МатьЧасть• 14 октября 2025
Яка ціна вашої найдорожчої сумочки?
І бренд можна, якщо хочете. Питаю для себе. Цікаво.
Ms. Dolly• 14 октября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Не нужно приписывать мне лишнее, как мотивы, так и слова. Я пишу именно то, что пишу. Все просто!
Я не 100 лет на этом форуме, поэтому я спросила: 1. за что гнобят особу; 2. кто такая Мася и почему ее вспоминают.
Если это как-то задело лично Вас, то я здесь ни при чем.
Удалено администрацией...
Ms. Dolly• 14 октября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Удалено администрацией...
Корсет_на_шурупах• 14 октября 2025
Ответ дляMs. Dolly
Удалено администрацией...
Корсет_на_шурупах• 14 октября 2025
Ответ дляMs. Dolly
Удалено администрацией...
Корсет_на_шурупах• 14 октября 2025
Ответ дляMs. Dolly
Удалено администрацией...
Вам вообще известно значение фразы про белое пальто?
Ms. Dolly• 14 октября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Удалено администрацией...
Ашолюдискажуть• 14 октября 2025
Ответ дляВідірву та викину
я знаю молоду пару, то вони один одномузавжди якусь херню дарують
то годинники по 10к, то дайсони)) хоча ні кола ні двора, зйомна хата, авто нема...щасливі)) живуть же люди думаю
Так а шо ) тут відома всім балачка так жила . Зйомна квартира 30 кв , машини немає і не було , зате Мальдіви , плаття та сумки за останнє .
Корсет_на_шурупах• 14 октября 2025
Ответ дляMs. Dolly
Удалено администрацией...
Сусідка зверху• 14 октября 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Это кто? Лично знаете семью? И какой ник
Додекаэдр• 14 октября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Удалено администрацией...
Вам надо всю тему заслужить? Идите создайте себе отдельную тему про вашу Форель и про то, какие все редиски, кто с вами не согласен. Там может вам больше сплетен ринесут
Додекаэдр• 14 октября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Удалено администрацией...
Заслужить * зафлудить
Дівка в намисті• 14 октября 2025
нічого не скажу про найдорожчу, бо на днях замовила свою найдешевшу сумку, в китайців. Які часи, такі і сумки.. Чекаю, що за лабубу прийде, але по фото вона мені нічим від дорожчих не відрізняється. хотілось чогось мʼякого і приємного на дотик взимку)
Дівка в намисті• 14 октября 2025
Корсет_на_шурупах• 14 октября 2025
Ответ дляДодекаэдр
Зачем Вы решили зафлудить тему своими сообщениями?
Откуда выдумки про редисок несогласных? Вы хотя бы прочитали мои комменты, прежде чем взялись писать? Омг! Каждый о своем.
Додекаэдр• 14 октября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Удалено администрацией...
Корсет_на_шурупах• 14 октября 2025
Ответ дляДодекаэдр
Удалено администрацией...
Не помогло? Попробуйте еще раз.
Не пишите мне больше, раз неспособны просто прочитать несколько строчек и ответить по сути. За флуд здесь банят.
Дівка в намисті• 14 октября 2025
Зайшла в тему про сумки, 9 сторінок, на яких від сили 10 фоток. Решта, просто гівнопотік. Люди, що з вами?? Це просто тема про сумки, де хочеться пороздивлятись гарні речі, а не читати те, як ви одна одну хейтите. Блін, коли вже на форумі зʼявиться якась гілка «Теми без хейту». Щоб можна було, як раніше, щось корисне і цікаве вихопити, замість колупання в чужій брудній білизні і приниження одна одної.
Їжак в панчохах• 14 октября 2025
Ответ дляНоу коммент
Удалено администрацией...
Вообще если бы я не видела могилу, я б подумала, что воскресла))) Надюха умерла, но дело её живо. Та, как собака бегала за мной и если ни дай бог кто похвалит на говно исходила доказать что у меня ничего нет))) какие флешбеки)))
Сусідка зверху• 14 октября 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Я когда-то пальто Ваше похвалила и получила от неё хуже, и вкуса у меня нет и нищая. Оранжевое кажется Вы показывали
Ноу коммент• 14 октября 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Ого как вы осмелели после ее смерти. Сдается мне при жизни стали подлизывать ей знатно со своей подружкой во всех темах да и в ее инсте тоже . Лицемерие оно такое. Надюха умерла, а скрины все еще храните
ЗаведУющая• 14 октября 2025
Ответ дляСусідка зверху
Фотки которые она выставила легко гулляться
и часть я их видела. Сама так фотографиру для попочки ’шмотки’. Вот нашла годами ранее это фото на сайте https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-80204215
Вот видите, какое качество! Сколько лет, а сносу нет!
Хочу на Балі• 14 октября 2025
Ответ дляМатьЧасть
А звідки у вас на це все гроші? Це ж все шалених грошей коштує. Можливо, моя проблема в тому, що я не заробляла і не заробляю стільки, щоб сумочка за умовні 1500-2000 євро це було легко в просто. І як ви вірно зазначили, є ж ще і гарний одяг, і взуття, і все це коштовне. Я спіймала себе на думці, що ніколи навіть і не дозволяла собі це хотіти (бо на все б не вистачило). Відпочинок - так, наприклад, коли ціна відпочинку це ціна сумочки, то мусиш обирати. Можливо, в цьому проблема в моїй особистій історії. Ну або коли знаєш, що комусь з рідних потрібна фінансова допомога, то навіть якось соромно не допомогти, а купити щось собі. У мене так було завжди. Хз, чому, можливо щось з дитинства. Але колись ось бачиш своїх одноліток та чуєш розмови дорослих жінок, ну і бачиш вбрання, ставлення до себе, ті ж аксесуари, то якось стає не по собі. Що є люди, які обрали себе, які вміють обирати себе, робити щось для себе і не відчувати провину. А в мене так ніколи не виходило. Я колись давно чула на роботі, що кожна поважаюча себе дівчина для спортзалу має кросівки типу найк чи алідас, а не ходить у взутті з ринку. Соромно зізнатися, але в мене якраз були прості легенькі шкіряні балетки з ринку, велосипедки та футболка також з ринку. Без наляпистих брендів. Виглядало, на мою думку, цілком пристойно. Але чомусь після тої розмови, стало соромно. Плюс згадала, що якось на роботі (давно це було) дівчата хвалили мої тіні, та казали, що це мабуть з брокарду (тоді він був ще популярний) діор чи буржуа, а в мене були звичайні коричневі тони рубі-роуз (була така колись популярна фірма серед недорогої косметики), також було соромно показувати. Словом, це певно мої заморочки. Звісно, купа років це мене не турбувало. Але ось знов випадково виникла розмова про сумку, і я звернула увагу, що в мене таких коштовних речей нема. От і дивуюся сама собі.
Що значить де гроші, дивне питання, ну ок, я працю на топ посаді, і те що я купую не коштує Шалених грошей ( важкий люкс я не купую) я витрачаю приблизно 20%-25% своєї ЗП, дуже дорогі речі купує чоловік))
У вас якісь проблеми із сприйняттям себе, особисто мені пофіг в чому я в спортзал прийду чи в офіс, в НМ чи лора пьяно, я прекрасна для себе у всьому, інша справа що мені подобається доглядати за собою, слідкувати за модою, але цінник при цьому мені не важливий, важливо що я відчуваю користуючись цим ну і елемент азарту, коли ти класну річ купив по гарній ціні.
І серед подруг я одна така, моя найкраща подруга , яка також займає гарну посаду і заробляє купу грошей, ходить із однією і тією ж сумкою яку ми з нею купили років 2 назад, і одяг вона купує бо старий вже втратив вигляд, зате в неї купу всього для активного спорту, от каяки до крутого велосипеда.
Ваше дивувався схоже на он та блондинка із голубим очима, а ви ( умовно) кароока брюнетка, ми Різні, я на початку своєї кар´єри, років в 20 сиділа місяць на вівсянці бо гарну сумочку на базарі купила, за 80% своєї зп, а зимові сапожки коштували як півтори моєї зп
, добре у батьків картоплю брала, а то інколи і на проїзд грошей не було, їздила зайцем, ну ви ж інша)))
ЗаведУющая• 14 октября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Так и вы ж тоже фото сумки не принесли, зато говнеца подбросили
Сусідка зверху• 14 октября 2025
Ответ дляНоу коммент
Где осмемела она?
ЗаведУющая• 14 октября 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Слушайте, я все понимаю, но у вас есть хоть что-то святое вообще?
Мастер Пис• 14 октября 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Какое позорище,человека уже нет,а вы ржач устроили и скрины эти до сих пор таскаете,вам же не 15 лет,взрослая тётка уже.Жесть
Їжак в панчохах• 14 октября 2025
Ответ дляМастер Пис
В чем позор?Зашла в тему сделала скрин. Там же время указано. Такие комментарии для вас нормальны? Только мои позор?
Їжак в панчохах• 14 октября 2025
Ответ дляНоу коммент
Я и трусихой не была никогда)) покажите пожалуйста, где я ей подлизывала хоть раз)) а то достала эта брехня. Мы действительно заключили мировую в октября. Так как война не шла никому на пользу. Только веселила скучающих форумчанок. Это все. Про скрыны опять же будьте внимательнее. Я не храню, зашла и сделала перед тем как выложить. Чтобы наглядно продемонстрировать схожесть.
Осмелели тут только вы, потому, что считаете, что имеете какое либо право писать мне говно. Просто так. Потому, что захотелось. Правда?