Купи слона• Изменено 14 октября 2025

Невже дійсно є аліменти 5-6 тис і нижче? Хіба він дбає про дитину,це батько?

Часто тут читаю про мізерні суми аліментів… Я в шоці, що на дітей такі копійки дає батько. На дитину хоча б тисяч 10 має батько давати, це мінімум, щоб зватись батьком. У знайомої бувший дає 20 тис на двох дітей і вона ще йому вдячна. Не дивлячись на те що новій жінці він авто купив. Я б прибила таких сволот-мужиків. Як тим мамам самим з дітьми, на ноги їх поставити в сьогоднішніх умовах. Дуже мені таких жінок шкода. Наробили дітей папаши і гуляють собі далі, а дітям подачки кидають, і це ще заслужити треба іноді. Хто отримує аліменти , вам достатньо?
Вибиваєте більше, чи через інші причини нічого від бувшого не хочете?
Мамин тріль• 14 октября 2025
А если вообще нет работы и прячется от ТЦК? Сам ВПО и без жилья. Вы такая умная, а на практике все иначе происходит.
Невгамовна• 14 октября 2025
Ну в вашем примере 20 отец даёт, плюс 20 мать, на 40 тысяч можно двоих прокормить.
Грамотний хвіст• 14 октября 2025
Ответ дляОколовита
Тоді ми повиздихаємо, як нація
А почему чмыри должны размножатся? Достойные имеют право иметь детей.
автор Купи слона • 14 октября 2025
Ответ дляМамин тріль
А маме как? Мам впо нет? всех мам жильем обеспечивают? странная ваша практика
такие вот и подбирают таких уродов
Дона Ко Ко• 14 октября 2025
Ответ дляМамин тріль
Что ж еще бедному мужику остаётся, клепать новых так и на бронь наклепать можно
Грамотний хвіст• 14 октября 2025
Ответ дляКупи слона
Вони впевнені, що перша дружина винна сама… а з нею так не буде, її діти будуть кращі
Как такое может быть если он должник алиментов? То понятно что рожать от такого не стоит, сейчас в современном мире всё можно узнать про мужчину и не рожать от такого
Грамотний хвіст• 14 октября 2025
Ответ дляМамин тріль
Всё понятно, но он больше не должен плодиться.
Дуболом• 14 октября 2025
Ответ дляКупи слона
Не розумію такого… заробіть, але те , що він пропонує дитині відкладіть на майбутньє. Мало лі шо він там хоче, треба бути хитрішою
Він після розлучення питав чи потрібні гроші, я не відповідала, він сам щомісяця почав на карту кидати. Якщо потрібні будуть якісь понаднормові витрати на дитину, табір, техніка і тд він буде тільки радий якщо я звернуся, але ми погано розсталися, і це буде не хитрість, а дурість, ще щось з нього тягнути. Мені це дорожче обійдеться
автор Купи слона • 14 октября 2025
Ответ дляОколовита
Тоді ми повиздихаємо, як нація
То задача мужиків тільки склепати ? А працювати і утримувати він не повинен, а має жінка?
Ну і логіка…
_Alekssandra_• 14 октября 2025
Ответ дляКупи слона
А вы каким боком к историям про алименты? Платите? Получаете?
Вообще, разные истории, разные люди. Меня торкнуло: развод, мама при разводе определила место проживания сына с ней. После этого потихоньку спихнула сына бывшему мужу, начала устраивать свою личную жизнь и....подала заявление на выдачу судебного приказа о взыскании алиментов с бывшего мужа. Это при том, что ребёнок уже жил с ним.
Так, что всякого бывает
Мамин тріль• 14 октября 2025
Ответ дляКупи слона
такие вот и подбирают таких уродов
Ну я такая мама и ВПО одна с ребенком. Родственников нет, жилья тоже. Алиментов тоже нет, как и работы. Вот так и живем.
_Alekssandra_• 14 октября 2025
Ответ дляКупи слона
Ну судя по реакціям на тему ви праві, бачу жінки не підтримують мою думку, це жах що робиться. Ви праві, саме уроди більше ніяк таких назвати не можна. Ну ж він хотів ту дитину, не насильно ж йому її дали… як така безвідповідальність може бути виправдана. Жах
Так, а женщина же видела с кем она связывается?
Все сложно очень
Черный Ловелас• 14 октября 2025
Бомбануло. Дымок аж пошел.
Грамотний хвіст• 14 октября 2025
Ответ для_Alekssandra_
Все сложно очень
Конечно видела особенно вторая жена
чаревна• 14 октября 2025
Сколько вам наставили синих тёток, наверно те у кого мужья и дети от бывшей. Которые не согласны с вами. Раз мужиченку к рукам прибрали, никаких денег на сторону.
Не уважаю таких недомужиков, бросающих своих детей! 🐐
_Alekssandra_• 14 октября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Конечно видела особенно вторая жена
Тут тоже: влюблённость, отсутствие жизненного опыта, нежелание выходить из ’зоны комфорта’.
Сложно очень, все истории разные
Грамотний хвіст• 14 октября 2025
Ответ для_Alekssandra_
Сложно очень, все истории разные
Это бабы дуры
автор Купи слона • 14 октября 2025
Ответ длячаревна
Я вот теж думаю… хто ці жінки, що таке виписують і захищають цих «мужиків» А в сусідніх темах вони ж пишуть , як важко жити, які високі ціни…
ЯниЯ• 14 октября 2025
Ответ дляКупи слона
От мне нравится вот это ’будь хитрее’)) каким образом, если у него за 10 тысяч и трое детей? Задушить его, что ли))
автор Купи слона • 14 октября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Это бабы дуры
Це точно, при чому озлоблені на жінок, бо грудьми в транспорті годує, а має ж чоловік їй авто купити))
автор Купи слона • 14 октября 2025
Ответ дляЯниЯ
Ви читали на що я відповідала? Чи аби ляп?
Там говорилось що він сам пропонує давати і комунальні платити… а вона відмовляється.
Грамотний хвіст• 14 октября 2025
Ответ дляЯниЯ
Не рожать от такого который зарабатывает 10тыс грн
Полтавська галушка• 14 октября 2025
Ответ дляКупи слона
Вы несовершеннолетний подросток? Троль - провокатор?
Неадекватно- глупая тема! Из разряда:’Как вы ’ниСЬчебродки соглашаИтесь работать за 15000’?
Глупость на грани фола ...
ЯниЯ• 14 октября 2025
Ответ дляКупи слона
Купи слона• 51 минуту назад

Где тут про то, что женщина отказывается
Швендяю містами• 14 октября 2025
Ответ дляКупи слона
Я бачу це так, якщо жінка бачить, що чоловік гарно заробляє, відкладають то можуть завести дитину. А якщо заводять дитину голі і босі з мізерною зарплатою чоловіка то цілком логічно не очікувати аліментів в 50 тис. а лише частину від того мізеру. І тут питання до жінки, на що вона розраховувала?
Жена_КотораяСтена• 14 октября 2025
У нас женщины очень мягкие
А так, ребеночка к папочке на месяц и все изменится
Проверено
ЯниЯ• 14 октября 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Задним умом крепки многие. Ребенок уже есть, денег отец не даёт, и как тут автор предлагает быть хитрее?
Если что, я не о себе, я замужем, и мой муж хороший отец.
А вот у знакомой бывший детям по тысяче даёт после развода, ее дети были 2 и 3, сейчас у него четвертый ребенок с третьей женой
Гола з конопель• 14 октября 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
При розлученні дітей батькові і платити аліменти
Так 90 % мужчин не согласны детей себе забирать. Особенно , если их несколько.
Грамотний хвіст• 14 октября 2025
Ответ дляЯниЯ
Что значит задним числом? До беременности он заработал 50тыс грн, а когда забеременяла и родила стал зарабатывать 10тыс и больше не может??? Он стал инвалидом? Тогда можно понять. А так нет тут заднего числа
Гола з конопель• 14 октября 2025
Ответ дляКупи слона
Я не знаю які жінки можуть виправдовувати такого батька. От що він думає коли платить 1000-2000, хіба про дитину? Що та дитина їсть, в чому спить…
Автор вы живёте в мире розовыз пони ? Тысячи мужчин в Украине вообще ничего не платят детям. А те ,кто платит 1000- 2000 думают о том как бы платить ещё меньше)