Паспортний стіл• Изменено 14 октября 2025

Сходила на співбесіду. Хочу на цю роботу неймовірно

Просто поділюсь, може хтось підтримає добрим словом
Відправила резюме без особливих очікувань, покликали на співбесіду. Тривала 30 хв. Я після того як заворожена, я хочу там працювати
Мені й сни почали снитися як я шукаю вихід зі своєї старої роботи)
Чекаю відповідь і уяви не маю якою вона буде
Скільки хоч чекати, хто знає, коли повідомляють результат? Сказали очікуйте на зворотній звʼязок
Перша леді колгоспу• 14 октября 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Чесно, намагаюсь, бо ж уявляю що результат може бути й негативним. Але от воно тривожить
Від вас це вже не залежить
автор Паспортний стіл • 14 октября 2025
Ответ дляКатастрофа
взяла. умерли очень легко в возрасте 83 и 85 лет.
у детей все отлично.у внуков тоже.никто не болеет.у всех достаток.жилье.работа. никаких проблем. чегоне скажешь об обічніх,которіе концы с концами еле сводят и работают на аптеку.
до свиданья)))
Та не сваріться ви. В кожного свої погляди і віра в щось. Хтось вірить в сни, хтось в карти, хтось в астрологію. Це нормально, що ми всі різні.
Перша леді колгоспу• 14 октября 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Якось без конкретики. Про результати повідомимо: було 2 чол. HR і керівник відділу
Погано що не сказали
Перша леді колгоспу• 14 октября 2025
Ответ дляВідморожена
Так буває. Їм вдалось створити відповідну атмосферу на співбесіді. У мене також таке було одного разу. Але якщо відмовлять- не засмучуйтесь сильно. Дуже крута міжнародна клмпанія, багато етапів співбесід, всі і все сподобалось, але на фінальній співбесіді з високим менеджментом з двох обрали не мене. Я декілька років дуже жаліла про це, згадувала. Що я не так зробила і т.д.
А зараз компанія проводить масові звільнення в зв´язку з розвитком штучного інтелекту і все вже не так прекрасно. Це сфера лакшарі консалтингу.
Тобто для мене нічого страшного не сталось виходить.
Ну на той момент вас же все влаштовувало. Скільки часу пройшло?
Перша леді колгоспу• 14 октября 2025
Ответ дляЛижТолько
Мне говорили результат через 1-2 дня, либо отказ либо переход на следуюший этап.
Ненавижу собеседования
Ніколи не була на многоступеневих співбесідах...
Амелі на мілені• 14 октября 2025
Ответ дляКатастрофа
до свиданья)))
И я взяла в пример соседку. Ее младший сын родился с дцп и умер в 17 лет,старший дожил до 57 и умер от рака. А сама она еще живет, да, 80 с хвостиком.
Но соседи, то такое

Приведите в пример публичных личностей, которых все знают
Перша леді колгоспу• 14 октября 2025
Ответ дляОбнемашечка
Це чудово, коли робота викликає такі емоції. Бажаю, щоб все склалось якнайкраще для Вас.
У мене теж були такі сильні емоції стосовно роботи. Для мене це була ще зміна діяльності і ця робота здавалася взагалі недосяжною. Але в кінцевому результаті я наочно відчула на собі суть приказки ’бійтесь своїх бажань, вони можуть здійснитись’. Тому найкраща порада у першому пості.
А як вас взяли якщо недосяжна?
Катастрофа• 14 октября 2025
Ответ дляПаспортний стіл
я теж так думаю.))в мене є купа знайомих астрологів. все в них супер. і в дітей,і в них. бо живуть так,як планети показують. перед тим як виїхати,кожна їхала не наобум,як більшість,а робили карту релокацій, тобто де буде краще особисто в них з роботою, з адаптуванням. і реально кожна знайшла прекрасну роботу,діти гарно адаптувалися.
але всі як один кажуть,що будуть повертатися в Україну,бо Європу чекає велика вода. отаке як в Болгарії,буде майже скрізь.
Перша леді колгоспу• 14 октября 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Коли бачуть професіонала, то не чекають ’наступного’. На ринку зараз кадровий голод
Ніфіга собі
Перша леді колгоспу• 14 октября 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Це стандартне. Мені теж на початку співбесіди сказали про ’ще двох кандидатів’, а наприкінці запропонували відправити скани документів у відділ кадрів.
Це так спеціально?
Перша леді колгоспу• 14 октября 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Їм треба тримати марку, бо може бути, що і нема нікого на цю посаду, але важливо показати картинку для Вас, що багато людей хотіло і ось, ми обрали Вас, тож повинні працювати за двох, але зарплата одного..(В мене був такий досвід, нажаль).
Дякую що ділитесь
Катастрофа• 14 октября 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Но соседи, то такое

я не цікавлюсь публічними. і запам´ятайте-публічних відьм нема.Це шарлатани))))))знаюча відьма тихенько сидить і не піариться. бо є поняття -магічні війни.коли відьми міряються силами,хто кого. і це дійсно страшно. тому щоб не наражати на небезпеку своїх рідних їй краще не піаритись)))
відчепіться від мене. ))
Перша леді колгоспу• 14 октября 2025
Ответ дляДайте подуться
Навіть якщо людина можливо не дотягує по знанням і досвіду?

Умовно - приходить до вас на співбесіду 5 людей.
4 з них, якщо пройтися по пунктах, ідеально відповідають вимогам.
А п´ята людина не зовсім відповідає, але демонструє що зацікавлена.

Звісно зацікавлена, бо зарплата і умови роботи кращі.
Ніхто ж не звільняється щоб знайти щось гірше.

То невже вибір буде таким легким?
І в пріоритеті буде саме та людина яка хоче у вас працювати?
А ось цікаво
Перша леді колгоспу• 14 октября 2025
Ответ дляТеща дочки
І в мене так було. Дуже хотіла працювати в одній компанії, звонила я, дайте фідбек, а HR ні бе ні ме. Врешті взяли в іншу , кращу компанію, з кращою зп.
Теж добре
Перша леді колгоспу• 14 октября 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Як добре,що я ніколи не мала подібних проблем. Після навчання пішла за розподіленням, набралася досвіду, а далі тільки отримую запрошення. Без всіляких тестів, оглядин та іншого.
Круто.
Перша леді колгоспу• 14 октября 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Знаєте, ніби й брак кадрів, а хорошої роботи не дуже багато
Згодна . А скільки вам років?
Перша леді колгоспу• 14 октября 2025
Ответ дляАмелі на мілені
На работу берется тот человек, кто больше всего понравился в общении.
А якщо нема досвіду? Набуде?
Перша леді колгоспу• 14 октября 2025
Ответ дляволосатое стекло
Можна написати HR, що після співбесіди вам дуже сподобалась компанія і робота і ви були б щасливі там працювати
Я так один раз писала. Не прокатило, правда. З українськими hr складно =)
Удачі вам з цею роботою
Я б не змогла так написати
Перша леді колгоспу• 14 октября 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Бажаю Вам, автор, щоб мрія здійснилася. Пам´ятаю свої відчуття 19 рокіі тому, коли після співбесіди прийшла додому і зрозуміла, що хочу там працювати, але і страшно, і цікаво, бо не вистачало знань, досвіду в цій сфері. А ще керівник, яка проводила співбесіду зачарувала мене. І мене взяли, перші три місяці тупила страшно, як мене і витримали я не знаю, а далі все пішло супер, ця робота змінила моє життя кардинально. Пропрацювала 15 років.
В мене також таке було але 3 роки
Амелі на мілені• 14 октября 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
А якщо нема досвіду? Набуде?
Ну минимальные знания должны быть, всему остальному обучаются на месте.
Это же не хирургия
Перша леді колгоспу• 14 октября 2025
Ответ дляПроработник
З мого досвіду, якщо що одразу кажуть чи підходиш...
В моно знакомого було що образу сказали. Мабуть дуже сподобався.
Сито для думок• 14 октября 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Это в какой области прям голод? В фарм очереди. Ищу себе интерна, в требованиях чётко указали, что нужен студент, т.к. неполная занятость и соответствующая зп, в ответ куча резюме 30-40 лет, причём с приличным опытом.
Перша леді колгоспу• 14 октября 2025
Ответ дляПаспортний стіл
У мене так на цій роботі, що я зараз працюю. Умови також хороші, колектив нормальний. А я вигоріла, хочу далі йти. Але я тут 15 років
Круто. Скільки ж вам?
Перша леді колгоспу• 14 октября 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Это колдовство. Забыли добавить, что за это надо будет расплачиваться. Раком например.
Ого. За отримання поради раком? Якось дуже дорого.
Проработник• 14 октября 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
мене, завжди одразу брали
якщо не одразу, то потім просто тиша і навіть зворотнього зв´язку не було(
Перша леді колгоспу• 14 октября 2025
Ответ дляАмелі на мілені
В мене є знайома вона трохи страннувата , скоріш за все завислива , і в неї рак(
Сито для думок• 14 октября 2025
Ответ дляКапуста Маша
У меня тоже такое же было. Правда собеседование с тестовым заданием длилось 2.5 часа. И мне хотелось там сразу и остаться и работать. Шла назад и ругала себя, что недостаточно подготовилась и понимала, что все остальные вакансии теперь померкли по сравнению с этой. А у меня уже было назначено ещё несколько собеседований, шла на них через силу. Через 3 дня мне сообщили что я прошла первый этап и то, обещали в пятницу, я подождала до конца рабочего дня и сама позвонила им. Через 4 дня второй этап собеседования и ещё через 6 дней только сообщили, что меня берут. А вообще выбирали они 1.5 месяца как оказалось
Да, бывает очень по-разному. У меня было такое, что позвонили через неделю, с положительным ответом. Потому что были собеседования других кандидатов, все работали на тот момент, поэтому с каждым согласовывали время встречи, так что затянулось. И это я ещё была не в первых рядах по времени собеседования
Перша леді колгоспу• 14 октября 2025
Ответ дляКатастрофа
є стави на лікування. я особисто знаю людину, яка в рунолога(сильного) повністю позбулася раку ,а друга гепатиту с. аналізом все підтверджено.лікарі в шоці. я сама не вірила.а коли показали аналізи річної давності.то факти є факти. коли людина має знання,то все викорінюється.,бо вона знає що поставити і як. а ті що нічого не знають, бігають по лікарях і толку нема. ганяють по церквах і ще більше більше хворіють. на жаль. тому майстер практикуючий завжди вбереже себе і свою родину. ось тому у майстрів завжди все ок,за умови що вони не роблять ніякого зла людям.а лиш собі допомагають у певних справах.
на цю тему більше нічого говорити не хочу. і доводити не буду.
Я знаю у негативних таких людей проблеми - вони хворіють діти хворіють
Сито для думок• 14 октября 2025
Ответ дляволосатое стекло
Удачі вам з цею роботою
Так зачем советуете то, что у вас не прокатило
Перша леді колгоспу• 14 октября 2025
Ответ дляКатастрофа
В мене є знайома але рецидив був і її вже немає. При чому людина яка була поруч и допомагала захворіла , робили операцію