелить анус😆
Море Щастя• 13 октября 2025
Ответ дляКуда ж без меня

І останнє, куди інвестувати)
Отбеливание меня не интересует, но почему и с какого вруг перепугу она стала красавицей и иконой стиля? Никогда не понимала. Обычная, ко всему же страшная теика, без фигуры и роста, вечно с жирной мордой. Всего лишь жена футболиста, которая его всю жизнь пасет. Даже в спайсгелз у нее были бэки, а не соло в песнях.
Мрію про космос• 13 октября 2025
Ответ дляДюагональ
Відбілили в кінці кінців ?
Королева ганделику• 13 октября 2025
Ответ дляКуда ж без меня

І останнє, куди інвестувати)
а что не так с весом 60 кг?
автор Пускаю бісики • 13 октября 2025
Ответ дляМрію про космос
Такий перехід на шкірі між стегнами(
автор Пускаю бісики • 13 октября 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
В неї лазерне відюілювання було?
Крапипопка• 13 октября 2025
Ответ дляСвезло так свезло
так
а потім позолоту
И пробу поставить)
ЛюбимаЯНЬ• 13 октября 2025
Ответ дляПускаю бісики
В неї лазерне відюілювання було?
Да
ЛюбимаЯНЬ• 13 октября 2025
Ответ дляДюагональ
Вы согласились в итоге?))
Дюагональ• 13 октября 2025
Ответ дляМрію про космос
Відбілили в кінці кінців ?
Не, я кремень😆
Бюст Березуцкого• 13 октября 2025
Ответ дляДюагональ
Я смотрела упражнения для ягодиц. Мне потом начала прилетать реклама на накладки на ягодицы, трусы с пушапом, маски для повышения упругостт
Тішуся неперетішуся• 13 октября 2025
Ответ дляКуда ж без меня

І останнє, куди інвестувати)
Ви так написали, що кожен себе відчує страшною, товстою каргою. Ніхто так не знецінює жінок як інші жінки. 60 кг - це не так багато, особливо якщо зріст не 150.
Попадалочка• 13 октября 2025
Ответ дляМастер Пис
А что значит потемнение?
Насколько всё плохо?
Это значит что если дама в купальнике то вокруг бикини видны темные круги. Женщина при этом комплексует. Почему не сделать в таком случае?
Попадалочка• 13 октября 2025
Ответ дляКуда ж без меня

І останнє, куди інвестувати)
Вам яке діло? 60 кг то нормальна вага. .