Паспортний стіл• Изменено 14 октября в 08:16

Сходила на співбесіду. Хочу на цю роботу неймовірно

Просто поділюсь, може хтось підтримає добрим словом
Відправила резюме без особливих очікувань, покликали на співбесіду. Тривала 30 хв. Я після того як заворожена, я хочу там працювати
Мені й сни почали снитися як я шукаю вихід зі своєї старої роботи)
Чекаю відповідь і уяви не маю якою вона буде
Скільки хоч чекати, хто знає, коли повідомляють результат? Сказали очікуйте на зворотній звʼязок
Засомневаю• 14 октября в 08:16
Снизьте важность, отвлекитесь
Верочка 100%• 14 октября в 08:17
Я б взяла на роботу такого співробітника , який дуже хоче у мене працювати
А я нівроку• 14 октября в 08:18
Бажаю удачі .
автор Паспортний стіл • 14 октября в 08:18
Ответ дляЗасомневаю
Снизьте важность, отвлекитесь
Чесно, намагаюсь, бо ж уявляю що результат може бути й негативним. Але от воно тривожить
Засомневаю• 14 октября в 08:19
Ответ дляПаспортний стіл
Ваше от вас не уйдет
Пліснявілий сир• 14 октября в 08:20
Ответ дляПаспортний стіл
Живіть своїм нормальним життям. Коли вони сказали, буде результат?
автор Паспортний стіл • 14 октября в 08:20
Ответ дляПліснявілий сир
Якось без конкретики. Про результати повідомимо: було 2 чол. HR і керівник відділу
Відморожена• 14 октября в 08:21
Так буває. Їм вдалось створити відповідну атмосферу на співбесіді. У мене також таке було одного разу. Але якщо відмовлять- не засмучуйтесь сильно. Дуже крута міжнародна клмпанія, багато етапів співбесід, всі і все сподобалось, але на фінальній співбесіді з високим менеджментом з двох обрали не мене. Я декілька років дуже жаліла про це, згадувала. Що я не так зробила і т.д.
А зараз компанія проводить масові звільнення в зв´язку з розвитком штучного інтелекту і все вже не так прекрасно. Це сфера лакшарі консалтингу.
Тобто для мене нічого страшного не сталось виходить.
Пліснявілий сир• 14 октября в 08:21
Ответ дляПаспортний стіл
Тоді через 4-5 дні зателефонуйте самі.
Сама купляю квіти• 14 октября в 08:22
Зазвичай на наступний або через день дзвонять і говорять результат. Це з мого досвіду.
автор Паспортний стіл • 14 октября в 08:23
Ответ дляВідморожена
Ага, оці прокручування в голові, що я сказала не так, що могла сказати по іншому , що вони очікували на це питання і тд
Буду намагатися відволікатися
ЛижТолько• 14 октября в 08:23
Мне говорили результат через 1-2 дня, либо отказ либо переход на следуюший этап.
Ненавижу собеседования
автор Паспортний стіл • 14 октября в 08:24
Ответ дляСама купляю квіти
Я думаю може в них ще співбесіди, як же вони одразу повідомлять ?!
Обнемашечка• 14 октября в 08:24
Це чудово, коли робота викликає такі емоції. Бажаю, щоб все склалось якнайкраще для Вас.
У мене теж були такі сильні емоції стосовно роботи. Для мене це була ще зміна діяльності і ця робота здавалася взагалі недосяжною. Але в кінцевому результаті я наочно відчула на собі суть приказки ’бійтесь своїх бажань, вони можуть здійснитись’. Тому найкраща порада у першому пості.
Кусюче сонечко• 14 октября в 08:25
Бажаю отримати цю роботу. Хай Вам пощастить. Мене якось взяли, але перед цим сказали що є 3 кандидати. Перезвонили на 3 день. Чекайте, можливо це це саме Ваша робота.
Сама купляю квіти• 14 октября в 08:26
Ответ дляПаспортний стіл
Коли бачуть професіонала, то не чекають ’наступного’. На ринку зараз кадровий голод
Джем Шакіри• 14 октября в 08:26
Ответ дляПаспортний стіл
Буду намагатися відволікатися
Вже сказали, нащо про це думати. Як ваше то ваше.
Джем Шакіри• 14 октября в 08:28
Ответ дляКусюче сонечко
Це стандартне. Мені теж на початку співбесіди сказали про ’ще двох кандидатів’, а наприкінці запропонували відправити скани документів у відділ кадрів.
Кусюче сонечко• 14 октября в 08:28
Ответ дляПаспортний стіл
Їм треба тримати марку, бо може бути, що і нема нікого на цю посаду, але важливо показати картинку для Вас, що багато людей хотіло і ось, ми обрали Вас, тож повинні працювати за двох, але зарплата одного..(В мене був такий досвід, нажаль).
Теща дочки• 14 октября в 08:29
Якщо ні, то навіть не позвонять
Джем Шакіри• 14 октября в 08:30
Ответ дляТеща дочки
Якщо ні, то навіть не позвонять
Це залежить від рівня загальної культури роботодавця. Пристойні люди хоча б в месенджер повідомляють
Дайте подуться• 14 октября в 08:30
Ответ дляВерочка 100%
Навіть якщо людина можливо не дотягує по знанням і досвіду?

Умовно - приходить до вас на співбесіду 5 людей.
4 з них, якщо пройтися по пунктах, ідеально відповідають вимогам.
А п´ята людина не зовсім відповідає, але демонструє що зацікавлена.

Звісно зацікавлена, бо зарплата і умови роботи кращі.
Ніхто ж не звільняється щоб знайти щось гірше.

То невже вибір буде таким легким?
І в пріоритеті буде саме та людина яка хоче у вас працювати?
Радість моя• 14 октября в 08:31
Ой автор, я теж так хоиіла, врезультаті незадоволена. Як я їм була потрібна, тонайкраще місце, а через півроку на прозоді посадили. Завдання не ті, що обіцяли, бо обіцяні тендери пройшли повз них. Але добре що щп нормалтна і я ще паралелтно можу фріланси свої робить.
Теща дочки• 14 октября в 08:32
Ответ дляВідморожена
І в мене так було. Дуже хотіла працювати в одній компанії, звонила я, дайте фідбек, а HR ні бе ні ме. Врешті взяли в іншу , кращу компанію, з кращою зп.
Кудряшка Сью• 14 октября в 08:33
Як добре,що я ніколи не мала подібних проблем. Після навчання пішла за розподіленням, набралася досвіду, а далі тільки отримую запрошення. Без всіляких тестів, оглядин та іншого.
Теща дочки• 14 октября в 08:34
Ответ дляСама купляю квіти
Ну хоч нарешті кандидати диктують умови. Наша компанія, де я працюю, у відділі де не вистачає робітників, підняли зп. Ура
автор Паспортний стіл • 14 октября в 08:36
Буду налаштовуватись що моє від мене не піде, як вище писали
Дівчата, дякую за підтримку.
Вони дійсно створили атмосферу дуже важливу, що це важлива посада, обовʼязків міліон, але все цікаво для мене, зп гарна, умови хороші.
автор Паспортний стіл • 14 октября в 08:39
Ответ дляТеща дочки
Знаєте, ніби й брак кадрів, а хорошої роботи не дуже багато
Вмію заміряти найкраще• 14 октября в 08:46
Все буде,бажаю вам всього найкращого.
Капуста Маша• 14 октября в 08:51
У меня тоже такое же было. Правда собеседование с тестовым заданием длилось 2.5 часа. И мне хотелось там сразу и остаться и работать. Шла назад и ругала себя, что недостаточно подготовилась и понимала, что все остальные вакансии теперь померкли по сравнению с этой. А у меня уже было назначено ещё несколько собеседований, шла на них через силу. Через 3 дня мне сообщили что я прошла первый этап и то, обещали в пятницу, я подождала до конца рабочего дня и сама позвонила им. Через 4 дня второй этап собеседования и ещё через 6 дней только сообщили, что меня берут. А вообще выбирали они 1.5 месяца как оказалось