Заліковий троль• 14 октября в 14:22

Біла зарплата

В чому +?
Триндичіха Байрактар• 14 октября в 14:23
В пенсии
ЯниЯ• 14 октября в 14:23
Спробуйте купити щось дорожче 10тис.$ і не за готівку
Из Виа-гры• 14 октября в 14:23
В чесності і стабільності бізнесу
Триндичіха Байрактар• 14 октября в 14:24
Ответ дляИз Виа-гры
В чесності і стабільності бізнесу
не показатель
Не цілуюсь з бодуна• 14 октября в 14:25
Как в чем пенсия 2000 грн и огромное спасибо , вижу своих бабушек и дедушек работали всю жизнь и белая зарплата , а теперь не в чем себе не отказывают
nabludatel• 14 октября в 14:25
В стягненні заборгованості по ЗП, лікарняних, в пенсії за інвалідністю (яка може настати значно раніше за пенсію за віком).
Завжди мало• 14 октября в 14:26
Справа в розмірі цієї зп. Якщо це мінімалка то фіг))
автор Заліковий троль • 14 октября в 14:26
Ответ дляЗавжди мало
30-35т
ОхиИВздохи• 14 октября в 14:26
Мне - во всем. Белая зарплата- значит, нормальное официальное оформление. Есть отпуск, больничный и в целом, кзот работает в мою пользу. И через несколько лет я не буду создавать тут темы про минимальную пенсию.
Дуняша• 14 октября в 14:27
Страна, население которой задаёт такие вопросы, обречена ...
Nathalie27• 14 октября в 14:27
Ответ дляЯниЯ
А якщо біла ЗП трохи вище мінімалки?
Триндичіха Байрактар• 14 октября в 14:27
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Тут все принцессы 40-50 лет орут шо пенсия копейки, и в то же время каждая в душе мечтает ее поскорее получить. Так что лучше работать по белой зарплате с отлчислениями в ПФ.
Ряженка• 14 октября в 14:27
як з роботи вигонять - на біржу піти можете і теж будуть рахувати з урахуванням з\п. Ще офіційну з\п враховують при: виплаті аліментів, стягненні штрафів і інших відшкодувань, кредит якщо брати та ін.
Триндичіха Байрактар• 14 октября в 14:28
Ответ дляЗавжди мало
А что у кого того из белых она будет большой? Не берем армию и полицию.
Завжди мало• 14 октября в 14:28
Ответ дляЗаліковий троль
30-35т
Вас не можуть просто вигнати
Після звільнення можна стати на біржі і отримувати виплати
Лікарняний і відпустка оплачувані
Можете подати в суд при обставинах...
Можу продовжувати)
Ответ дляДуняша
Каждый выживает как может и если есть возможность получать такую пенсию, то ее надо использовать.
Весела пiсенька• 14 октября в 14:29
Как вы задрали, потом первые сидите в очередях в гос клиниках и кричите что все плохо.
ГендиреХтор• 14 октября в 14:29
Це як питати в чому плюс не ворувати, не вбивати.
Триндичіха Байрактар• 14 октября в 14:29
Ответ дляВесела пiсенька
Вы это кто?
Ряженка• 14 октября в 14:30
Ответ дляТриндичіха Байрактар
В мене 25 років стажу, з яких доволі довго була зп біла і більше 1тис дол. Мені пенсійний калькулятор спромігся 4400грн пенсій нарахувати станом на літо 2025 року. Тож в казочки про велику зп і потім велику пенсію - я не вірю.
Триндичіха Байрактар• 14 октября в 14:30
Ответ дляРяженка
4400 хорошая пенсия на сегодня в вашей категории. Есть пенсии и 2800
Из Виа-гры• 14 октября в 14:31
Ответ дляТриндичіха Байрактар
не показатель
Удалено администрацией...
Все знаю від і до• 14 октября в 14:31
плюсов никаких, пенсия призрачная и несерьезная.
ОхиИВздохи• 14 октября в 14:32
Ответ дляТриндичіха Байрактар
У многих. На любом пром предприятии или заводе - белые зарплаты. И никто там минималку не получает. Госструктуры - туда же.
Ряженка• 14 октября в 14:32
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Проведіть соціальний експеримент - виживіть на ці кошти протягом місяця. Тоді скажете хороша чи погана.
В мене батьки отримують більше 4тис. але в них стажу більше 40років.
А 2800 це соціальна - це щоб ноги з голоду не попухли в тих, хто не працював.
Шпондєр• 14 октября в 14:32
Ответ дляДуняша
Ви не зовсім праві. Як би податки ішли на благо громадян та держави, то без питань. А так в нас за все потрібно платити -за навчання, за медицину, за гос.послуги. А народ спостерігає, як можновладці купують нові будинки закордоном за мільйони євро,елітні авто, відпочивають, лікуються за наші податки, купують квіти за пів ляма гривень і т.д. Як кількість людей в Україні зменшується, а кількість можновладців збільшується. Як у депутата Верховної Ради зп 250 тис грн і повне забезпечення(житло, лікування, відпочинок), а у звичайного пенсіонера пенсія в 100 разів менше
Триндичіха Байрактар• 14 октября в 14:32
Ответ дляИз Виа-гры
Удалено администрацией...
На оскарбление оскарбление отвечать не буду.
По теме, лучше белая зарплата с социалкой и хоть какой то пенсией, чем потом сосать палец в 65 лет
Триндичіха Байрактар• 14 октября в 14:33
Ответ дляВсе знаю від і до
Варианты есть?
ЯниЯ• 14 октября в 14:33
Ответ дляNathalie27
А якщо біла ЗП трохи вище мінімалки?
Наприклад жінка працює вчитеалем, підробляє репетиторсвом за готівку, одна виховує дитину. Дитина після школи поступила у вуз на контракт 60 тис.грн., через рік жінка збирає пакет документів та подає на відшкодування ПДФО із оплати за навчання. Вона його не отримає бо не пройде фінмоніторинг

Питання ’звідки гроші’ можуть виникнути при будь-якому перетині із державою
Все знаю від і до• 14 октября в 14:33
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Варианты есть?
Половина белая, половина в конверте, впрочем как и везде в основном сейчас.